Název: | JOKRA CUP | Pořadatel: | TK Radegast | Datum: | 14.-16.01. | Věk. kategorie: | mladší žactvo |
|
|
Nováková Veronika | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Cela Olivia | | 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Galnorová Adéla | 6:0, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
| | | 6:0, 6:2 | | | |
| | | | | | |
Pyszko Natalia | | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Kubáňová Vendula | | | | | | |
| | | | | | |
Michalčíková Bernadette | | | | 6:1, 7:5 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Bednaříková Petra | | 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Holešovská Josefína | | | 6:0, 6:3 | | | |
| | | | | | |
Maníková Ema | 6:0, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Denková Adéla | | | | | | |
| | | | | | |
Fížová Monika | | | | | 6:3, 5:7, 1:0 (7) | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Šimková Sofie | | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Rysová Amálie | 6:4, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Klimánková Stella | | | 6:3, 6:0 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Fukalová Kateřina | | | | | | |
| | | | | | |
Novák Nicol | | | | 7:5, 6:3 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Špitová Michaela | | 6:3, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Janošková Amálie | | | 6:4, 6:2 | | | |
| | | | | | |
Zichlarzová Vanesa | 6:1, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Krstovská Agáta | | | | | | |
| | | | | | |
Zezhulčíková Tereza | | | | | | 6:3, 6:4 |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Holubová Aneta | | 6:2, 7:5 | | | | |
| | | | | | |
Štveráková Terezie | 6:0, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
Slaměníková Marie | | | 4:6, 6:4, 1:0 (4) | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Byrtusová Natálie | | | | | | |
| | | | | | |
Kuchařová Nela | | | | 6:1, 6:1 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Svobodová Ema | | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Huťková Valerie | | | 6:2, 6:3 | | | |
| | | | | | |
Kostková Valentýna | 6:0, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 7:6 (2) | | | | |
| | | | | | |
Navrátilová Liliana | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | 6:2, 6:4 | |
| | | | | | |
Zástěrová Lucie | | | | | | |
| | | | | | |
Habermannová Anežka | | 6:2, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Machačová Zuzana | 6:0, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Harajda Ema | | | 7:5, 6:0 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:4, 6:7 (6), 1:0 (5) | | | | |
| | | | | | |
Káňová Barbora | | | | | | |
| | | | | | |
Ticháčková Eliška | | | | 6:4, 6:2 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Reinertová Veronika | | 6:1, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Vítková Valentina | | | 6:1, 6:2 | | | |
| | | | | | |
Chromcová Adéla | 6:7 (9), 6:1, 1:0 (4) | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Slováková Kamila | | | | | | |
| | | | | | |
Rozhodčí turnaje: Ing. Josef Kramoliš, Jaromír Mrlík, Kubáňová Iveta |
Poznámka pořadatele: Program pondělí: 9,00 semi dvouhry, potom finále dvouhry
|
| Počet účastníků | 40 | Nasazení | CŽ | BH | Nováková Veronika | 58 | 30 | Slováková Kamila | 80 | 25 | Fížová Monika | 91 | 25 | Navrátilová Liliana | 174 | 12 | Zezhulčíková Tereza | 190 | 12 | Zástěrová Lucie | 205 | 12 | Denková Adéla | 208 | 12 | Krstovská Agáta | 208 | 12 |
Kategorie : 7 | Součet BH: 140 |
Kódové číslo akce: 802055 |
|
|
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se jméno hráče | datum narození | klub | Ježová Tereza | 19.04.2005 | TK Sokol Vizovice | Tichá Šárka | 04.06.2006 | Jiskra Otrokovice | Mlčochová Eliška | 19.08.2005 | SK Vitality Slezsko o.s. | Brousková Monika | 04.12.2006 | TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. |
|
OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se jméno hráče | datum narození | klub | Zástěrová Lucie | 17.03.2005 | TK Zlín | Heiderová Karolína | 04.10.2006 | TK PRECHEZA Přerov o.s. |
|