Datum: |
15.-19.01. |
Pořadatel: |
TK Sparta Praha (A - 700) |
Kódové číslo: |
806038 |
Dvorců+povrch: |
3 decoturf |
Kvalifikace |
|
Počet účastníků: |
16 |
Prezentace |
v Pá do 10:00 hod. |
Hlavní soutěž |
|
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace |
v Pá do 18:00 hod. |
|
Kontaktní osoba: |
Slaninková Eva |
: |
Za Císařským mlýnem 2/1115 |
: |
170 00 Praha 7 |
Tel. (1): |
233 321 722 |
Tel. (2): |
737 215 015 |
E-mail: |
e.slaninkova@tkspartapraha.cz |
Poznámka pořadatele: Případnou neúčast na turnaji je třeba nahlásit pořadateli nejpozději do ukončení prezentace kvalifikace, tj. v pátek do 10h. Prezentace do hlavní soutěže je možná telefonicky do 18h. Losování hlavní soutěže proběhne v pátek po 18h a bude zveřejněno v IS současně se sobotním časovým plánem zápasů. J. Černý, VR, 603 734 815 |
|
Hlavní soutěž
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Vondroušová Markéta |
28.06.1999 |
I.ČLTK Praha |
11 |
60 |
|
|
16.11.2009 16:00:02 |
2. |
Brožová Kateřina |
30.06.1998 |
TK Neridé |
15 |
60 |
|
|
11.11.2009 17:00:19 |
3. |
Koplová Tereza |
23.06.1998 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
16 |
60 |
|
|
12.11.2009 09:25:59 |
4. |
Detiuc Anastasia |
14.12.1998 |
TK Neridé |
20 |
60 |
|
|
13.11.2009 15:32:50 |
5. |
Cíchová Denisa |
27.04.1998 |
TK Sezimovo Ústí |
23 |
45 |
|
|
23.11.2009 10:25:42 |
6. |
Maťhová Žaneta |
22.02.1998 |
LTC VITON České Budějovice,z.s. |
24 |
45 |
|
|
11.11.2009 20:53:08 |
7. |
Miklová Barbora |
29.03.1998 |
TK Zlín |
26 |
45 |
|
|
18.11.2009 08:15:11 |
8. |
Polách Anastasia |
08.01.1998 |
TK Sparta Praha |
28 |
35 |
|
|
11.11.2009 20:52:11 |
9. |
Pantůčková Magdaléna |
28.01.1999 |
TK AGROFERT Prostějov |
29 |
35 |
|
|
19.11.2009 12:02:18 |
10. |
Procházková Lucie |
03.01.1998 |
I.ČLTK Praha |
34 |
35 |
|
|
13.11.2009 16:39:00 |
11. |
Němcová Tereza |
26.07.1998 |
LTC Modřany 2005 |
46 |
35 |
|
|
12.11.2009 18:31:55 |
12. |
Züglerová Lucie |
23.02.1998 |
TK Lokomotiva Plzeň z.s. |
47 |
30 |
|
|
21.11.2009 20:28:38 |
13. |
Polanská Tereza |
10.01.1998 |
TK Slavia Plzeň |
48 |
30 |
|
|
28.11.2009 15:15:59 |
14. |
Kósová Karolína |
27.10.1998 |
TK SC OSTRAVA |
49 |
30 |
|
|
07.12.2009 02:02:13 |
15. |
Kolomazníková Eliška |
04.03.1998 |
TC-MJ TENIS Líšeň |
50 |
30 |
|
|
11.11.2009 15:53:11 |
16. |
Zrzavá Markéta |
23.10.1998 |
TK Neridé |
56 |
30 |
|
|
12.11.2009 11:07:32 |
17. |
Kilnarová Monika |
08.10.1999 |
TK AGROFERT Prostějov |
57 |
30 |
|
|
13.11.2009 22:20:21 |
18. |
Martinovská Johana |
04.11.1998 |
TK Sparta Praha |
59 |
30 |
|
|
11.11.2009 19:53:10 |
19. |
Procházková Tereza |
21.06.1999 |
TK LTC 1927 Praha- Michle,z.s. |
60 |
25 |
|
|
29.12.2009 15:24:14 |
20. |
Benáčková Karolína |
28.03.1998 |
TK Neridé |
61 |
25 |
|
|
11.11.2009 11:54:04 |
21. |
Herdová Sabina |
20.09.1998 |
LTC Tábor 1903 |
67 |
25 |
|
|
04.01.2010 15:57:42 |
22. |
Hrychová Denisa |
10.03.1999 |
TK Milevsko, z.s. |
68 |
25 |
|
|
30.12.2009 22:16:17 |
23. |
Boháčová Michaela |
22.06.1999 |
TK Sparta Praha |
72 |
25 |
|
|
14.11.2009 16:48:52 |
24. |
Žilinská Sára |
04.01.1999 |
TK DEZA Valašské Meziříčí |
74 |
25 |
|
volná karta ČTS |
12.11.2009 20:01:13 |
25. |
Běhounková Monika |
07.01.1999 |
TK SK Dobrá Voda u Č.B. |
77 |
20 |
|
hraje kvalifikaci - 1. nas. |
29.12.2009 17:47:19 |
26. |
Marková Johana |
15.05.1999 |
I.ČLTK Praha |
87 |
20 |
|
volná karta |
11.11.2009 20:40:46 |
27. |
Slováková Anna |
04.04.1999 |
TK AGROFERT Prostějov |
153 |
12 |
|
volná karta ČTS |
11.11.2009 22:05:33 |
28. |
Kaňková Lucie |
11.01.2000 |
TK Sparta Praha |
|
1 |
|
volná karta |
11.11.2009 07:03:16 |
29. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
30. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
31. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
32. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
Kvalifikace
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Vancová Michaela |
19.05.1998 |
Tenisový klub Benátky nad Jizerou |
76 |
25 |
|
hraje hlavní soutěž |
12.01.2010 10:15:30 |
2. |
Škudrnová Tereza |
22.08.1998 |
Tenis Dobříš |
78 |
20 |
|
|
17.11.2009 16:24:11 |
3. |
Mikulenková Alice |
10.06.1998 |
TJ Brno-Komín |
79 |
20 |
|
|
15.11.2009 19:11:47 |
4. |
Hrabalová Dominika |
12.02.1998 |
TC Classic Brno |
85 |
20 |
|
|
13.11.2009 09:31:33 |
5. |
Bláhová Tereza |
13.12.1998 |
LTC Slovan Kladno |
89 |
20 |
|
|
03.01.2010 16:46:24 |
6. |
Baťová Rebeka |
01.09.1998 |
Orel jednota Praha-Balkán |
93 |
20 |
|
|
11.11.2009 09:42:09 |
7. |
Bolfová Tereza |
30.01.1999 |
TK AGROFERT Prostějov |
94 |
20 |
|
|
04.01.2010 18:23:05 |
8. |
Švédová Daniela |
29.01.1998 |
Sportclub Řevnice, z.s. |
104 |
15 |
|
|
11.11.2009 10:01:10 |
9. |
Malická Hana |
24.08.1999 |
TK Louny |
116 |
15 |
|
|
16.11.2009 19:28:27 |
10. |
Ševčíková Ema |
07.06.1999 |
LTC Tábor 1903 |
119 |
15 |
|
|
29.12.2009 12:45:26 |
11. |
Vachtlová Jana |
09.07.1999 |
TK Tenisek Buštěhrad |
122 |
15 |
|
|
31.12.2009 09:25:01 |
12. |
Cmarová Andrea |
17.04.1998 |
TK Lokomotiva Plzeň z.s. |
124 |
15 |
|
|
11.11.2009 18:42:45 |
13. |
Válková Nikol |
24.03.1999 |
TJ Sokol Vysočany |
124 |
15 |
|
volná karta |
21.11.2009 18:49:26 |
14. |
Drábková Sabina |
07.05.2000 |
TK Neridé |
|
1 |
|
volná karta ČTS |
10.11.2009 23:20:26 |
15. |
Cajthamlová Barbora |
16.07.2000 |
Sportovní klub Žižkov Praha |
|
1 |
|
volná karta |
11.11.2009 09:17:51 |
16. |
Beránková Karolína |
04.10.2000 |
TK Sparta Praha |
|
1 |
|
volná karta |
12.11.2009 19:40:05 |
Náhradníci
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Pacalová Kristýna |
08.08.1998 |
TK Spartak Jihlava |
135 |
15 |
|
|
21.12.2009 23:40:56 |
2. |
Golková Barbora |
31.12.1998 |
Tempo Praha |
144 |
15 |
|
|
12.11.2009 17:28:55 |
3. |
Křížová Kateřina |
12.12.1999 |
I.ČLTK Praha |
150 |
12 |
|
|
16.12.2009 15:17:34 |
4. |
Kalavská Anna-Mária |
18.06.1998 |
TC-MJ TENIS Líšeň |
161 |
12 |
|
|
18.12.2009 12:30:21 |
5. |
Krausová Anna |
19.02.1998 |
TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. |
351 |
6 |
|
|
25.11.2009 18:40:24 |
Seznam odstraněných
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
důvod odhlášení |
datum odhlášení |
1. |
Kotlárová Beata |
05.05.1999 |
TC Třinec |
84 |
20 |
|
odhlášeno hráčem |
23.12.2009 14:15:41 |
2. |
Bendlová Barbora |
11.02.2000 |
TK Neridé |
|
1 |
|
odhlášeno hráčem |
30.12.2009 16:10:37 |
3. |
Bencová Veronika |
30.07.1998 |
TK FZŠ Trávníčkova |
190 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
31.12.2009 09:01:46 |
4. |
Dolejší Aneta |
17.11.1998 |
LTC Kolín |
143 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
01.01.2010 14:52:03 |
5. |
Laboutková Aneta |
10.05.2000 |
Pliskova Tennis Academy-Říčany |
|
1 |
|
odhlášeno hráčem |
02.01.2010 19:52:05 |
6. |
Hrušková Barbora |
27.11.2000 |
LTC Slovan Kladno |
|
1 |
|
odhlášeno hráčem |
02.01.2010 22:33:36 |
7. |
Hájková Klára |
16.04.1999 |
SK OAZA Praha |
236 |
9 |
|
odhlášeno hráčem |
03.01.2010 09:21:18 |
8. |
Vágnerová Adéla |
19.07.1999 |
TJ Sokol Liboc |
262 |
9 |
|
odhlášeno hráčem |
03.01.2010 10:09:47 |
9. |
Bužková Radka |
02.03.2000 |
Pliskova Tennis Academy-Říčany |
|
1 |
|
odhlášeno hráčem |
04.01.2010 19:57:11 |
10. |
Stiskálková Tereza |
08.02.1999 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
174 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
04.01.2010 21:14:27 |
11. |
Kolaciová Viola |
12.10.1998 |
TC Brno. |
89 |
20 |
|
odhlášeno hráčem |
05.01.2010 18:30:11 |
12. |
Zdrůbecká Dagmar |
11.11.2000 |
TJ Radlice z.s. |
|
1 |
|
odhlášeno hráčem |
07.01.2010 06:07:44 |
13. |
Leščinská Aneta |
13.01.2000 |
Tenisklub Cheb |
|
1 |
|
odhlášeno hráčem |
07.01.2010 17:30:04 |
14. |
Lipavská Kateřina |
23.04.1998 |
TJ Republikán |
98 |
20 |
|
odhlášeno hráčem |
08.01.2010 17:31:00 |
15. |
Pospíšilová Denisa |
08.06.1999 |
TK Neridé |
233 |
9 |
|
odhlášeno hráčem |
09.01.2010 00:22:39 |
16. |
Hořejší Karolína |
11.03.1998 |
TJ Spoje Praha |
162 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
09.01.2010 10:58:53 |
17. |
Maroulová Dominika |
23.12.1998 |
Tenis Semice a.s. |
166 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
09.01.2010 18:55:40 |
18. |
Šťastná Helena |
22.04.2000 |
TK Horní Měcholupy |
|
1 |
|
odhlášeno hráčem |
09.01.2010 19:27:35 |
19. |
Pechová Barbora |
28.01.1998 |
TK Ruzyně Praha |
141 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
10.01.2010 11:06:57 |
20. |
Vinšová Dominika |
11.04.1998 |
TJ Spoje Praha |
197 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
10.01.2010 12:32:40 |
21. |
Matějíčková Kristýna |
23.07.1999 |
TK Blansko |
278 |
9 |
|
IS: lhůta 8 dní |
11.01.2010 12:10:20 |
22. |
Maříková Adriana |
21.09.1999 |
Jiskra Bechyně |
140 |
15 |
|
IS: lhůta 8 dní |
11.01.2010 12:10:35 |
23. |
Mihalíková Tereza |
02.06.1998 |
VSK VŠB-TU Ostrava |
42 |
35 |
|
odhlášeno hráčem |
11.01.2010 13:16:49 |
24. |
Richterová Šárka |
16.05.2000 |
TO SK Mělník |
|
1 |
|
odhlášeno pořadatelem |
12.01.2010 10:03:57 |
25. |
Potůčková Anna |
19.07.1999 |
TK Sparta Praha |
|
1 |
|
odhlášeno hráčem |
12.01.2010 13:09:44 |
26. |
Černá Tereza |
25.01.1998 |
SK OAZA Praha |
133 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
12.01.2010 21:22:07 |
27. |
Kovačková Kristýna |
01.10.1998 |
TK Spartak Jihlava |
62 |
25 |
|
odhlášeno hráčem |
13.01.2010 00:23:30 |
28. |
Kacrová Marie |
18.12.2000 |
Sokol Lanžhot |
|
1 |
|
odhlášeno hráčem |
13.01.2010 08:17:31 |
29. |
Štěrbová Kristýna |
27.10.1998 |
TK Most |
81 |
20 |
|
odhlášeno pořadatelem |
13.01.2010 08:47:53 |
30. |
Kavalová Rebeka |
11.07.1999 |
SK Satalice |
209 |
12 |
|
odhlášeno pořadatelem |
13.01.2010 11:10:25 |
31. |
Novotná Petra |
17.06.1999 |
TK Evženie Klášterec n/O |
266 |
9 |
|
odhlášeno hráčem |
13.01.2010 14:04:26 |
|