Název: |
A1 |
Datum: |
17.-21.01. |
Pořadatel: |
SK Vitality Slezsko o.s. (A - 800) |
Kódové číslo: |
806069 |
Dvorců+povrch: |
4 rebound ace |
Kvalifikace |
|
Počet účastníků: |
16 |
Prezentace |
v Pá do 10:00 hod. |
Hlavní soutěž |
|
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace |
v Pá do 10:00 hod. |
|
Kontaktní osoba: |
Samcová Michaela |
: |
Vendryně 1017 |
: |
739 94 Vendryně |
Tel. (1): |
702 063 406 |
E-mail: |
michaela.samcova@vitalityslezsko.cz |
Poznámka pořadatele: Prezentace do kvalifikace v pátek 17.1.20 do 10:00 hod. na místě.
POZOR ZMĚNA: PREZENTACE DO HLAVNÍ SOUTĚŽE V PÁTEK 17.1.20 DO 18:00 HOD. TELEFONICKY NEBO SMS NA TEL.: 702 063 406.
Ubytování: informace Vám podá Roman Sikora, tel. č.: 736 626 834
PLÁN NA SOBOTU 18.1.2020: DVOUHRA 32-16, 16-8, ČTYŘHRA 16-8.
ROPZPIS UTKÁNÍ NA SOBOTU 18.1.2020:
8:30 HOD.:KOVAČKOVÁ A.,JEČMÍNKOVÁ,OSTRAVSKÁ,FARAJPOUROVÁ,DANALD,
PAŠTIKOVÁ,OLIVERIUSOVÁ,DOBIÁŠOVÁ.
NB 9:15 HOD.:JIROUŠKOVÁ,ONDRÁŠKOVÁ,KOVAČKOVÁ J.,HETTLEROVÁ,SEKERKOVÁ,DVOŘÁČKOVÁ,LUDVOVÁ,SVOBODOVÁ.
NB 10:00 HOD.:BERVID,KREJČOVÁ,TAXOVÁ,KLAR,MOŠKOVÁ,
SLAVÍKOVÁ,DOSTÁLOVÁ,SAMSONOVÁ.
NB 10:45 HOD.:JIRÁKOVÁ,BOUDOVÁ,SLAMĚNÍKOVÁ,ELIÁŠOVÁ,
ŽOLDÁKOVÁ,ZDEŇKOVÁ,HAVLOVÁ,FOREJTKOVÁ. |
|
Hlavní soutěž
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Kovačková Alena |
13.06.2008 |
TK Sparta Praha |
2 |
60 |
|
|
10.12.2019 13:55:07 |
2. |
Forejtková Eliška |
12.11.2008 |
TK Slavia Plzeň |
6 |
60 |
|
|
14.11.2019 19:03:09 |
3. |
Samsonová Laura |
10.03.2008 |
TK Sparta Praha |
8 |
60 |
|
|
01.01.2020 19:07:39 |
4. |
Jiroušková Monika |
31.01.2008 |
TK Neridé |
11 |
60 |
|
|
04.11.2019 13:08:11 |
5. |
Dobiášová Vanessa |
09.01.2008 |
TK Sparta Praha |
17 |
45 |
|
|
18.11.2019 12:41:06 |
6. |
Bervid Victoria |
23.05.2008 |
I.ČLTK Praha |
18 |
45 |
|
|
04.01.2020 21:49:29 |
7. |
Jiráková Julie |
09.04.2008 |
I.ČLTK Praha |
23 |
45 |
|
|
05.11.2019 01:12:01 |
8. |
Svobodová Jana |
01.08.2008 |
I.ČLTK Praha |
24 |
45 |
|
|
06.11.2019 14:04:53 |
9. |
Ondrášková Karolína |
28.10.2008 |
TK Slavia Orlová |
25 |
35 |
|
|
04.11.2019 20:25:24 |
10. |
Sekerková Veronika |
03.09.2009 |
I.ČLTK Praha |
31 |
35 |
|
|
14.11.2019 18:31:58 |
11. |
Paštiková Julie |
31.05.2008 |
TK AGROFERT Prostějov |
32 |
35 |
|
|
21.12.2019 09:22:07 |
12. |
Havlová Nela |
10.07.2008 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
33 |
35 |
|
|
06.12.2019 10:56:59 |
13. |
Žoldáková Denisa |
01.01.2008 |
SK HAMR, z.s. |
36 |
35 |
|
|
11.11.2019 18:57:45 |
14. |
Donald Natalie |
27.08.2008 |
TK Olymp Praha |
37 |
35 |
|
|
11.11.2019 14:08:56 |
15. |
Krejčová Tereza |
30.08.2008 |
TK Slavia Plzeň |
40 |
35 |
|
|
22.11.2019 14:03:51 |
16. |
Ječmínková Karolína |
16.03.2009 |
TK Sparta Praha |
42 |
30 |
|
|
05.11.2019 13:27:37 |
17. |
Hettlerová Sofie |
21.03.2009 |
TK Škoda Plzeň z.s. |
43 |
30 |
|
|
07.01.2020 00:01:37 |
18. |
Slavíková Barbora |
18.09.2008 |
TENIS VLAŠIM,z.s. |
44 |
30 |
|
|
17.11.2019 21:10:21 |
19. |
Taxová Victoria |
10.08.2008 |
TJ Zbrojovka Vsetín |
46 |
30 |
|
|
15.12.2019 08:52:10 |
20. |
Dvořáčková Anna |
22.10.2008 |
ŽLTC Brno |
50 |
30 |
|
|
11.12.2019 19:42:31 |
21. |
Farajpourová Aileen |
16.07.2008 |
Pliskova Tennis Academy, z.s. |
51 |
30 |
|
|
01.11.2019 11:05:24 |
22. |
Ludvová Anna |
16.05.2008 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
53 |
30 |
|
|
09.11.2019 18:23:41 |
23. |
Zdeňková Anna |
25.03.2009 |
TK Lokomotiva Plzeň z.s. |
55 |
30 |
|
volná karta ČTS |
12.11.2019 22:38:16 |
24. |
Mošková Natálie |
31.08.2008 |
LTK TEPLICE o.s. |
58 |
30 |
|
|
04.11.2019 06:05:46 |
25. |
Slaměníková Lucie |
25.12.2009 |
TK AGROFERT Prostějov |
61 |
25 |
|
|
25.12.2019 10:22:34 |
26. |
Eliášová Veronika |
03.11.2008 |
TK SC OSTRAVA |
85 |
20 |
|
volná karta-pořadatele |
02.11.2019 07:42:51 |
27. |
Klar Veronika |
24.02.2008 |
SK Vitality Slezsko o.s. |
132 |
15 |
|
volná karta-pořadatele |
01.11.2019 13:17:30 |
28. |
Kovačková Jana |
13.06.2010 |
TK Sparta Praha |
1227 |
1 |
|
volná karta ČTS |
01.11.2019 08:22:13 |
29. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
30. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
31. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
32. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
Kvalifikace
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Růžičková Tereza |
23.01.2008 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
64 |
25 |
|
|
04.11.2019 07:16:56 |
2. |
Smetanová Lilian |
19.08.2008 |
TK Ústí n.Labem |
68 |
25 |
|
|
10.11.2019 20:14:38 |
3. |
Ostravská Adéla |
19.08.2008 |
TK Zlín |
69 |
25 |
|
|
03.11.2019 19:11:56 |
4. |
Dostálová Christina |
16.04.2009 |
TK AGROFERT Prostějov |
72 |
25 |
|
|
07.11.2019 10:28:18 |
5. |
Boudová Valerie |
15.09.2008 |
ŽLTC Brno |
74 |
25 |
|
|
03.11.2019 14:38:34 |
6. |
Oliveriusová Sára |
18.04.2009 |
LTK Liberec |
74 |
25 |
|
|
09.11.2019 21:26:21 |
7. |
Blažková Klára |
05.01.2008 |
TK Pernštýn 1897 Pardubice |
83 |
25 |
|
|
01.11.2019 09:46:00 |
8. |
Cháňová Laura |
02.06.2008 |
SK Vitality Slezsko o.s. |
92 |
20 |
|
|
02.11.2019 07:50:16 |
9. |
Motyková Adéla |
04.06.2008 |
TC Třinec |
105 |
20 |
|
|
03.12.2019 10:01:02 |
10. |
Minarovičová Nina |
31.05.2009 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
108 |
20 |
|
|
14.11.2019 09:33:47 |
11. |
Ploskuňáková Lucie |
19.02.2009 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
112 |
20 |
|
volná karta ČTS |
03.12.2019 17:29:33 |
12. |
Hubáčková Karolína |
25.11.2008 |
TC Brno. |
124 |
15 |
|
|
01.11.2019 20:28:02 |
13. |
Piteráková Dominika |
08.12.2009 |
TK Na Dolině o.s. |
155 |
15 |
|
|
01.11.2019 08:42:14 |
14. |
Cieslarová Barbara |
09.06.2009 |
SK Vitality Slezsko o.s. |
299 |
9 |
|
volná karta-pořadatele |
01.11.2019 15:31:06 |
15. |
Hrdličková Terezie |
28.02.2010 |
SK Tenis Tišnov |
1227 |
1 |
|
volná karta ČTS |
31.10.2019 23:42:51 |
16. |
Levinsky Gloria |
09.02.2010 |
TK AGROFERT Prostějov |
1227 |
1 |
|
volná karta-pořadatele |
01.11.2019 00:04:27 |
Náhradníci
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
MIČOLOVÁ BEATA |
30.01.2009 |
TK DEZA Valašské Meziříčí |
163 |
15 |
|
|
22.12.2019 19:13:10 |
2. |
Sněhotová Karolína |
13.11.2009 |
SK JC Sport Opava |
232 |
12 |
|
|
07.12.2019 08:27:49 |
3. |
Bečičková Laura |
25.08.2009 |
TK DEZA Valašské Meziříčí |
235 |
12 |
|
|
07.11.2019 13:39:57 |
4. |
Hnidets Anastasiia |
27.02.2009 |
TC Ostrava Nová Ves |
707 |
4 |
|
|
18.12.2019 20:04:15 |
5. |
Nantlová Ella |
09.03.2010 |
TK Milo Olomouc |
1227 |
1 |
|
|
01.11.2019 00:18:08 |
6. |
Holubčíková Anna |
15.10.2009 |
TC Třinec |
1227 |
1 |
|
|
03.11.2019 11:00:22 |
Seznam odstraněných
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
důvod odhlášení |
datum odhlášení |
1. |
Klein Eva |
03.07.2010 |
TC Ostrava Nová Ves |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
01.11.2019 06:39:19 |
2. |
Kohoutková Samantha |
18.07.2010 |
TK AGROFERT Prostějov |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
06.11.2019 11:11:14 |
3. |
Suchomelová Amálie |
03.12.2009 |
Pašťa tenis, z.s. |
460 |
6 |
|
odhlášeno hráčem |
16.11.2019 21:15:30 |
4. |
Zedníčková Anna |
16.03.2008 |
HTK Třebíč |
321 |
9 |
|
odhlášeno hráčem |
17.12.2019 09:39:46 |
5. |
Bukalová Adriana |
30.11.2010 |
SK Tenis Tišnov |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
19.12.2019 22:14:32 |
6. |
Jirousková Karoline |
27.03.2008 |
Lokomotiva Praha |
60 |
25 |
|
odhlášeno hráčem |
20.12.2019 12:18:33 |
7. |
Boučková Karolína |
07.05.2008 |
TK Neridé |
88 |
20 |
|
odhlášeno hráčem |
20.12.2019 19:05:15 |
8. |
Vargová Nina |
03.11.2009 |
TJ Zbrojovka Vsetín |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
22.12.2019 22:18:34 |
9. |
Nováková Viktória |
09.01.2010 |
TENIS SLOVÁCKO z.s. |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
25.12.2019 10:41:39 |
10. |
Hrdličková Adéla |
01.03.2010 |
TENIS SLOVÁCKO z.s. |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
25.12.2019 15:16:35 |
11. |
Přikrylová Kristýna |
10.03.2010 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
28.12.2019 19:41:51 |
12. |
Smékalová Barbora |
14.01.2010 |
TK Milo Olomouc |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
30.12.2019 22:26:04 |
13. |
Vantuchová Aneta |
19.04.2009 |
LTC Houštka |
202 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
01.01.2020 23:39:46 |
14. |
Myslivcová Lucie |
14.01.2009 |
TK Havířov, z.s. |
243 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
02.01.2020 00:13:55 |
15. |
Roiková Natalie |
06.02.2009 |
SK Vitality Slezsko o.s. |
299 |
9 |
|
odhlášeno hráčem |
03.01.2020 10:27:46 |
16. |
Petečelová Valentina |
29.01.2008 |
LTC Velen Boskovice |
135 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
03.01.2020 12:13:05 |
17. |
Žáčková Kamila |
18.11.2009 |
TK Milo Olomouc |
647 |
4 |
|
odhlášeno hráčem |
03.01.2020 20:51:08 |
18. |
Žáčková Nela |
18.11.2009 |
TK Milo Olomouc |
666 |
4 |
|
odhlášeno hráčem |
03.01.2020 20:51:48 |
19. |
Šnajdrová Lucie |
18.02.2009 |
ŽLTC Brno |
439 |
6 |
|
odhlášeno hráčem |
04.01.2020 13:13:33 |
20. |
Drbalová Linda |
30.06.2009 |
SK Meteor Praha |
103 |
20 |
|
odhlášeno hráčem |
04.01.2020 16:10:00 |
21. |
Padrnosová Nela |
07.08.2010 |
HTK Třebíč |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
05.01.2020 09:54:13 |
22. |
Šmídová Karolína |
27.07.2010 |
TK Zlín |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
05.01.2020 14:14:12 |
23. |
Martináková Adéla |
01.09.2008 |
Tennis Hill Havířov o.s. |
168 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
07.01.2020 12:30:18 |
24. |
Dvořáková Sophie |
07.08.2009 |
TK Most |
130 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
07.01.2020 16:42:14 |
25. |
Mrázová Vanesa |
15.07.2009 |
LTC Hodonín |
297 |
9 |
|
odhlášeno hráčem |
07.01.2020 20:13:38 |
26. |
Vrajíková Rozálie |
07.04.2009 |
Tennis Hill Havířov o.s. |
226 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
07.01.2020 20:32:52 |
27. |
Skořepová Isabela |
17.02.2009 |
TK Znojmo |
136 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
08.01.2020 11:07:20 |
28. |
Řezáčová Štěpánka |
31.08.2009 |
TC Dvůr Králové, z.s. |
168 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
08.01.2020 21:04:29 |
29. |
Vobořilová Anna |
27.08.2008 |
LTC Pardubice |
57 |
30 |
|
odhlášeno hráčem |
09.01.2020 09:59:12 |
30. |
Kovar Nicol |
31.07.2009 |
LTK Bílina |
230 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
09.01.2020 17:37:07 |
31. |
Svobodová Vanessa |
27.07.2009 |
LTC Modřany 2005 |
90 |
20 |
|
odhlášeno hráčem |
09.01.2020 20:30:02 |
32. |
Vokrojová Barbora |
10.10.2009 |
LTC Modřany 2005 |
252 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
10.01.2020 06:16:08 |
33. |
Peroutková Eliška |
20.05.2009 |
TK Na Dolině o.s. |
435 |
6 |
|
odhlášeno hráčem |
10.01.2020 07:51:35 |
34. |
Špitová Monika |
08.04.2009 |
Pašťa tenis, z.s. |
330 |
9 |
|
odhlášeno hráčem |
10.01.2020 14:37:54 |
35. |
Kurková Sofie |
20.02.2009 |
TK Havířov, z.s. |
724 |
4 |
|
odhlášeno hráčem |
10.01.2020 15:11:39 |
36. |
Rainke Klaudie |
06.04.2008 |
TJ Spartak Trhové Sviny |
98 |
20 |
|
odhlášeno hráčem |
10.01.2020 16:36:50 |
37. |
Hartingerová Sára |
02.02.2009 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
117 |
20 |
|
odhlášeno hráčem |
10.01.2020 19:15:53 |
38. |
Horutová Agáta |
22.05.2008 |
Tenisový klub Studénka z.s. |
128 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
10.01.2020 22:27:42 |
39. |
Marešová Sofie |
25.03.2009 |
TK Slavia Plzeň |
70 |
25 |
|
odhlášeno hráčem |
11.01.2020 06:57:49 |
40. |
Ďulíková Kristýna |
22.12.2009 |
LTK Liberec |
97 |
20 |
|
odhlášeno hráčem |
11.01.2020 08:09:09 |
41. |
Peterková Adina |
29.02.2008 |
TK Sparta Praha |
120 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
11.01.2020 09:42:02 |
42. |
Stryková Justyna Anna |
05.02.2008 |
TC Brno. |
136 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
11.01.2020 10:50:15 |
43. |
Havelková Natálie |
13.10.2010 |
TK AGROFERT Prostějov |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
11.01.2020 11:53:25 |
44. |
Skácelová Natálie Jana |
11.01.2010 |
TK SC OSTRAVA |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
12.01.2020 20:42:15 |
45. |
Melicharová Kateřina |
18.03.2008 |
TK Sparta Praha |
34 |
35 |
|
odhlášeno hráčem |
15.01.2020 06:14:10 |
46. |
Veselá Barbora |
11.07.2008 |
TK AGROFERT Prostějov |
12 |
60 |
|
odhlášeno hráčem |
16.01.2020 15:42:13 |
|