Český tenisový svaz
Název:
Tecnifibre cup
Datum:
25.-27.01.
Pořadatel:
TK Havířov (C - 500)
Kódové číslo:
806089
Dvorců + povrch:
3 antuka
Míče:
Wilson
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
40
Prezentace v
do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Ing. Špok Petr
Opletalova 1218/8b
736 01 Havířov-Šumbark
Tel. (1):
777 034 027
Tel. (2):
777 034 009
E-mail:
petrspok@centrum.cz

Poznámka pořadatele:

Rozhodčí turnaje Matouš Myslivec 608949481
Program na sobotu 25.1.2020 v 8.30 hod. - Furmánková, Gebauerová, Holmanová, Knapíková, Polochová, Pulcerová,
v 9.45 hod. - Gabzdylová, Plšková, Přikrylová, Rašková, Struminská, Švidrnochová,
v 11.00 hod. - Dihlová, Dufková, Jahnová, Michalíková, Szmeková, Tomanová,
v 12.30 hod. - Kreuzingerová, Van Neck, Vrajíková,
v 13.30 hod. - Sněhotová, Ďurajková,
v 14.30 hod. - Myslivcová, Bečičková,
v 16.00 hod. - Nosková,
Přihlášky do čtyřhry v sobotu 25.1.2020 do 13.30 hod., nasazené hráčky i telefonicky rozhodčímu turnaje.

Hráčky se můžou v období 16. - 24.1.2020 přihlásit do turnaje sms zprávou na t.č. 777 034 027.

Prezentace v pátek 24.1.2020 v čase 17.00 - 18.00 hod. sms zprávou na t.č. 777 034 027 nebo osobně v klubovně TK Havířov, z.s., kde proběhne po ukončení prezentace losování dvouhry. Program na sobotu 25.1.2020 bude zveřejněn zde nejpozději ve 20 hod..
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Vrajíková Rozálie 07.04.2009 TC BIOCEL Vratimov z.s.
226
12
 
prezentována
01.11.2019 02:46:04
2.
Nosková Eliška 12.02.2008 TK Slavia Orlová
230
12
 
prezentována
20.01.2020 16:36:12
3.
Sněhotová Karolína 13.11.2009 SK JC Sport Opava
232
12
 
prezentována
11.01.2020 20:33:20
4.
Bečičková Laura 25.08.2009 TK DEZA Valašské Meziříčí
235
12
 
prezentována
13.01.2020 22:29:48
5.
Myslivcová Lucie 14.01.2009 TK Havířov
243
12
 
prezentována
03.11.2019 14:28:03
6.
Dihlová Nela 05.06.2009 TK BULY ARÉNA Kravaře, z.s.
371
9
 
prezentována
08.12.2019 19:48:22
7.
Ďurajková Vanessa 22.09.2008 TK Hlučín
453
6
 
prezentována
02.11.2019 18:50:38
8.
Polochová Eliška 10.02.2009 TK Slavia Orlová
460
6
 
prezentována
23.01.2020 08:26:52
9.
Gabzdylová Natálíe 18.05.2009 Městský tenisový klub Karviná
483
6
 
prezentována
16.01.2020 20:45:44
10.
Szmeková Amálie 12.11.2008 Slavoj Český Těšín
591
4
 
prezentována
23.01.2020 21:17:56
11.
Kreuzingerová Natálie 14.02.2009 TK Hlučín
724
4
 
prezentována
22.01.2020 13:06:45
12.
Plšková Zuzana 31.10.2008 TK PRECHEZA Přerov o.s.
780
4
 
prezentována
08.01.2020 21:19:31
13.
Knapíková Ellen 14.05.2009 SK JC Sport Opava
945
3
 
prezentována
27.12.2019 12:10:42
14.
Dufková Viktorie 09.07.2010 Family Tennis Ostrava
1227
1
 
prezentována
01.11.2019 00:01:13
15.
Přikrylová Kristýna 10.03.2010 TJ TO Sokol Stará Bělá
1227
1
 
prezentována
01.11.2019 00:12:24
16.
Tomanová Hana 27.07.2010 Tennis Hill Havířov o.s.
1227
1
 
prezentována
01.11.2019 10:06:21
17.
Pulcerová Klaudie 04.08.2010 TK Slavia Orlová
1227
1
 
prezentována
01.11.2019 10:52:33
18.
Gebauerová Agáta 06.04.2010 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.
1227
1
 
prezentována
01.11.2019 17:53:44
19.
Struminská Julie 05.05.2010 Tennis Hill Havířov o.s.
1227
1
 
volná karta-prezentována
07.11.2019 20:13:02
20.
Holmanová Karolína 03.12.2010 Family Tennis Ostrava
1227
1
 
volná karta-prezentována
11.11.2019 17:39:50
21.
Rašková Eliška 11.09.2010 DTJ Tenis Vřesina
1227
1
 
volná karta-prezentována
12.11.2019 09:41:42
22.
Michalíková Denisa 06.10.2009 SK JC Sport Opava
1227
1
 
volná karta-prezentována
28.11.2019 19:30:30
23.
van Neck Marleen 06.12.2010 TK Zlín
1227
1
 
volná karta-prezentována
08.12.2019 04:05:41
24.
Furmánková Natalie 15.03.2010 TC BIOCEL Vratimov z.s.
1227
1
 
volná karta-prezentována
04.01.2020 20:48:41
25.
Jahnová Aneta 02.04.2010 TK PRECHEZA Přerov o.s.
1227
1
 
volná karta-prezentována
05.01.2020 21:28:01
26.
Švidrnochová Sára 16.06.2010 TK DEZA Valašské Meziříčí
1227
1
 
prezentována
19.01.2020 09:21:51
27.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
28.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
29.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Bukalová Adriana 30.11.2010 SK Tenis Tišnov
1227
1
 
odhlášeno hráčem
19.12.2019 22:14:32
2.
Vargová Nina 03.11.2009 TJ Zbrojovka Vsetín
1227
1
 
odhlášeno hráčem
22.12.2019 22:18:34
3.
Baarová Natálie 12.01.2010 TENIS Klánovice
1227
1
 
odhlášeno hráčem
02.01.2020 18:00:51
4.
Eliášová Veronika 03.11.2008 TK SC OSTRAVA
85
20
 
odhlášeno hráčem
09.01.2020 17:45:37
5.
Klein Eva 03.07.2010 TC Ostrava Nová Ves
1227
1
 
odhlášeno hráčem
12.01.2020 16:24:34
6.
Ploskuňáková Lucie 19.02.2009 TK AGROFERT Prostějov
112
20
 
odhlášeno hráčem
13.01.2020 18:08:21
7.
Plačková Eliška 17.08.2010 TK PRECHEZA Přerov o.s.
1227
1
 
odhlášeno hráčem
15.01.2020 10:32:46
8.
Šmídová Karolína 27.07.2010 TK Zlín
1227
1
 
odhlášeno hráčem
15.01.2020 18:26:17
9.
Hrdličková Adéla 01.03.2010 SK Uherský Brod
1227
1
 
odhlášeno hráčem
15.01.2020 19:35:07
10.
Drozdová Ella 17.05.2009 TC Ostrava Nová Ves
406
6
 
odhlášeno hráčem
15.01.2020 20:56:04
11.
Nováková Viktória 09.01.2010 TENIS SLOVÁCKO z.s.
1227
1
 
odhlášeno hráčem
16.01.2020 21:12:46
12.
Levinsky Gloria 09.02.2010 TK AGROFERT Prostějov
1227
1
 
odhlášeno hráčem
17.01.2020 15:01:04
13.
Koukolová Tereza 27.04.2010 SK LAMA o.s.
1227
1
 
odhlášeno hráčem
17.01.2020 17:20:44
14.
Cieslarová Barbara 09.06.2009 SK Vitality Slezsko o.s.
299
9
 
odhlášeno hráčem
18.01.2020 09:51:12
15.
Kohoutková Samantha 18.07.2010 TK AGROFERT Prostějov
1227
1
 
odhlášeno hráčem
18.01.2020 14:33:22
16.
Michalcová Liliana 19.11.2010 TJ Sokol Rychvald
1227
1
 
odhlášeno hráčem
18.01.2020 15:14:38
17.
Stanovská Kristýna 28.01.2010 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.
1227
1
 
odhlášeno hráčem
18.01.2020 17:09:06
18.
Peroutková Eliška 20.05.2009 TK Na Dolině o.s.
435
6
 
odhlášeno hráčem
18.01.2020 22:05:47
19.
Žáčková Kamila 18.11.2009 TK Milo Olomouc
647
4
 
odhlášeno hráčem
19.01.2020 09:47:51
20.
Žáčková Nela 18.11.2009 TK Milo Olomouc
666
4
 
odhlášeno hráčem
19.01.2020 09:51:13
21.
Smékalová Barbora 14.01.2010 TK Milo Olomouc
1227
1
 
odhlášeno hráčem
19.01.2020 10:41:40
22.
Havelková Natálie 13.10.2010 TK AGROFERT Prostějov
1227
1
 
odhlášeno hráčem
19.01.2020 11:01:51
23.
Zemanová Zuzana 02.02.2010 Beskydský tenisový klub
1227
1
 
odhlášeno hráčem sms
24.01.2020 08:56:34
24.
Roiková Natalie 06.02.2009 TC Třinec
299
9
 
odhlášeno hráčem sms
24.01.2020 12:44:42
25.
Ivanová Stella 16.09.2010 TC-MJ TENIS Líšeň
1227
1
 
odhlášeno hráčem
24.01.2020 14:03:10
26.
Skácelová Natálie Jana 11.01.2010 TK PRECHEZA Přerov o.s.
1227
1
 
odhlášeno hráčem
24.01.2020 14:52:52
27.
Indraková Eliška 26.04.2010 Tenis Nový Jičín,z.s.
1227
1
 
odhlášeno hráčem sms
24.01.2020 17:02:48
28.
Nantlová Ella 09.03.2010 TK Milo Olomouc
1227
1
 
odhlášeno hráčem tel.
24.01.2020 17:37:14