Český tenisový svaz
Datum:
07.-09.12.
Pořadatel:
TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. (C - 500)
Kódové číslo:
806009
Dvorců + povrch:
2 antuka
Míče:
Wilson
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
24
Prezentace v
do 17:00 hod.
Kontaktní osoba:
Slováčková Hana
Pustkovecká 18/13
708 00 Ostrava-Pustkovec
Tel. (1):
774065526
E-mail:
haver@seznam.cz
Internet:
www.start-ostrava.cz
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Seznam přihlášených

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Eliášová Veronika 03.11.2008 TK SC OSTRAVA
85
20
0
 
18.11.2019 20:14:21
2.
Vrajíková Rozálie 07.04.2009 TC BIOCEL Vratimov z.s.
226
12
0
 
01.11.2019 02:40:25
3.
Myslivcová Lucie 14.01.2009 TK Havířov
243
12
0
 
03.11.2019 14:23:35
4.
Cieslarová Barbara 09.06.2009 SK Vitality Slezsko o.s.
299
9
0
 
01.11.2019 15:27:54
5.
Bódiová Lucie 15.04.2008 TC Ostrava Nová Ves
310
9
0
 
20.11.2019 09:16:29
6.
Dihlová Nela 05.06.2009 TK BULY ARÉNA Kravaře, z.s.
371
9
0
 
08.11.2019 06:22:11
7.
Drozdová Ella 17.05.2009 TC Ostrava Nová Ves
406
6
0
 
12.11.2019 10:08:38
8.
Peroutková Eliška 20.05.2009 TK Na Dolině o.s.
435
6
0
 
01.11.2019 00:18:14
9.
Ďurajková Vanessa 22.09.2008 TK Hlučín
453
6
0
 
02.11.2019 18:35:57
10.
Bošínová Leona 10.03.2008 TK PTA Kolín
535
6
0
 
19.11.2019 13:31:07
11.
Žáčková Kamila 18.11.2009 TK Milo Olomouc
647
4
0
 
04.11.2019 20:07:34
12.
Žáčková Nela 18.11.2009 TK Milo Olomouc
666
4
0
 
04.11.2019 20:31:58
13.
Plšková Zuzana 31.10.2008 SLOVAN HRANICE, z.s.
780
4
0
 
18.11.2019 17:12:25
14.
Knapíková Ellen 14.05.2009 SK JC Sport Opava
945
3
0
 
11.11.2019 15:33:50
15.
Havelková Natálie 13.10.2010 TK AGROFERT Prostějov
1227
1
0
 
31.10.2019 23:39:14
16.
Bukalová Adriana 30.11.2010 SK Tenis Tišnov
1227
1
0
 
31.10.2019 23:42:47
17.
Levinsky Gloria 09.02.2010 TK AGROFERT Prostějov
1227
1
0
 
31.10.2019 23:54:47
18.
Plačková Eliška 17.08.2010 TK PRECHEZA Přerov o.s.
1227
1
0
 
31.10.2019 23:57:06
19.
Přikrylová Kristýna 10.03.2010 TJ TO Sokol Stará Bělá
1227
1
0
 
01.11.2019 00:03:03
20.
Smékalová Barbora 14.01.2010 TK Milo Olomouc
1227
1
0
 
01.11.2019 00:04:06
21.
Kubalčíková Zuzana 23.06.2010 TK PRECHEZA Přerov o.s.
1227
1
0
 
01.11.2019 08:46:19
22.
Tomanová Hana 27.07.2010 Tennis Hill Havířov o.s.
1227
1
0
 
01.11.2019 10:00:34
23.
Pulcerová Klaudie 04.08.2010 TK Slavia Orlová
1227
1
0
 
01.11.2019 10:44:01
24.
Skácelová Natálie Jana 11.01.2010 TK PRECHEZA Přerov o.s.
1227
1
0
 
01.11.2019 12:19:00
25.
van Neck Marleen 06.12.2010 TK Zlín
1227
1
0
 
01.11.2019 14:19:24
26.
Stanovská Kristýna 28.01.2010 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.
1227
1
0
 
01.11.2019 18:53:24
27.
Janoviaková Renata 29.11.2010 TK TENNISPOINT FM
1227
1
0
 
01.11.2019 20:04:41
28.
Koukolová Tereza 27.04.2010 SK LAMA o.s.
1227
1
0
 
03.11.2019 09:46:04
29.
Hrubá Ema 16.07.2010 Tennis Hill Havířov o.s.
1227
1
0
 
03.11.2019 20:48:41
30.
Prosová Adéla 07.02.2010 TK Bystřice n.Pernštejnem
1227
1
0
 
04.11.2019 14:15:59
31.
Balážová Ella 03.02.2010 TENIS SLOVÁCKO z.s.
1227
1
0
 
04.11.2019 19:31:02
32.
Holmanová Karolína 03.12.2010 Family Tennis Ostrava
1227
1
0
 
11.11.2019 17:30:51
33.
Michalcová Liliana 19.11.2010 TJ Sokol Rychvald
1227
1
0
 
12.11.2019 12:36:02

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Klein Eva 03.07.2010 TC Ostrava Nová Ves
1227
1
 
odhlášeno hráčem
01.11.2019 06:39:19
2.
Kohoutková Samantha 18.07.2010 TK AGROFERT Prostějov
1227
1
 
odhlášeno hráčem
06.11.2019 11:01:30
3.
Polochová Eliška 10.02.2009 TK Slavia Orlová
460
6
 
odhlášeno hráčem
11.11.2019 14:22:36
4.
Vargová Nina 03.11.2009 TJ Zbrojovka Vsetín
1227
1
 
odhlášeno hráčem
13.11.2019 13:40:28
5.
Jahnová Aneta 02.04.2010 TK PRECHEZA Přerov o.s.
1227
1
 
odhlášeno hráčem
18.11.2019 21:16:53