Název: |
Wilson Cup |
Datum: |
08.-09.02. |
Pořadatel: |
WILSON Tenis Centrum (D - 400) |
Kódové číslo: |
806121 |
Dvorců+povrch: |
4 koberec |
Hlavní soutěž |
|
Počet účastníků: |
16 |
Prezentace |
v Pá do 18:00 hod. |
|
Kontaktní osoba: |
Mgr. Šimek Roman |
: |
Modletice 108 |
: |
251 70 Praha-východ |
Tel. (1): |
603797269 |
E-mail: |
recepce@wilsoncentrum.cz |
Poznámka pořadatele: Pořadí zápasů:
9:45 Janoušová-Matoušková,Čížová-Valachová
Benešová-Tydlačková, Čepková Kar.-Sýkorová
10:45 Čepková Kr.-Všetečková, Andresová- Hamouzová
Stibůrková-Šandová,Balatková-Kolářová
Hraje se na 2 vítězné sety za stavu 1:1 super tie-break
Dvouhra pravidla klasická
Čtyřhra no - ad
Sled zápasů
1. kolo singl
2. kolo singl
1. kolo debl
2.kolo debl
Rozehrávka trvá 5 minut
Žádáme čisté boty bez antuky
Zakázáno koučování-jinak rodič vykázán
|
|
Hlavní soutěž
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Janoušová Adéla |
09.09.2009 |
TENIS VLAŠIM,z.s. |
340 |
9 |
|
volná karta |
27.01.2020 20:01:21 |
2. |
Kolářová Daniela |
28.01.2009 |
TO Sokol Nehvizdy |
439 |
6 |
|
|
28.01.2020 11:47:03 |
3. |
Hamouzová Amálie |
05.04.2008 |
SK TALENT 13 - spolek |
444 |
6 |
|
|
04.11.2019 09:34:43 |
4. |
Benešová Valentýna |
05.07.2009 |
SK TALENT 13 - spolek |
455 |
6 |
|
|
04.11.2019 09:26:39 |
5. |
Tydlačková Nikola |
06.10.2009 |
TO Sokol Nehvizdy |
614 |
4 |
|
|
28.01.2020 11:47:15 |
6. |
Balatková Nikola |
14.02.2009 |
TK Žatec |
684 |
4 |
|
|
26.01.2020 14:03:05 |
7. |
Stibůrková Lucie |
26.04.2009 |
TK Benešov |
693 |
4 |
|
|
16.01.2020 19:45:12 |
8. |
Všetečková Mariana |
10.04.2009 |
SK HAMR, z.s. |
824 |
4 |
|
|
11.01.2020 21:36:28 |
9. |
Čížová Klára |
12.04.2009 |
Wilson tenis centrum z.s. |
945 |
3 |
|
|
01.11.2019 12:58:43 |
10. |
Šandová Ella |
25.02.2009 |
Wilson tenis centrum z.s. |
1158 |
3 |
|
volná karta |
01.11.2019 12:58:56 |
11. |
Čepková Karolína |
18.02.2010 |
Slavoj Český Brod |
1227 |
1 |
|
volná karta |
01.11.2019 09:06:54 |
12. |
Čepková Kristýna |
18.02.2010 |
Slavoj Český Brod |
1227 |
1 |
|
volná karta |
01.11.2019 09:07:15 |
13. |
Matoušková Anna |
28.03.2008 |
SK Meteor Praha |
1227 |
1 |
|
volná karta |
01.11.2019 15:01:09 |
14. |
Valachová Johana |
18.02.2008 |
TK Start Praha-Topolka |
1227 |
1 |
|
volná karta |
01.11.2019 19:02:11 |
15. |
Sýkorová Marie |
08.05.2010 |
LTC Slovan Kladno |
1227 |
1 |
|
volná karta |
26.12.2019 17:32:12 |
16. |
Andresová Jessica |
24.09.2008 |
SPORTTENIS |
1227 |
1 |
|
volná karta |
21.01.2020 18:07:19 |
Náhradníci
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Freeman Eva Savannah |
25.06.2009 |
1. Vestecká sportovní o.s. |
495 |
6 |
|
|
05.02.2020 13:54:13 |
Seznam odstraněných
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
důvod odhlášení |
datum odhlášení |
1. |
Veberová Nikola |
23.08.2010 |
LTC Beroun, z.s. |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
21.12.2019 12:03:31 |
2. |
Thomasová Sára |
26.10.2008 |
LTC Litvínov |
383 |
9 |
|
odhlášeno hráčem |
14.01.2020 09:44:21 |
3. |
ZÁBRANOVÁ NICOLE |
09.02.2008 |
LTC Humpolec |
305 |
9 |
|
odhlášeno hráčem |
19.01.2020 10:09:27 |
4. |
Latislavová Tereza |
08.09.2010 |
LTC VITON České Budějovice,z.s. |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
20.01.2020 10:22:27 |
5. |
Loudová Anna |
17.01.2008 |
Sport club Na Zámečku |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
20.01.2020 16:31:51 |
6. |
Palečková Tereza |
03.04.2009 |
TO Dukla Praha |
408 |
6 |
|
odhlášeno hráčem |
22.01.2020 22:48:55 |
7. |
Kubíková Sofie |
11.07.2009 |
TK Lokomotiva Plzeň z.s. |
677 |
4 |
|
odhlášeno hráčem |
26.01.2020 08:49:17 |
8. |
Foldová Kateřina |
02.09.2010 |
TK Ústí n.Labem |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
27.01.2020 10:08:15 |
9. |
Slobodová Kamila |
16.08.2010 |
SK HAMR, z.s. |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
28.01.2020 15:27:48 |
10. |
Teiralová Adéla |
16.02.2009 |
LOB S.A. Bohnice, z.s. |
449 |
6 |
|
odhlášeno hráčem |
30.01.2020 20:07:38 |
11. |
Havlíková Viktorie |
08.11.2010 |
Pliskova Tennis Academy-Říčany |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
31.01.2020 13:55:28 |
12. |
Trojáková Tereza |
30.06.2008 |
Tenisový klub Progress z.s. |
693 |
4 |
|
odhlášeno hráčem |
31.01.2020 19:43:09 |
13. |
Padrnosová Nela |
07.08.2010 |
HTK Třebíč |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
31.01.2020 21:19:09 |
14. |
Fialová Barbora |
02.07.2010 |
TK Roja Příbram z.s. |
1227 |
1 |
|
IS: kolizní přihláška |
01.02.2020 12:00:44 |
15. |
Paterová Tereza |
25.04.2009 |
TK Slavia Plzeň |
564 |
6 |
|
IS: kolizní přihláška |
01.02.2020 12:00:44 |
16. |
Mlejnková Natálie |
04.02.2008 |
Wilson tenis centrum z.s. |
926 |
3 |
|
odhlášeno pořadatelem |
01.02.2020 14:40:00 |
17. |
Šmehýlová Magdaléna |
14.09.2010 |
TK Písnice |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
01.02.2020 17:34:27 |
18. |
Ivanová Stella |
16.09.2010 |
TC BORS CLUB |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
01.02.2020 20:43:55 |
19. |
Chocholová Sára |
25.01.2010 |
TK Pelhřimov |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
01.02.2020 23:48:51 |
20. |
Vokrojová Barbora |
10.10.2009 |
LTC Modřany 2005 |
252 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
02.02.2020 07:06:47 |
21. |
Chrastilová Diana |
01.04.2010 |
Wilson tenis centrum z.s. |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
02.02.2020 09:59:35 |
22. |
Rathanová Kateřina |
25.08.2009 |
Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. |
431 |
6 |
|
odhlášeno hráčem |
02.02.2020 11:42:10 |
23. |
Baarová Natálie |
12.01.2010 |
TENIS Klánovice |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
02.02.2020 11:50:26 |
24. |
Löfler Antonie Klaudie |
30.08.2008 |
Sokol Čimice |
904 |
4 |
|
odhlášeno hráčem |
03.02.2020 20:22:04 |
25. |
Kovalova Daria |
23.02.2010 |
Pliskova Tennis Academy-Říčany |
1227 |
1 |
|
odhlášeno pořadatelem |
04.02.2020 17:20:00 |
26. |
Mousa Sarah |
12.05.2010 |
TO Bohemians Praha |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
06.02.2020 16:05:41 |
27. |
Dušková Darina |
14.10.2010 |
I.ČLTK Praha |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
07.02.2020 15:11:22 |
|