Český tenisový svaz
Název:
Linhart Cup
Datum:
30.11-02.12.
Pořadatel:
Sportovní centrum Linhart (C - 500)
Místo konání:
Poděbrady
Kódové číslo:
806004
Dvorců + povrch:
3 antuka
Míče:
Wilson
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
32
Prezentace v
do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Linhart Marek
Žižkova 1436
29001 Poděbrady
Tel. (1):
325610161
Tel. (2):
608862709
E-mail:
info@sportcentrumlinhart.cz

Poznámka pořadatele:

Prezentace proběhne v pátek 29/11 od 17 do 19h na tel. čísle 325 610 161 (ne sms).
Následuje losování, program na sobotu bude zveřejněn do 20:30.
Prosíme hráčky, aby s sebou měly boty na přezutí.
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Svobodová Vanessa 27.07.2009 LTC Modřany 2005
90
20
 
 
06.11.2019 20:49:01
2.
Uhrová Nela 02.04.2009 I.ČLTK Praha
163
15
 
 
31.10.2019 23:53:38
3.
Řezáčová Štěpánka 31.08.2009 Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s.
168
15
 
 
06.11.2019 10:22:54
4.
Snášilová Nikola 10.06.2008 TO TJ Svitavy
174
12
 
 
19.11.2019 08:51:09
5.
Vejšická Alžběta 28.03.2009 TJ Sokol Vysočany
192
12
 
 
05.11.2019 11:55:17
6.
Vantuchová Aneta 19.04.2009 TK PTA Kolín
202
12
 
 
13.11.2019 20:43:03
7.
Vokrojová Barbora 10.10.2009 LTC Modřany 2005
252
12
 
 
01.11.2019 21:47:19
8.
Kesnerová Sofie 09.05.2008 TK PTA Kolín
391
6
 
 
18.11.2019 10:46:35
9.
Palečková Tereza 03.04.2009 TK Sparta Praha
408
6
 
 
01.11.2019 00:07:05
10.
Kühnová Karolína 06.06.2008 TJ Sokol Vysočany
417
6
 
 
02.11.2019 08:32:48
11.
Novotná Naira 29.05.2008 Lob S.A. Bohnice, zs
431
6
 
 
05.11.2019 21:13:38
12.
Čechová Natali 24.05.2008 SK HAMR, z.s.
439
6
 
 
11.11.2019 14:20:30
13.
Meszárošová Elly 10.12.2009 TK Hovorčovice
453
6
 
 
02.11.2019 18:17:13
14.
Martincová Denisa 04.09.2009 TJ Sokol Vysočany
507
6
 
 
12.11.2019 21:38:46
15.
Bošínová Leona 10.03.2008 TK PTA Kolín
535
6
 
 
02.11.2019 13:49:25
16.
Raková Viola 07.06.2008 LTC Kolín
546
6
 
 
01.11.2019 16:44:09
17.
Křivohlavá Nella 06.06.2009 TK PTA Kolín
616
4
 
 
02.11.2019 15:00:21
18.
Brůžová Adéla 02.02.2009 Slavoj Žiželice
666
4
 
 
02.11.2019 14:04:22
19.
Turková Karolína 18.11.2009 TJ Spoje Praha
666
4
 
 
08.11.2019 21:30:26
20.
Kolovecká Aneta 17.10.2008 TK PTA Kolín
693
4
 
 
13.11.2019 00:34:48
21.
Glaserová Eva 19.02.2008 TK Tenisek Buštěhrad
945
3
 
 
06.11.2019 17:51:01
22.
Zemanová Kateřina 05.03.2009 TK Sokol Horní Počernice,p.s.
1075
3
 
 
01.11.2019 01:05:26
23.
ARCHMANNOVA EMMA 01.12.2010 LTC Panorama Teplice
1227
1
 
volná karta
31.10.2019 23:57:24
24.
Padrnosová Nela 07.08.2010 TK Spartak Jihlava
1227
1
 
volná karta
01.11.2019 00:02:46
25.
Hrdličková Terezie 28.02.2010 SK Tenis Tišnov
1227
1
 
volná karta
01.11.2019 00:10:30
26.
Smíšková Iva 09.03.2010 TO Sokol Nehvizdy
1227
1
 
volná karta
01.11.2019 06:55:44
27.
Baarová Natálie 12.01.2010 TENIS Klánovice
1227
1
 
volná karta
01.11.2019 07:47:51
28.
Jiránková Barbora 25.02.2010 TC ESO Praha z.s.
1227
1
 
volná karta
01.11.2019 09:10:58
29.
Foldová Kateřina 02.09.2010 LTK TEPLICE o.s.
1227
1
 
přijata
01.11.2019 10:24:32
30.
Šináglová Nela 25.06.2010 TC VITALITY Březnice
1227
1
 
přijata
04.11.2019 16:00:24
31.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
32.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Gottvaldová Eva 31.10.2010 Tenisový klub Eden
1227
1
 
přijata
05.11.2019 20:24:12
2.
Birhanzlová Ela 16.04.2010 SK Aritma Praha
1227
1
 
přijata
14.11.2019 17:46:47
3.
Apolínová Stella 04.06.2010 Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s.
1227
1
 
přijata
16.11.2019 14:42:08

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Paterová Tereza 25.04.2009 TK Slavia Plzeň
564
6
 
odhlášeno hráčem
01.11.2019 00:56:59
2.
Havlíková Viktorie 08.11.2010 Lokomotiva Zdice
1227
1
 
odhlášeno hráčem
12.11.2019 08:17:30
3.
Šmídová Karolína 27.07.2010 TK Zlín
1227
1
 
odhlášeno hráčem
12.11.2019 11:47:20
4.
Dvořáková Sophie 07.08.2009 LTC Panorama Teplice
130
15
 
odhlášeno hráčem
17.11.2019 18:40:29
5.
Bendova Kristyna 03.06.2008 LTC Modřany 2005
330
9
 
odhlášeno hráčem
18.11.2019 21:17:29
6.
Slobodová Kamila 16.08.2010 LTC Modřany 2005
1227
1
 
odhlášeno hráčem
19.11.2019 16:03:41
7.
Radová Sofie 21.01.2010 SK HAMR, z.s.
1227
1
 
odhlášeno hráčem
19.11.2019 20:27:34
8.
Říhová Karolína 06.12.2009 TK ZVVZ Milevsko
1227
1
 
odhlášeno hráčem
20.11.2019 15:19:01
9.
Levinsky Gloria 09.02.2010 TK AGROFERT Prostějov
1227
1
 
odhlášeno hráčem
20.11.2019 17:26:03
10.
Machackova Nela 13.07.2009 TENNIS CENTRE Kosmonosy
684
4
 
odhlášeno hráčem
20.11.2019 20:59:38
11.
Mousa Sarah 12.05.2010 SK HAMR, z.s.
1227
1
 
odhlášeno hráčem
21.11.2019 08:09:02
12.
Havelková Natálie 13.10.2010 TK AGROFERT Prostějov
1227
1
 
odhlášeno hráčem
21.11.2019 22:09:07
13.
Nováková Františka 16.02.2009 Lob S.A. Bohnice, zs
273
9
 
odhlášeno hráčem
22.11.2019 12:55:36
14.
Fialová Barbora 02.07.2010 TK Roja Příbram z.s.
1227
1
 
odhlášeno hráčem
22.11.2019 17:04:29
15.
Tichá Julie 28.03.2009 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
174
12
 
odhlášeno hráčem
22.11.2019 20:58:24