Datum: |
25.-27.01. |
Pořadatel: |
TK Česká Třebová, z.s. (C - 500) |
Kódové číslo: |
806095 |
Dvorců+povrch: |
3 greenset |
Hlavní soutěž |
|
Počet účastníků: |
24 |
Prezentace |
v Pá do 18:00 hod. |
|
Kontaktní osoba: |
Rybka Jaroslav |
: |
Nerudova 333 |
: |
56002 Česká Třebová |
Tel. (1): |
777125232 |
Tel. (2): |
465635188 |
Tel. (3): |
465635189 |
E-mail: |
jaroslav.rybka@tenisct.cz |
Poznámka pořadatele: Dvouhra i čtyřhra se hraje vyřazovacím způsobem na jednu porážku. Ve dvouhře i čtyřhře se hraje NO-AD systém a místo 3. setu super-tiebreak v souladu s rozpisem vydaným VčOTS.
Prezentace hráček výhradně formou sms v pátek 24.1. 2020 do 18.00 hod. na tel. číslo 777 125 232.
Hrací plán a časový rozpis zápasů bude zveřejněn v pátek 24.1. 2020 nejdéle do 20:00 hod.
Upozorňujeme hráčky na nutnost mít čistou halovou obuv!!!
V ceně startovného má každá hráčka občerstvení v hodnotě 50,- Kč.
Jaroslav Rybka, rozhodčí turnaje, tel. 777 125 232 |
|
Hlavní soutěž
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Kalavská Karin |
25.11.2009 |
SK JC Sport Opava |
280 |
9 |
|
|
18.01.2020 20:57:10 |
2. |
Čevorová Nela |
15.05.2009 |
TO SK Žamberk |
283 |
9 |
|
|
30.12.2019 11:45:56 |
3. |
Venclová Magdaléna |
21.04.2008 |
TO SK Žamberk |
299 |
9 |
|
|
13.11.2019 17:52:04 |
4. |
Schovancová Alena |
27.03.2009 |
TK Česká Třebová, z.s. |
303 |
9 |
|
volná karta |
17.01.2020 18:10:44 |
5. |
Skotáková Veronika |
26.09.2008 |
TK Blansko |
343 |
9 |
|
|
13.01.2020 20:18:11 |
6. |
Blažková Kateřina |
24.01.2009 |
TK Česká Třebová, z.s. |
354 |
9 |
|
|
31.10.2019 23:54:27 |
7. |
Skotáková Monika |
26.09.2008 |
TK Blansko |
424 |
6 |
|
|
13.01.2020 20:20:21 |
8. |
Hájková Anna |
01.03.2009 |
TK Ústí n. Orlicí |
435 |
6 |
|
|
09.11.2019 17:34:48 |
9. |
Rybičková Karolína |
19.05.2009 |
TK Česká Třebová, z.s. |
483 |
6 |
|
|
01.11.2019 01:33:47 |
10. |
Halamová Natálie |
24.01.2009 |
TK Česká Třebová, z.s. |
716 |
4 |
|
|
04.11.2019 08:02:14 |
11. |
Nermuťová Melisa |
21.04.2010 |
TK Ústí n. Orlicí |
1227 |
1 |
|
|
31.10.2019 23:58:02 |
12. |
Kohoutková Samantha |
18.07.2010 |
TK AGROFERT Prostějov |
1227 |
1 |
|
|
01.11.2019 00:02:20 |
13. |
Kotová Sofie |
29.07.2010 |
TENIS-CENTRUM DTJ HK |
1227 |
1 |
|
|
01.11.2019 00:28:48 |
14. |
Košková Aneta |
19.07.2010 |
TK Česká Třebová, z.s. |
1227 |
1 |
|
volná karta |
01.11.2019 01:24:12 |
15. |
Hýblová Zuzana |
20.06.2008 |
TK Česká Třebová, z.s. |
1227 |
1 |
|
volná karta |
01.11.2019 12:11:09 |
16. |
Vodehnalová Štěpána |
06.05.2010 |
TO TJ Svitavy |
1227 |
1 |
|
volná karta |
02.11.2019 07:25:14 |
17. |
Halamová Lucie |
12.07.2010 |
TK Česká Třebová, z.s. |
1227 |
1 |
|
volná karta |
05.11.2019 11:08:00 |
18. |
Jaškova Tereza |
25.03.2010 |
TC SANITINO Limomyšl, z.s. |
1227 |
1 |
|
volná karta |
02.12.2019 13:30:10 |
19. |
Havelková Nikola |
19.02.2010 |
TK Ústí n. Orlicí |
1227 |
1 |
|
|
19.01.2020 10:46:45 |
20. |
Zaťko Melisa |
08.10.2010 |
ŽLTC Brno |
1227 |
1 |
|
|
22.01.2020 11:44:29 |
Seznam odstraněných
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
důvod odhlášení |
datum odhlášení |
1. |
Vinařová Ludmila |
02.11.2009 |
TO TJ Tesla Pardubice |
945 |
3 |
|
odhlášeno hráčem |
02.11.2019 09:04:09 |
2. |
Balcarová Beáta |
21.04.2010 |
TK Kunštát |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
20.11.2019 13:20:32 |
3. |
Bukalová Adriana |
30.11.2010 |
SK Tenis Tišnov |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
19.12.2019 22:14:32 |
4. |
Vábnová Monika |
05.01.2009 |
Start Brno |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
10.01.2020 12:08:20 |
5. |
Dubovská Anna |
03.03.2008 |
TO TJ Tesla Pardubice |
220 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
10.01.2020 15:16:16 |
6. |
Levinsky Gloria |
09.02.2010 |
TK AGROFERT Prostějov |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
15.01.2020 14:15:03 |
7. |
Filipi Dominika |
25.10.2010 |
SK Tenis Tišnov |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
17.01.2020 20:54:25 |
8. |
Ivanová Stella |
16.09.2010 |
TC BORS CLUB |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
18.01.2020 09:36:31 |
9. |
Řezáčová Štěpánka |
31.08.2009 |
TC Dvůr Králové, z.s. |
168 |
15 |
|
IS: kolizní přihláška |
18.01.2020 12:00:36 |
10. |
Macháčková Sabina |
15.06.2009 |
SK Týniště nad Orlicí |
507 |
6 |
|
odhlášeno hráčem |
19.01.2020 09:52:21 |
11. |
Smékalová Barbora |
14.01.2010 |
TK Milo Olomouc |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
19.01.2020 10:41:42 |
12. |
Havelková Natálie |
13.10.2010 |
TK AGROFERT Prostějov |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
19.01.2020 11:29:46 |
13. |
Navrátilová Veronika |
26.07.2010 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
19.01.2020 11:36:16 |
14. |
Nantlová Ella |
09.03.2010 |
TK Milo Olomouc |
1227 |
1 |
|
IS: kolizní přihláška |
19.01.2020 12:00:54 |
15. |
Jahnová Aneta |
02.04.2010 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
1227 |
1 |
|
IS: kolizní přihláška |
19.01.2020 12:00:54 |
16. |
Hořavová Zuzana |
07.11.2009 |
TK Milo Olomouc |
333 |
9 |
|
IS: kolizní přihláška |
19.01.2020 12:01:02 |
17. |
Crhová Gabriela |
14.07.2010 |
TO TJ Svitavy |
1227 |
1 |
|
IS: lhůta 8 dní |
20.01.2020 12:36:51 |
|