Český tenisový svaz
Název:
TENNISPOINT WINTER YOUNG II
Datum:
08.-10.02.
Pořadatel:
TK TENNISPOINT FM (C - 500)
Místo konání:
HAVÍŘOV
Kódové číslo:
806114
Dvorců + povrch:
3 antuka
Míče:
Wilson
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
24
Prezentace v
do 17:00 hod.
Kontaktní osoba:
Ing. Vykoukal Jiří
Na Drahách 196
739 25 Sviadnov
Tel. (1):
602 718 364
E-mail:
jiri.vykoukal@seznam.cz
Internet:
www.tennispoint.cz

Poznámka pořadatele:

HARMONOGRAM PŘÍJEZDŮ HRÁČEK K ÚVODNÍM UTKÁNÍM (uvedený čas je časem možného začátku utkání, prosím směřujte příjezd do areálu cca 15 minut dopředu i vzhledem k povaze vozovek či dopravní situaci, čekací doba od vyhlášení utkání je 5 minut)

13,15-Skácelová, Kohoutková
14,30-Zemanová, Plšková, Janoviaková, Van Neck
16,00-Klein, Šenková, Bystroňová, Jahnová, Pulcerová, Přikrylová
17,15-Žáčkové, Vrajíková, Polochová, Vládková
18,30-Myslivcová, Sněhotová, Dihlová

UZÁVĚRKA PŘIHLÁŠEK DO ČTYŘHRY : 18,30 hodin (pouze předkolo čtyřher/max. 3 utkání : SOBOTA 8.2.2020 od cca 19,30)

TURNAJ BUDE SEHRÁN V ANTUKOVÝCH HALÁCH/3 DVORCE TK HAVÍŘOV/OPLETALOVA 1218/8b, HAVÍŘOV-ŠUMBARK

ELEKTRONICKÁ PREZENCE :
VÝHRADNĚ FORMOU SMS (jméno hráčky a číslo turnaje - 806114 na číslo telefonu 602718364) : PÁTEK 7.2.2020 od 08,30 do 17,00 hodin (potvrzení o řádné prezenci uvidíte průběžně v IS SYSTÉMU ČTS vedle svého jména "PREZENTOVÁNA")
LOSOVÁNÍ (z řádně SMS prezentovaných nebo osobně přítomných hráček) : PÁTEK 7.2.2020 v 17,45 hodin V PEVNÉ HALE TK HAVÍŘOV
ČASOVÝ HARMONOGRAM PŘÍJEZDŮ HRÁČEK K UTKÁNÍM PRVNÍHO HRACÍHO DNE BUDE POŘADATELEM UVEŘEJNĚN V POZNÁMCE PŘÍSLUŠNÉHO TURNAJE (pořadatel nezveřejní jednotlivé zápasy) V PÁTEK 7.2.2020 do 19,00 hodin NEBO V KRAJNÍM PŘÍPADĚ SDĚLEN NA VÁŠ DOTAZ TELEFONICKY

ÚVODNÍ UTKÁNÍ BUDOU ZAHÁJENA V SOBOTU 8.2.2020 v cca 13,15 hodin, ROZEHRÁVKY, MIMO 5 MINUTOVÝCH PŘED UTKÁNÍM NEBUDOU MOŽNÉ

PROGRAM TURNAJE :
- SOBOTA 8.2.2020 : DVOUHRA 20/8, ČTYŘHRA XX/4
- NEDĚLE 9.2.2020 : DVOUHRA 8/2, ČTYŘHRA 4/1
- PONDĚLÍ 10.2.2020 : DVOUHRA 2/1

ZPŮSOB HRY :
DVOUHRA - 2 VÍTĚZNÉ SETY ZE TŘÍ, MÍSTO PŘÍPADNÉ TŘETÍ SADY SUPERTIEBREAK DO 10-i BODŮ
ČTYŘHRA - 2 VÍTĚZNÉ SETY ZE TŘÍ, MÍSTO PŘÍPADNÉ TŘETÍ SADY SUPERTIEBREAK DO 10-i BODŮ, V KAŽDÉ HŘE ZA STAVU SHODA S UŽITÍM PRAVIDLA NO-AD (rozhodující míč ve hře)

ADRESA HALY :
HALA TK HAVÍŘOV, HAVÍŘOV-ŠUMBARK
ULICE : OPLETALOVA 1218/8b
GPS : 49°47'41.5048729"N, 18°24'43.2291536"E
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Vrajíková Rozálie 07.04.2009 TC BIOCEL Vratimov z.s.
226
12
 
prezentována
01.11.2019 02:49:43
2.
Sněhotová Karolína 13.11.2009 SK JC Sport Opava
232
12
 
prezentována
22.01.2020 19:53:30
3.
Myslivcová Lucie 14.01.2009 TK Havířov
243
12
 
prezentována
03.11.2019 14:29:29
4.
Dihlová Nela 05.06.2009 TK BULY ARÉNA Kravaře, z.s.
371
9
 
prezentována
08.12.2019 19:51:23
5.
Bystroňová Denisa 25.10.2008 TK Slavia Orlová
435
6
 
prezentována
25.11.2019 09:21:06
6.
Polochová Eliška 10.02.2009 TK Slavia Orlová
460
6
 
prezentována
16.01.2020 06:32:14
7.
Šenková Anna 30.11.2008 TK Bystřice p.H.
492
6
 
prezentována
04.02.2020 10:48:21
8.
Žáčková Kamila 18.11.2009 TK Milo Olomouc
647
4
 
prezentována
04.11.2019 20:22:00
9.
Žáčková Nela 18.11.2009 TK Milo Olomouc
666
4
 
prezentována
11.01.2020 20:16:58
10.
Plšková Zuzana 31.10.2008 TK PRECHEZA Přerov o.s.
780
4
 
prezentována
28.01.2020 18:24:06
11.
Vládková Veronika 29.10.2009 TC Ostrava Nová Ves
862
4
 
prezentována
27.01.2020 21:00:37
12.
Klein Eva 03.07.2010 TC Ostrava Nová Ves
1227
1
 
prezentována
31.10.2019 23:50:05
13.
Jahnová Aneta 02.04.2010 TK PRECHEZA Přerov o.s.
1227
1
 
prezentována
31.10.2019 23:58:18
14.
Kohoutková Samantha 18.07.2010 TK AGROFERT Prostějov
1227
1
 
prezentována
01.11.2019 00:03:15
15.
Přikrylová Kristýna 10.03.2010 TJ TO Sokol Stará Bělá
1227
1
 
prezentována
01.11.2019 00:14:55
16.
Pulcerová Klaudie 04.08.2010 TK Slavia Orlová
1227
1
 
prezentována
01.11.2019 10:58:43
17.
Skácelová Natálie Jana 11.01.2010 TK PRECHEZA Přerov o.s.
1227
1
 
prezentována
01.11.2019 12:30:18
18.
van Neck Marleen 06.12.2010 TK Zlín
1227
1
 
prezentována
01.11.2019 14:25:23
19.
Janoviaková Renata 29.11.2010 TK TENNISPOINT FM
1227
1
 
prezentována
01.11.2019 20:16:52
20.
Zemanová Zuzana 02.02.2010 Beskydský tenisový klub
1227
1
 
prezentována
06.11.2019 16:45:19
21.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Pohanková Adina 08.02.2010 TJ Zbrojovka Vsetín
1227
1
 
odhlášeno hráčem
15.11.2019 11:42:35
2.
Stanovská Kristýna 28.01.2010 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.
1227
1
 
odhlášeno hráčem
27.12.2019 17:48:16
3.
Višňovská Vanessa 28.01.2010 TK DEZA Valašské Meziříčí
1227
1
 
odhlášeno hráčem
17.01.2020 14:34:08
4.
Hrdličková Adéla 01.03.2010 SK Uherský Brod
1227
1
 
odhlášeno hráčem
25.01.2020 07:37:26
5.
Kubalčíková Zuzana 23.06.2010 TK PRECHEZA Přerov o.s.
1227
1
 
odhlášeno hráčem
26.01.2020 10:32:40
6.
Indraková Eliška 26.04.2010 Tenis Nový Jičín,z.s.
1227
1
 
odhlášeno hráčem
26.01.2020 12:21:32
7.
Filipová Kateřina 07.04.2010 TC Dvůr Králové, z.s.
1227
1
 
odhlášeno hráčem
26.01.2020 17:20:10
8.
Indraková Marie 29.06.2008 Tenis Nový Jičín,z.s.
666
4
 
odhlášeno hráčem
26.01.2020 20:20:31
9.
Koukolová Tereza 27.04.2010 SK LAMA o.s.
1227
1
 
odhlášeno hráčem
28.01.2020 07:41:24
10.
Levinsky Gloria 09.02.2010 TK AGROFERT Prostějov
1227
1
 
odhlášeno hráčem
28.01.2020 11:30:10
11.
Cieslarová Barbara 09.06.2009 SK Vitality Slezsko o.s.
299
9
 
odhlášeno hráčem
31.01.2020 10:28:10
12.
Bečičková Laura 25.08.2009 TK DEZA Valašské Meziříčí
235
12
 
odhlášeno hráčem
31.01.2020 12:18:50
13.
Kalavská Karin 25.11.2009 SK JC Sport Opava
280
9
 
odhlášeno hráčem
31.01.2020 16:53:28
14.
Dufková Viktorie 09.07.2010 Family Tennis Ostrava
1227
1
 
odhlášeno hráčem
01.02.2020 07:36:29
15.
Holmanová Karolína 03.12.2010 Family Tennis Ostrava
1227
1
 
odhlášeno hráčem
01.02.2020 11:13:05
16.
Chocholová Sára 25.01.2010 TK Znojmo
1227
1
 
odhlášeno hráčem
01.02.2020 23:48:48
17.
Havelková Natálie 13.10.2010 TK AGROFERT Prostějov
1227
1
 
odhlášeno hráčem
02.02.2020 10:30:31
18.
Tomanová Hana 27.07.2010 Tennis Hill Havířov o.s.
1227
1
 
odhlášeno hráčem
03.02.2020 09:09:32
19.
Gebauerová Agáta 06.04.2010 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.
1227
1
 
odhlášeno hráčem
03.02.2020 17:29:03
20.
Smékalová Barbora 14.01.2010 TK Milo Olomouc
1227
1
 
odhlášeno hráčem
04.02.2020 13:57:57
21.
Nosková Eliška 12.02.2008 TK Slavia Orlová
230
12
 
odhlášeno hráčem
06.02.2020 16:53:08
22.
Ivanová Stella 16.09.2010 TC-MJ TENIS Líšeň
1227
1
 
odhlášeno hráčem
07.02.2020 08:13:30
23.
Michalcová Liliana 19.11.2010 TJ Sokol Rychvald
1227
1
 
odhlášeno hráčem
07.02.2020 16:03:40
24.
Furmánková Natalie 15.03.2010 TC BIOCEL Vratimov z.s.
1227
1
 
odhlášeno pořadatelem
07.02.2020 16:20:41