Datum: |
28.-30.01. |
Pořadatel: |
TK Choceň (C - 350) |
Kódové číslo: |
806099 |
Dvorců+povrch: |
2 antuka |
Hlavní soutěž |
|
Počet účastníků: |
16 |
Prezentace |
v So do 11:00 hod. |
|
Kontaktní osoba: |
Němeček David |
: |
Třebovská 409 |
: |
56203 Ústí nad Orl. |
Tel. (1): |
777183683 |
E-mail: |
davenemecek@seznam.cz |
Poznámka pořadatele: Prezentace turnaje mladšíc zákyň a žáků je 27.1.2017 do 18:00 na telefon 777 183 683
rozlosování bude vyvěšeno do 20:30 na internetu
Ve dvouhře i čtyřhře se hraje supertiebreak a ve čtyřhře navíc NO-AD.
10:30 Kaplanová Karolína - Adámková Tamara , Sládková Anežka - Herníková - Eliška
12:30 Mohoutová Anna - Rosendorfová Pavlína , Rakoušová Kateřina - Čapounová Kateřina
13:30 Schleissová Klára - Bílková Eliška
ostatní hráči - Maršálková Aneta, Škodová Andrea, Pejčevová Jana - informace o začátku utkání zavolají ve 12 hodin na telefon 777 186 683 |
|
Hlavní soutěž
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Maršálková Aneta |
06.03.2005 |
Sokol Letovice |
109 |
20 |
|
|
25.01.2017 09:53:40 |
2. |
Pejčevová Jana |
08.03.2005 |
BLTC Brno |
198 |
12 |
|
|
16.01.2017 20:19:18 |
3. |
Čapounová Kateřina |
01.03.2006 |
TO TJ Tesla Pardubice |
376 |
6 |
|
|
03.11.2016 21:41:10 |
4. |
Škodová Andrea |
10.02.2005 |
Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s. |
571 |
4 |
|
|
01.11.2016 18:36:05 |
5. |
Sládková Anežka |
21.10.2005 |
TO SK Žamberk |
688 |
4 |
|
|
06.11.2016 21:59:16 |
6. |
Schleissová Klára |
24.03.2005 |
TK Dolní Dobrouč |
852 |
4 |
|
|
01.11.2016 18:31:56 |
7. |
Adámková Tamara |
09.11.2006 |
TK Choceň |
1054 |
3 |
|
|
27.01.2017 16:51:46 |
8. |
Kaplanová Karolína |
10.04.2007 |
- |
1253 |
1 |
|
|
01.11.2016 09:01:55 |
9. |
Rakoušová Kateřina |
11.09.2007 |
TO TJ Svitavy |
1253 |
1 |
|
|
01.11.2016 09:56:15 |
10. |
Herníková Eliška |
08.01.2007 |
TK Česká Třebová, z.s. |
1253 |
1 |
|
|
01.11.2016 20:55:36 |
11. |
Jurgová Ema |
15.02.2007 |
TK Choceň |
1253 |
1 |
|
volná karta |
14.01.2017 09:17:24 |
12. |
Mohoutová Anna |
16.04.2007 |
TO TJ Tesla Pardubice |
1253 |
1 |
|
volná karta |
20.01.2017 20:41:34 |
13. |
Bílková Eliška |
11.09.2007 |
TC Chrudim z.s. |
1253 |
1 |
|
volná karta |
22.01.2017 12:53:15 |
14. |
Rosendorfová Pavlína |
06.03.2005 |
TO TJ Svitavy |
1253 |
1 |
|
|
25.01.2017 20:43:15 |
15. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
Seznam odstraněných
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
důvod odhlášení |
datum odhlášení |
1. |
Koblovská Veronika |
09.11.2005 |
TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. |
782 |
4 |
|
odhlášeno hráčem |
05.12.2016 09:56:46 |
2. |
Bukvaldová Michaela |
08.09.2005 |
TK TILIA Brno |
135 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
16.01.2017 09:09:38 |
3. |
Shejbalová Tereza |
01.06.2007 |
LTC Pardubice |
1253 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
18.01.2017 11:17:50 |
4. |
Svítilová Adéla |
21.09.2007 |
TK Spartak Jihlava |
1253 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
19.01.2017 12:02:40 |
5. |
Špitová Michaela |
08.04.2007 |
Pašťa tenis, z.s. |
1253 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
21.01.2017 19:45:44 |
6. |
Chytilová Agatha |
04.06.2007 |
TK AGROFERT Prostějov |
1253 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
21.01.2017 21:22:03 |
7. |
Kárychová Viktorie |
05.04.2007 |
TENIS-CENTRUM DTJ HK |
1253 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
21.01.2017 22:42:46 |
8. |
Uhlířová Veronika |
24.05.2007 |
Spartak Polička |
1253 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
22.01.2017 11:43:21 |
9. |
Bařinková Klára |
19.09.2006 |
ITS Tennis Club, z.s. |
621 |
4 |
|
odhlášeno hráčem |
25.01.2017 09:15:17 |
10. |
Sikorová Sára |
25.06.2006 |
Sokol Zábřeh |
511 |
6 |
|
odhlášeno pořadatelem |
25.01.2017 09:55:00 |
11. |
Kotzmannová Emma |
19.01.2006 |
ITS Tennis Club, z.s. |
485 |
6 |
|
odhlášeno hráčem |
26.01.2017 16:58:39 |
12. |
Plocová Nicole Alexandra |
24.06.2005 |
TK Česká Třebová, z.s. |
243 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
27.01.2017 12:03:44 |
|