Český tenisový svaz
Název:
O pohár Tenisového klubu DEZA - B1
Datum:
14.-18.02.
Pořadatel:
TK DEZA Valašské Meziříčí (B - 600)
Kódové číslo:
806131
Dvorců + povrch:
3 rebound ace
Míče:
Wilson US Open
Kvalifikace
Počet účastníků:
16
Prezentace v
Po do 18:00 hod.
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
32
Prezentace v
do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Křesala Dušan
Sklářská 187
757 01 Val. Meziříčí
Tel. (1):
603581240
E-mail:
tenisdeza@tenisdeza.cz
Internet:
tenisdeza.cz

Poznámka pořadatele:

Kvalifikace v pátek 14.2.2020, počet účastníků 16, do hlavní soutěže postupují 4
Prezentace do kvalifikace osobně do 9:00

Prezentace do hlavní soutěže v pátek od 15h do 17h.
tel. 606 762 922

Program sobota 15.2 v 8:00
Dvouhra 32-16

Čtyřhra (podle počtu přihlášených párů)


Kontakt turnaj:Křesala Dušan 603 581 240
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Seznam přihlášených

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Ječmínková Karolína 16.03.2009 TK Olymp Praha
42
30
0
 
05.11.2019 13:30:31
2.
Růžičková Tereza 23.01.2008 TK AGROFERT Prostějov
64
25
0
 
04.11.2019 07:23:46
3.
Smetanová Lilian 19.08.2008 Severočeská tenisová o.s.
68
25
0
 
18.11.2019 20:55:35
4.
Ostravská Adéla 19.08.2008 TK Zlín
69
25
0
 
03.11.2019 19:13:09
5.
Dostálová Christina 16.04.2009 TK AGROFERT Prostějov
72
25
0
 
07.11.2019 10:31:01
6.
Oliveriusová Sára 18.04.2009 LTK Liberec
74
25
0
 
09.11.2019 21:30:26
7.
Eliášová Veronika 03.11.2008 TK SC OSTRAVA
85
20
0
 
02.11.2019 07:43:49
8.
Cháňová Laura 02.06.2008 TK Kubáň Ostrava
92
20
0
 
02.11.2019 07:51:21
9.
Minarovičová Nina 31.05.2009 TK PRECHEZA Přerov o.s.
108
20
0
 
14.11.2019 09:36:49
10.
Peterková Adina 29.02.2008 TK Sparta Praha
120
15
0
 
05.11.2019 14:18:21
11.
Horutová Agáta 22.05.2008 TO TJ Nový Jičín
128
15
0
 
11.11.2019 16:45:33
12.
Dvořáková Sophie 07.08.2009 LTC Panorama Teplice
130
15
0
 
01.11.2019 14:52:12
13.
Klar Veronika 24.02.2008 SK Vitality Slezsko o.s.
132
15
0
 
01.11.2019 13:20:15
14.
Dvořáková Nikola 23.01.2008 TC Bajda Kroměříž
133
15
0
 
01.11.2019 10:24:30
15.
Skořepová Isabela 17.02.2009 TC Brno.
136
15
0
 
31.10.2019 23:51:25
16.
Stryková Justyna Anna 05.02.2008 TC Brno.
136
15
0
 
01.11.2019 07:32:15
17.
Dřevojanová Eliška 25.03.2009 TK Moravský Krumlov z.s.
141
15
0
 
31.10.2019 23:50:56
18.
Piteráková Dominika 08.12.2009 Tenisový klub Veřovice, z.s.
155
15
0
 
03.11.2019 08:13:36
19.
Řezáčová Štěpánka 31.08.2009 Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s.
168
15
0
 
02.11.2019 08:21:33
20.
Štěpánková Tereza 25.06.2008 TC BORS CLUB-STK Břeclav
186
12
0
 
01.11.2019 00:10:29
21.
Peková Denisa 09.01.2008 BLTC Brno
200
12
0
 
01.11.2019 13:59:44
22.
Vrajíková Rozálie 07.04.2009 TC BIOCEL Vratimov z.s.
226
12
0
 
01.11.2019 02:48:53
23.
Bečičková Laura 25.08.2009 Tenisový klub Veřovice, z.s.
235
12
0
 
07.11.2019 13:39:19
24.
Myslivcová Lucie 14.01.2009 TK Havířov
243
12
0
 
03.11.2019 14:30:05
25.
Vokrojová Barbora 10.10.2009 LTC Modřany 2005
252
12
0
 
02.11.2019 17:21:00
26.
Koutová Veronika 26.01.2008 LTC Mladá Boleslav o.s.
265
9
0
 
01.11.2019 05:09:48
27.
Mrázová Vanesa 15.07.2009 LTC Hodonín
297
9
0
 
01.11.2019 20:57:21
28.
Cieslarová Barbara 09.06.2009 SK Vitality Slezsko o.s.
299
9
0
 
01.11.2019 15:33:17
29.
Zedníčková Anna 16.03.2008 HTK Třebíč
321
9
0
 
01.11.2019 05:39:39
30.
Špitová Monika 08.04.2009 TK Milo Olomouc
330
9
0
 
04.11.2019 20:53:53
31.
Koutová Lucie 26.01.2008 LTC Mladá Boleslav o.s.
350
9
0
 
01.11.2019 05:42:27
32.
Otiepková Viola 04.07.2009 SK Tenis Tišnov
365
9
0
 
04.11.2019 10:08:03
33.
Peroutková Eliška 20.05.2009 TK Na Dolině o.s.
435
6
0
 
01.11.2019 00:26:45
34.
Šnajdrová Lucie 18.02.2009 ŽLTC Brno
439
6
0
 
01.11.2019 00:07:15
35.
Suchomelová Amálie 03.12.2009 TK Milo Olomouc
460
6
0
 
05.11.2019 11:18:17
36.
Žáčková Kamila 18.11.2009 TK Milo Olomouc
647
4
0
 
04.11.2019 20:22:30
37.
Žáčková Nela 18.11.2009 TK Milo Olomouc
666
4
0
 
04.11.2019 20:43:46
38.
Indraková Marie 29.06.2008 TO TJ Nový Jičín
666
4
0
 
17.11.2019 15:59:21
39.
Hrdličková Terezie 28.02.2010 SK Tenis Tišnov
1227
1
0
 
31.10.2019 23:40:31
40.
Dřevojanová Anežka 14.11.2010 TK Moravský Krumlov z.s.
1227
1
0
 
31.10.2019 23:41:10
41.
Havelková Natálie 13.10.2010 TK AGROFERT Prostějov
1227
1
0
 
31.10.2019 23:43:03
42.
Nováková Viktória 09.01.2010 TENIS SLOVÁCKO z.s.
1227
1
0
 
31.10.2019 23:52:57
43.
Padrnosová Nela 07.08.2010 TK Spartak Jihlava
1227
1
0
 
31.10.2019 23:53:03
44.
Bukalová Adriana 30.11.2010 SK Tenis Tišnov
1227
1
0
 
31.10.2019 23:53:17
45.
Chladová Ema 11.07.2010 TK Znojmo
1227
1
0
 
31.10.2019 23:54:51
46.
Levinsky Gloria 09.02.2010 TK AGROFERT Prostějov
1227
1
0
 
31.10.2019 23:55:09
47.
Filipová Kateřina 07.04.2010 TC Dvůr Králové, z.s.
1227
1
0
 
31.10.2019 23:56:39
48.
Dufková Viktorie 09.07.2010 Family Tennis Ostrava
1227
1
0
 
01.11.2019 00:02:49
49.
Pohanková Adina 08.02.2010 TJ Zbrojovka Vsetín
1227
1
0
 
01.11.2019 00:03:56
50.
HRDLIČKOVÁ ADÉLA 01.03.2010 SK Uherský Brod
1227
1
0
 
01.11.2019 00:13:57
51.
Hlobilová Tereza 27.07.2010 TK Zlín
1227
1
0
 
01.11.2019 00:14:00
52.
Přikrylová Kristýna 10.03.2010 TJ TO Sokol Stará Bělá
1227
1
0
 
01.11.2019 00:16:00
53.
Smékalová Barbora 14.01.2010 TK Milo Olomouc
1227
1
0
 
01.11.2019 00:24:27
54.
Kohoutková Samantha 18.07.2010 TK AGROFERT Prostějov
1227
1
0
 
01.11.2019 00:24:32
55.
Plačková Eliška 17.08.2010 TK PRECHEZA Přerov o.s.
1227
1
0
 
01.11.2019 00:26:04
56.
Nantlová Ella 09.03.2010 TK Milo Olomouc
1227
1
0
 
01.11.2019 00:26:54
57.
Šmídová Karolína 27.07.2010 TK Zlín
1227
1
0
 
01.11.2019 01:42:35
58.
Kovačková Jana 13.06.2010 TK Sparta Praha
1227
1
0
 
01.11.2019 08:28:08
59.
Jahnová Aneta 02.04.2010 TK PRECHEZA Přerov o.s.
1227
1
0
 
01.11.2019 08:32:44
60.
Skálová Veronika 15.07.2010 TK PRECHEZA Přerov o.s.
1227
1
0
 
01.11.2019 09:12:16
61.
Skácelová Natálie Jana 11.01.2010 TK PRECHEZA Přerov o.s.
1227
1
0
 
01.11.2019 12:30:56
62.
van Neck Marleen 06.12.2010 TK Zlín
1227
1
0
 
01.11.2019 14:14:20
63.
Gebauerová Agáta 06.04.2010 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.
1227
1
0
 
01.11.2019 18:04:20
64.
Indraková Eliška 26.04.2010 TO TJ Nový Jičín
1227
1
0
 
01.11.2019 21:02:54
65.
Vargová Nina 03.11.2009 TJ Zbrojovka Vsetín
1227
1
0
 
04.11.2019 14:00:30
66.
Višňovská Vanessa 28.01.2010 TK DEZA Valašské Meziříčí
1227
1
0
 
06.11.2019 17:13:44