Český tenisový svaz
Název:
Lob cup
Datum:
10.-13.01.
Pořadatel:
Lob S.A. Bohnice, zs (C - 500)
Kódové číslo:
806057
Dvorců + povrch:
3 antuka
Míče:
Wilson US Open
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
16
Prezentace v
So do 10:00 hod.
Kontaktní osoba:
Mgr. Knížek Jiří
Bukolská 843/2a
18100 Praha 8 Bohnice
Tel. (1):
775733784
E-mail:
jklob@seznam.cz
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Seznam přihlášených

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Tvrzská Karolína 28.01.2008 SPORT EDEN Beroun
207
12
0
 
01.11.2019 00:28:52
2.
Těšínská Klárka 10.10.2008 Tenis klub Nýrsko
241
12
0
 
03.11.2019 16:37:52
3.
Vokrojová Barbora 10.10.2009 LTC Modřany 2005
252
12
0
 
01.11.2019 21:43:41
4.
Nováková Františka 16.02.2009 Lob S.A. Bohnice, zs
273
9
0
 
01.11.2019 00:03:05
5.
Bendova Kristyna 03.06.2008 LTC Modřany 2005
330
9
0
 
01.11.2019 08:52:00
6.
Petrásek Anna Marie 03.12.2009 SK Meteor Praha
354
9
0
 
01.11.2019 08:32:22
7.
Palečková Tereza 03.04.2009 TK Sparta Praha
408
6
0
 
01.11.2019 00:20:25
8.
Martincová Denisa 04.09.2009 TJ Sokol Vysočany
507
6
0
 
01.11.2019 22:41:25
9.
Paterová Tereza 25.04.2009 TK Slavia Plzeň
564
6
0
 
01.11.2019 00:14:47
10.
Filipová Kateřina 07.04.2010 TC Dvůr Králové, z.s.
1227
1
0
 
31.10.2019 23:56:07
11.
ARCHMANNOVA EMMA 01.12.2010 LTC Panorama Teplice
1227
1
0
 
01.11.2019 00:14:43
12.
Padrnosová Nela 07.08.2010 TK Spartak Jihlava
1227
1
0
 
01.11.2019 00:18:39
13.
Wolfgramm Sophia 05.01.2010 I.ČLTK Praha
1227
1
0
 
01.11.2019 00:23:20
14.
Havelková Natálie 13.10.2010 TK AGROFERT Prostějov
1227
1
0
 
01.11.2019 00:31:14
15.
Řežábková Tereza 16.08.2010 TK Lokomotiva Plzeň z.s.
1227
1
0
 
01.11.2019 00:52:14
16.
Latislavová Tereza 08.09.2010 LTC České Budějovice,z.s.
1227
1
0
 
01.11.2019 00:52:52
17.
Jančarová Mariana 01.11.2010 TK Olymp Praha
1227
1
0
 
01.11.2019 05:24:01
18.
Fuková Viktorie 14.04.2010 LTC České Budějovice,z.s.
1227
1
0
 
01.11.2019 05:48:18
19.
Foldová Kateřina 02.09.2010 LTK TEPLICE o.s.
1227
1
0
 
01.11.2019 05:59:09
20.
Smíšková Iva 09.03.2010 TO Sokol Nehvizdy
1227
1
0
 
01.11.2019 07:04:43
21.
Chlumská Laura 25.03.2010 TK Olymp Praha
1227
1
0
 
01.11.2019 14:46:25
22.
Kobzová Anna 29.09.2010 TJ Kralupy o.s.
1227
1
0
 
02.11.2019 12:26:16
23.
Radová Sofie 21.01.2010 SK HAMR, z.s.
1227
1
0
 
02.11.2019 18:23:24
24.
Zimová Lela 09.07.2010 TK Sparta Praha
1227
1
0
 
10.11.2019 11:28:25