Český tenisový svaz
Název:
R a D Pneu Cup 2020
Datum:
08.-11.02.
Pořadatel:
LTC Vysoké Mýto (B - 600)
Místo konání:
Masarykovo nám.944 V.Mýto
Kódové číslo:
806117
Dvorců + povrch:
2 koberec s granulemi
Míče:
Wilson US Open
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
32
Prezentace v
do 18:15 hod.
Kontaktní osoba:
Rejlek Jiří
Sportovní 224
56601 Vysoké Mýto
Tel. (1):
739261024
E-mail:
rejlek.jiri@gmail.com

Poznámka pořadatele:

přihlášky SMS na tel.: 739261024 , losování pátek 18:30 hod. , následně zveřejníme hrací plán a pořadí zápasů.Hraje se na koberci. Hráčky i doprovod musí mít pro vstup do haly čisté boty bez zbytků antuky.
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Ludvová Anna 16.05.2008 TK PRECHEZA Přerov o.s.
53
30
 
 
13.01.2020 22:59:30
2.
Smetanová Lilian 19.08.2008 LTC Panorama Teplice
68
25
 
 
17.11.2019 09:53:26
3.
Blažková Klára 05.01.2008 TK Olymp Praha
83
25
 
 
01.11.2019 09:51:56
4.
Ševečková Valerie 22.10.2008 TENIS-CENTRUM DTJ HK
84
20
 
 
03.11.2019 12:28:51
5.
Eliášová Veronika 03.11.2008 TK SC OSTRAVA
85
20
 
 
02.11.2019 07:43:24
6.
Hartigova Valerie 27.10.2008 Slavoj Žiželice
99
20
 
 
17.11.2019 09:20:00
7.
Drbalová Linda 30.06.2009 SK Meteor Praha
103
20
 
 
03.02.2020 15:49:43
8.
Hartingerová Sára 02.02.2009 TK Milo Olomouc
117
20
 
 
11.01.2020 09:02:29
9.
Hubáčková Karolína 25.11.2008 TC Brno.
124
15
 
 
01.11.2019 20:10:51
10.
Petečelová Valentina 29.01.2008 LTC Velen Boskovice
135
15
 
 
04.11.2019 08:52:36
11.
Skořepová Isabela 17.02.2009 TC Brno.
136
15
 
 
31.10.2019 23:50:30
12.
Dřevojanová Eliška 25.03.2009 HTK Třebíč
141
15
 
 
31.10.2019 23:50:10
13.
Štěpánková Klára 06.08.2008 TGC Kunratice
151
15
 
 
29.11.2019 20:47:30
14.
Piteráková Dominika 08.12.2009 TK DEZA Valašské Meziříčí
155
15
 
 
03.11.2019 08:13:01
15.
Uhrová Nela 02.04.2009 I.ČLTK Praha
163
15
 
 
01.11.2019 00:12:19
16.
Řezáčová Štěpánka 31.08.2009 Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s.
168
15
 
 
01.11.2019 13:25:36
17.
Zimová Thelma 11.01.2008 TK Sparta Praha
176
12
 
 
10.11.2019 11:44:42
18.
Vantuchová Aneta 19.04.2009 TK PTA Kolín
202
12
 
 
13.11.2019 20:56:23
19.
Reichlová Alžběta 03.01.2008 TENIS-CENTRUM DTJ HK
220
12
 
 
01.11.2019 16:28:10
20.
Šedivá Anna 20.02.2009 TENIS-CENTRUM DTJ HK
220
12
 
 
04.01.2020 22:13:55
21.
Kovar Nicol 31.07.2009 Severočeská tenisová o.s.
230
12
 
 
03.11.2019 18:26:59
22.
Sokolová Elen 17.01.2009 LTK TEPLICE o.s.
233
12
 
 
10.11.2019 20:11:35
23.
Vokrojová Barbora 10.10.2009 LTC Modřany 2005
252
12
 
 
02.11.2019 17:15:43
24.
Pichová Karolína 08.07.2009 TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav
273
9
 
 
26.11.2019 16:59:08
25.
Čevorová Nela 15.05.2009 TO SK Žamberk
283
9
 
volná karta
26.01.2020 15:48:10
26.
Zajícová Radka 08.11.2008 LTC Vysoké Mýto
623
4
 
 
07.02.2020 13:54:45
27.
Dřevojanová Anežka 14.11.2010 HTK Třebíč
1227
1
 
 
31.10.2019 23:40:34
28.
Havelková Natálie 13.10.2010 TK AGROFERT Prostějov
1227
1
 
 
31.10.2019 23:46:02
29.
Levinsky Gloria 09.02.2010 TK AGROFERT Prostějov
1227
1
 
volná karta
31.10.2019 23:54:06
30.
Filipová Kateřina 07.04.2010 TC Dvůr Králové, z.s.
1227
1
 
volná karta
31.10.2019 23:56:43
31.
Nantlová Ella 09.03.2010 TK Milo Olomouc
1227
1
 
 
01.11.2019 00:26:11
32.
Mudrochová Laura 19.08.2010 TO TJ Tesla Pardubice
1227
1
 
volná karta
03.01.2020 06:31:44

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Suchomelová Amálie 03.12.2009 TK Milo Olomouc
460
6
 
odhlášeno hráčem
15.12.2019 16:53:49
2.
Dubovská Anna 03.03.2008 TO TJ Tesla Pardubice
220
12
 
odhlášeno hráčem
15.12.2019 21:03:48
3.
Zedníčková Anna 16.03.2008 HTK Třebíč
321
9
 
odhlášeno hráčem
17.12.2019 09:39:46
4.
Kovačková Jana 13.06.2010 TK Sparta Praha
1227
1
 
odhlášeno hráčem
04.01.2020 22:14:47
5.
Blažková Kateřina 24.01.2009 TK Česká Třebová, z.s.
354
9
 
odhlášeno hráčem
05.01.2020 16:39:22
6.
Zdeňková Anna 25.03.2009 TK Slavia Plzeň
55
30
 
odhlášeno hráčem
05.01.2020 19:39:54
7.
Šnajdrová Lucie 18.02.2009 ŽLTC Brno
439
6
 
odhlášeno hráčem
07.01.2020 08:49:22
8.
Oliveriusová Sára 18.04.2009 LTK Liberec
74
25
 
odhlášeno hráčem
07.01.2020 21:15:30
9.
Hladíková Emma 19.03.2010 TK Hlinsko
1227
1
 
odhlášeno hráčem
08.01.2020 12:40:03
10.
Svobodová Vanessa 27.07.2009 LTC Modřany 2005
90
20
 
odhlášeno hráčem
09.01.2020 20:35:50
11.
Bečičková Laura 25.08.2009 TK DEZA Valašské Meziříčí
235
12
 
odhlášeno hráčem
14.01.2020 09:30:10
12.
Svobodová Jana 01.08.2008 I.ČLTK Praha
24
45
 
odhlášeno hráčem
18.01.2020 18:13:36
13.
Beková Barbora 23.06.2008 Start Liberec
190
12
 
odhlášeno hráčem
19.01.2020 13:39:00
14.
Bukalová Adriana 30.11.2010 SK Tenis Tišnov
1227
1
 
odhlášeno hráčem
20.01.2020 12:24:11
15.
Špitová Monika 08.04.2009 CLTC Olomouc,z.s.
330
9
 
odhlášeno hráčem
21.01.2020 13:43:16
16.
BIDZILIA Barbora 04.01.2009 TK Sokol Horní Počernice,p.s.
260
9
 
odhlášeno hráčem
22.01.2020 13:09:32
17.
Ploskuňáková Lucie 19.02.2009 TK AGROFERT Prostějov
112
20
 
odhlášeno hráčem
25.01.2020 09:47:14
18.
Boudová Valerie 15.09.2008 ŽLTC Brno
74
25
 
odhlášeno hráčem
25.01.2020 12:32:44
19.
Slaměníková Lucie 25.12.2009 TK PRECHEZA Přerov o.s.
61
25
 
odhlášeno hráčem
25.01.2020 13:22:13
20.
Dvořáková Sophie 07.08.2009 LTC Panorama Teplice
130
15
 
odhlášeno hráčem
25.01.2020 23:35:34
21.
Šmídová Karolína 27.07.2010 TK Zlín
1227
1
 
odhlášeno hráčem
26.01.2020 09:49:44
22.
Kohoutková Samantha 18.07.2010 TK AGROFERT Prostějov
1227
1
 
odhlášeno hráčem
26.01.2020 18:35:44
23.
Ječmínková Karolína 16.03.2009 TK Sparta Praha
42
30
 
odhlášeno hráčem
28.01.2020 17:57:40
24.
Růžičková Tereza 23.01.2008 TK Vyškov
64
25
 
odhlášeno hráčem
29.01.2020 07:19:05
25.
Vodehnalová Štěpána 06.05.2010 Spartak Polička
1227
1
 
odhlášeno hráčem
29.01.2020 10:12:42
26.
Nermuťová Melisa 21.04.2010 TENIS-CENTRUM DTJ HK
1227
1
 
odhlášeno hráčem
29.01.2020 17:00:24
27.
Koutová Veronika 26.01.2008 LTC Mladá Boleslav z.s.
265
9
 
odhlášeno hráčem
29.01.2020 20:17:37
28.
Koutová Lucie 26.01.2008 LTC Mladá Boleslav z.s.
350
9
 
odhlášeno hráčem
29.01.2020 20:20:18
29.
Nováková Laura 24.10.2008 TK Slavia Plzeň
79
25
 
odhlášeno hráčem
30.01.2020 09:24:44
30.
Padrnosová Nela 07.08.2010 TK Spartak Jihlava
1227
1
 
odhlášeno hráčem
31.01.2020 21:19:05
31.
Peterková Adina 29.02.2008 TK Sparta Praha
120
15
 
odhlášeno hráčem
31.01.2020 23:16:17
32.
Minarovičová Nina 31.05.2009 TK PRECHEZA Přerov o.s.
108
20
 
odhlášeno hráčem
01.02.2020 18:53:31
33.
Ivanová Stella 16.09.2010 TC-MJ TENIS Líšeň
1227
1
 
odhlášeno hráčem
01.02.2020 20:48:37
34.
Hrdličková Terezie 28.02.2010 SK Tenis Tišnov
1227
1
 
odhlášeno hráčem
01.02.2020 20:59:31
35.
Chocholová Sára 25.01.2010 TK Znojmo
1227
1
 
odhlášeno hráčem
01.02.2020 23:48:50
36.
Nováková Františka 16.02.2009 LOB S.A. Bohnice, z.s.
273
9
 
odhlášeno hráčem
02.02.2020 08:27:02
37.
Hnidets Anastasiia 27.02.2009 TC Ostrava Nová Ves
707
4
 
odhlášeno hráčem
02.02.2020 09:43:41
38.
Stryková Justyna Anna 05.02.2008 TC Brno.
136
15
 
odhlášeno hráčem
02.02.2020 11:20:38
39.
Jirousková Karoline 27.03.2008 SK HAMR, z.s.
60
25
 
odhlášeno hráčem
02.02.2020 11:51:22
40.
Schneiderová Karin 18.08.2008 ŽLTC Brno
161
15
 
IS: kolizní přihláška
02.02.2020 12:00:34
41.
Smékalová Barbora 14.01.2010 TK Milo Olomouc
1227
1
 
IS: kolizní přihláška
02.02.2020 12:01:00
42.
Chladová Ema 11.07.2010 TK Znojmo
1227
1
 
IS: kolizní přihláška
02.02.2020 12:01:03
43.
Říhová Nikola 04.03.2010 SK Týniště nad Orlicí
1227
1
 
IS: lhůta 8 dní
02.02.2020 14:59:14
44.
Dostálová Christina 16.04.2009 TK AGROFERT Prostějov
72
25
 
odhlášeno hráčem
03.02.2020 13:06:35
45.
Snášilová Nikola 10.06.2008 TO TJ Svitavy
174
12
 
odhlášeno pořadatelem
07.02.2020 07:05:06
46.
Ďulíková Kristýna 22.12.2009 Severočeská tenisová o.s.
97
20
 
odhlášeno hráčem
07.02.2020 08:52:02