Úvod
ČTS
Registrace
Oblastní svazy
Kluby
Haly
Pravidla a řády
Školení
Ke stažení
Kontakt
Dospělí
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Dorost
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Starší žactvo
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Mladší žactvo
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Baby
Jednotlivci
Družstva
Pravidla
Mini
Jednotlivci
Družstva
Pravidla
Senioři
VCS - přihlášky
Seniortenis.cz
Rozhodčí
Dotace
Odkazy
Minitenis a babytenis
Metodická komise ČTS
Rozhodčí ČTS
Czech TENIS
Metodické materiály
ATP Tour
WTA Tour
ITF
Tennis Europe
Oficiální výsledky
Název:
Jokra CUP
Pořadatel:
TK Radegast
Datum:
08.-10.12.
Věk. kategorie:
mladší žactvo
Ludvová Anna
Ludvová
Ludvová
Kubíková Nikola
6:0, 6:2
Černochová Sofie
Černochová Sofie
6:4, 7:5
Ludvová
Indraková Marie
7:6 (2), 6:3
Indraková
Peroutková Eliška
6:1, 6:1
Kročková
6:0, 6:0
Kročková
Kročková Natália
Dostálová
Galnorová Adéla
6:3, 7:5
Galnorová
Galnorová
Zitová Tamara
6:2, 6:1
Zitová
Bečičková Laura
6:0, 6:1
Dostálová
Dostálová Christina
6:0, scr.
Dostálová
Turková Ema
6:0, 6:0
Dostálová
6:0, 6:1
Polčáková
Polčáková Valerie
Harajda
Polášková Nikol
6:4, 6:0
Polášková
Slaměníková
Slaměníková Lucie
7:5, 6:4
Slaměníková
MIČOLOVÁ BEATA
6:1, 6:0
Slaměníková
Černochová Terezie
6:2, 6:1
Hartingerová
Hartingerová Sára
6:2, 7:6 (8)
Motyková
6:4, 6:0
Motyková
Motyková Adéla
Harajda
Horutová Agáta
6:2, 6:3
Horutová
Horutová
Pospíšilová Nikola
3:6, 6:4, 1:0 (6)
Piteráková
Piteráková Dominika
7:6 (8), 6:1
Harajda
Ondroušková Erika
6:1, 6:1
Ondroušková
Stejskalová Julie
6:1, 6:0
Harajda
6:1, 6:3
Harajda
Harajda Ema
Rozhodčí turnaje:
Kramoliš Josef (platná licence B do 31.12.2020)
Počet účastníků
24
Nasazení
CŽ
BH
Ludvová Anna
98
20
Harajda Ema
154
15
Galnorová Adéla
170
15
Motyková Adéla
285
9
Polčáková Valerie
319
9
Polášková Nikol
338
9
Kročková Natália
344
9
Horutová Agáta
362
9
Kategorie : 5
Součet BH: 95
Kódové číslo akce: 802014
Ludvová Anna
-
Taxová Victoria
Ludvová
-
Taxová
Ludvová
-
Taxová
Piteráková Dominika
-
Bečičková Laura
6:0, 6:3
Piteráková
-
Bečičková
Hartingerová Sára
-
Dostálová Christina
1:2, scr.
Ludvová
-
Taxová
Slaměníková Lucie
-
Harajda Ema
0:6, 6:3, 1:0 (8)
Slaměníková
-
Harajda
Slaměníková
-
Harajda
6:2, 6:1
Černochová Sofie
-
Černochová Terezie
Černochová Sofie
-
Černochová Terezie
Ludvová
-
Taxová
MIČOLOVÁ BEATA
-
Peroutková Eliška
6:2, 6:4
MIČOLOVÁ
-
Peroutková
Kročková
-
Zitová
6:1, 6:2
Kročková
-
Zitová
Kročková Natália
-
Zitová Tamara
Polčáková
-
Horutová
6:4, 6:4
Pospíšilová
-
Ondroušková
Pospíšilová Nikola
-
Ondroušková Erika
Polčáková
-
Horutová
6:1, 6:2
Polčáková
-
Horutová
Polčáková Valerie
-
Horutová Agáta
Rozhodčí turnaje:
Kramoliš Josef (platná licence B do 31.12.2020)
Počet dvojic
9
Nasazení
CŽ
BH
Ludvová Anna
98
20
Taxová Victoria
116
15
Harajda Ema
154
15
Polčáková Valerie
319
9
Kročková Natália
344
9
Horutová Agáta
362
9
Ondroušková Erika
499
6
Zitová Tamara
537
6
Kategorie : 5
Součet BH: 89
Kódové číslo akce: 804014
Tisková PDF verze hracího plánu
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráče
datum narození
klub
Taxová Victoria
10.08.2008
TJ Zbrojovka Vsetín