Český tenisový svaz
Název:
Tenislife.cz CUP
Datum:
04.-06.01.
Pořadatel:
SHARK Brno (D - 400)
Místo konání:
Kikrleho 1, Brno-Slatina
Kódové číslo:
806055
Dvorců + povrch:
2 antuka
Míče:
Wilson
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
12
Prezentace v
do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Meluzín Michal
V aleji 136
62000 Brno
Tel. (1):
777147929
E-mail:
michal.meluzin@tenis-shark.cz
Internet:
www.tenis-shark.cz

Poznámka pořadatele:

Turnaj rozšířen na 16 hráček, všechny níže uvedené se zaprezentovaly formou SMS. SOBOTNÍ ČÁST TURNAJE MLADŠÍCH ŽÁKŮ - DÍVEK, SE ODEHRAJE KOMPLETNĚ V HALE V BRNĚ-KOHOUTOVICÍCH, ULICE VOŘÍŠKOVA 59.

Program na sobotu 4.1. - dívky, hala Brno-Kohoutovice, ulice Voříškova
Rozhodčí: Michal Meluzín, tel.: 777 147 929
V plánu odehrát dvouhru do semifinále a čtyřhru do finále. Čtyřhra nezačne dříve než ve 14 00. V průběhu celého dne je možné se na upřesnění zápasových časů ptát telefonicky u rozhodčího.

9 00: Skoupá, Čoupková, Smejkalová, Čejková, Molíková, Urbánková
10 00: Hrdličková, Šamánková, Semotánová, Florová
11 00: Rašovská, Vukadinovičová, Burgetová, Ryvolová
ND (ne dříve než v) 11 30: Horáková, Haruštiaková

Kompletní hrací plán zde bude zveřejněn v průběhu sobotního dopoledne.

Přihlášky do čtyřher do 12 00 buď osobně na hale nebo telefonicky u rozhodčího.

Turnaj je zařazen do okruhu www.TENISLIFE.cz CUP 2020. Jedná se o seriál čtyř turnajů mladších žáků a žákyň se závěrečným turnajem MASTERS. Na MASTERS postoupí vítězové a vítězky jednotlivých turnajů a další dle vlastního okruhového žebříčku, až do naplnění kapacity 8 hráčů a hráček. Aktualizovaný okruhový žebříček bude po každém turnaji zveřejněn na webových stránkách pořadatelských klubů (SHARK Brno, www.tenis-shark.cz; TK TILIA, www.tktilia.cz).
Okruh je určen zejména pro začínající a méně výkonnostní registrované hráče a jedná se o kategorii D, tedy dle řádů ČTS hráče s BH maximálně 6 bodů. Hráči s vyšší BH budou přijati pouze vyjímečně na volnou kartu pořadatele.

Partnerem okruhu je společnost www.TENISLIFE.cz, tenisová speciálka v Brně-Kohoutovicích. V této prodejně najdete všechno, co potřebujete na tenis.

Ceny:
Každý účastník obdrží dárkový poukaz na 100Kč při nákupu nad 1000Kč na www.TENISLIFE.cz.
Medailistky a medailisté jednotlivých turnajů ve dvouhře obdrží dárkové poukazy na nákup na www.TENISLIFE.cz
Medailistky a medailisté jednotlivých turnajů ve čtyřhře obdrží věcné ceny od společnosti www.TENISLIFE.cz
Pro celkové vítěze okruhu (turnaj MASTERS) jsou připraveny další speciální ceny.

Termíny turnajů:
4.-6.1.2020 (SHARK Brno)
1.-3.2.2020 (SHARK Brno)
29.2.-2.3.2020 (TILIA)
21.-23.3.2020 (TILIA)
28.-29.3.2020 (SHARK Brno) MASTERS
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Haruštiaková Klára 16.03.2009 TC BORS CLUB-STK Břeclav
546
6
 
 
01.11.2019 16:35:12
2.
Molíková Zuzana 21.10.2009 TK Znojmo
569
6
 
 
11.11.2019 22:47:40
3.
Vukadinovičová Dita 13.09.2009 TC Brno.
634
4
 
 
01.11.2019 02:02:28
4.
Florová Sofie 11.05.2009 TK TILIA Brno
707
4
 
 
24.11.2019 08:15:42
5.
Semotánová Nelli 03.06.2009 SK Tenis Tišnov
742
4
 
 
10.12.2019 15:23:07
6.
Ryvolova Dominika 09.02.2009 Tenisový klub Tesla Brno
759
4
 
 
01.11.2019 13:42:36
7.
Burgetová Gabriela 25.06.2008 TK TILIA Brno
1075
3
 
 
16.12.2019 13:15:30
8.
Čejková Anita 04.03.2010 TC Brno.
1227
1
 
volná karta
31.10.2019 23:55:06
9.
Smejkalová Monika 11.07.2010 TC-MJ TENIS Líšeň
1227
1
 
volná karta
01.11.2019 00:10:23
10.
Čoupková Aneta 15.06.2010 TC Brno.
1227
1
 
volná karta
01.11.2019 05:35:55
11.
Hrdličková Adéla 01.03.2010 SK Uherský Brod
1227
1
 
volná karta
01.11.2019 10:36:44
12.
Šamánková Lucie Marie 31.08.2008 SHARK Brno
1227
1
 
volná karta
14.11.2019 09:38:43

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Skoupá Barbora 05.07.2008 TC-MJ TENIS Líšeň
299
9
 
prijata
21.12.2019 18:48:58
2.
Pokorná Alexandra 09.07.2009 TJ Kraví Hora Brno
824
4
 
přijata
04.11.2019 12:05:55
3.
Havránková Silvie 01.07.2009 TENIS SLOVÁCKO z.s.
862
4
 
přijata
21.11.2019 21:59:27
4.
Horáková Kamila 28.10.2009 TK Moravský Krumlov z.s.
945
3
 
přijata
01.11.2019 13:43:34
5.
Rašovská Viola 09.01.2009 Start Brno
1030
3
 
 
01.11.2019 14:05:43
6.
Grecová Tereza 14.07.2009 TK Bystřice n.Pernštejnem
1030
3
 
 
06.12.2019 16:48:17
7.
Jurmanová Adéla 17.11.2009 Sokol Čebín
1227
1
 
 
01.11.2019 06:49:11
8.
Urbánková Veronika 08.02.2010 TJ Slavoj Velké Pavlovice
1227
1
 
 
28.11.2019 17:45:17

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Hudcová Eva 11.10.2010 Start Brno
1227
1
 
odhlášeno hráčem
05.11.2019 18:47:29
2.
Mrázová Vanesa 15.07.2009 LTC Hodonín
297
9
 
odhlášeno hráčem
27.11.2019 20:18:10
3.
Plačková Eliška 17.08.2010 TK PRECHEZA Přerov o.s.
1227
1
 
odhlášeno hráčem
17.12.2019 22:57:00
4.
Levinsky Gloria 09.02.2010 TK AGROFERT Prostějov
1227
1
 
odhlášeno hráčem
18.12.2019 19:07:37
5.
Padrnosová Nela 07.08.2010 TK Spartak Jihlava
1227
1
 
odhlášeno hráčem
18.12.2019 19:22:53
6.
Bukalová Adriana 30.11.2010 SK Tenis Tišnov
1227
1
 
odhlášeno hráčem
19.12.2019 22:10:46
7.
Vábnová Monika 05.01.2009 Start Brno
1227
1
 
odhlášeno hráčem
20.12.2019 13:51:49
8.
Chladová Ema 11.07.2010 TK Znojmo
1227
1
 
odhlášeno hráčem
20.12.2019 18:55:19
9.
Kozumplíková Aneta 22.10.2008 Start Brno
1227
1
 
odhlášeno hráčem
21.12.2019 22:14:24
10.
Apolínová Stella 04.06.2010 Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s.
1227
1
 
odhlášeno hráčem
22.12.2019 10:48:53
11.
Havelková Natálie 13.10.2010 TK AGROFERT Prostějov
1227
1
 
odhlášeno hráčem
26.12.2019 19:59:29
12.
Šimková Klára 23.04.2008 TK Tuřany
582
6
 
odhlášeno hráčem
26.12.2019 23:09:53
13.
Nešporová Sára 21.10.2009 TJ Sokol Bílovice n.Svit.
542
6
 
odhlášeno hráčem
28.12.2019 12:05:50
14.
Filipi Dominika 25.10.2010 TJ Kraví Hora Brno
1227
1
 
odhlášeno hráčem
28.12.2019 15:51:04
15.
van Neck Marleen 06.12.2010 TK Zlín
1227
1
 
odhlášeno hráčem
28.12.2019 19:54:47
16.
Ivanová Stella 16.09.2010 TC-MJ TENIS Líšeň
1227
1
 
odhlášeno hráčem
28.12.2019 20:11:16
17.
Jahnová Aneta 02.04.2010 TK PRECHEZA Přerov o.s.
1227
1
 
odhlášeno hráčem
28.12.2019 21:21:20
18.
Chocholová Sára 25.01.2010 TK Znojmo
1227
1
 
odhlášeno hráčem
29.12.2019 11:49:31
19.
Nantlová Ella 09.03.2010 TK Milo Olomouc
1227
1
 
IS: kolizní přihláška
29.12.2019 12:00:44
20.
Miklišová Barbora 16.02.2009 Start Brno
599
4
 
IS: lhůta 8 dní
29.12.2019 14:55:50
21.
Honzíková Natálie 12.09.2009 TJ Kraví Hora Brno
647
4
 
odhlášeno hráčem
30.12.2019 11:49:42
22.
Zaťko Melisa 08.10.2010 ŽLTC Brno
1227
1
 
odhlášeno hráčem
01.01.2020 10:27:16
23.
Landová Kateřina 05.06.2010 ŽLTC Brno
1227
1
 
odhlášeno hráčem
02.01.2020 18:38:02