Název: |
Tecnifibre cup |
Datum: |
30.11-02.12. |
Pořadatel: |
TK Havířov (C - 500) |
Kódové číslo: |
806000 |
Dvorců+povrch: |
3 antuka |
Hlavní soutěž |
|
Počet účastníků: |
40 |
Prezentace |
v Pá do 18:00 hod. |
|
Kontaktní osoba: |
Ing. Špok Petr |
: |
Opletalova 1218/8b |
: |
736 01 Havířov-Šumbark |
Tel. (1): |
777 034 027 |
Tel. (2): |
777 034 009 |
E-mail: |
petrspok@centrum.cz |
Poznámka pořadatele: Rozhodčí turnaje Daniel Hrbáč ml. - t.č. 792 331 590.
Prezentace v pátek 29.11.2019 v čase 17.00 - 18.00 hod. sms zprávou na t.č. 792 331 590 nebo osobně v klubovně TK Havířov, z.s., kde proběhne po ukončení prezentace losování dvouhry. Program na sobotu 30.11.2019 bude zveřejněn zde nejpozději ve 20 hod..
Program na sobotu 30.11.2019 v 7.55 hod. - Holmanová, Jahnová, Nováková, Pulcerová, Švidrnochová, van Neck
v 8.55 hod. - Kohoutková, Levinsky, Michalcová, Struminská, Šmídová, Tomanová
v 10.00 hod. - Cieslarová, Havelková, Nantlová, Skácelová, Šimečková, Výtisková
v 11.30 hod. - Gabzdylová, Peroutková, Plačková, Přikrylová, Roiková, Suchomelová
v 12.30 hod. - Dihlová, Dufková, Drozdová, Ďurajková, Ivanová, Kurková
v 14.00 hod. - Balážová, Polochová, Eliášová, Myslivcová
v 15.30 hod. - Řeřuchová, Vrajíková, Sněhotová
v 16.30 hod. - Martináková, Polčáková, Hartingerová
Prezentace pro čtyřhru v sobotu 30.11.2019 do 13.30 hod., nasazené hráčky i telefonicky na t.č. 792 331 590. |
|
Hlavní soutěž
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Eliášová Veronika |
03.11.2008 |
TK SC OSTRAVA |
85 |
20 |
|
|
02.11.2019 07:41:39 |
2. |
Hartingerová Sára |
02.02.2009 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
117 |
20 |
|
|
10.11.2019 15:35:21 |
3. |
Řeřuchová Ines |
03.08.2008 |
TK Havířov, z.s. |
120 |
15 |
|
volná karta-prezentována |
25.11.2019 11:14:34 |
4. |
Martináková Adéla |
01.09.2008 |
Tennis Hill Havířov o.s. |
168 |
15 |
|
|
14.11.2019 11:49:57 |
5. |
Vrajíková Rozálie |
07.04.2009 |
Tennis Hill Havířov o.s. |
226 |
12 |
|
|
01.11.2019 02:39:30 |
6. |
Sněhotová Karolína |
13.11.2009 |
SK JC Sport Opava |
232 |
12 |
|
|
25.11.2019 11:15:11 |
7. |
Myslivcová Lucie |
14.01.2009 |
TK Havířov, z.s. |
243 |
12 |
|
prezentována |
03.11.2019 14:22:45 |
8. |
Cieslarová Barbara |
09.06.2009 |
SK Vitality Slezsko o.s. |
299 |
9 |
|
|
01.11.2019 15:27:40 |
9. |
Roiková Natalie |
06.02.2009 |
SK Vitality Slezsko o.s. |
299 |
9 |
|
volná karta |
24.11.2019 11:57:02 |
10. |
Dihlová Nela |
05.06.2009 |
TK SC OSTRAVA |
371 |
9 |
|
|
08.11.2019 06:21:08 |
11. |
Drozdová Ella |
17.05.2009 |
TC Ostrava Nová Ves |
406 |
6 |
|
|
12.11.2019 10:10:01 |
12. |
Peroutková Eliška |
20.05.2009 |
TK Na Dolině o.s. |
435 |
6 |
|
|
01.11.2019 00:17:11 |
13. |
Ďurajková Vanessa |
22.09.2008 |
TK Hlučín |
453 |
6 |
|
|
02.11.2019 18:34:21 |
14. |
Suchomelová Amálie |
03.12.2009 |
Pašťa tenis, z.s. |
460 |
6 |
|
|
01.11.2019 22:19:04 |
15. |
Polochová Eliška |
10.02.2009 |
TK Slavia Orlová |
460 |
6 |
|
|
03.11.2019 19:23:19 |
16. |
Gabzdylová Natálíe |
18.05.2009 |
Městský tenisový klub Karviná |
483 |
6 |
|
|
17.11.2019 20:25:16 |
17. |
Šimečková Lucie |
19.04.2008 |
TK Slavia Orlová |
599 |
4 |
|
|
12.11.2019 10:23:08 |
18. |
Kurková Sofie |
20.02.2009 |
TK Havířov, z.s. |
724 |
4 |
|
|
02.11.2019 17:08:41 |
19. |
Sloviková Sofie |
30.01.2009 |
TK Havířov, z.s. |
1226 |
3 |
|
|
06.11.2019 10:20:25 |
20. |
Havelková Natálie |
13.10.2010 |
TK AGROFERT Prostějov |
1227 |
1 |
|
|
31.10.2019 23:38:46 |
21. |
Kohoutková Samantha |
18.07.2010 |
TK AGROFERT Prostějov |
1227 |
1 |
|
|
31.10.2019 23:46:57 |
22. |
Levinsky Gloria |
09.02.2010 |
TK AGROFERT Prostějov |
1227 |
1 |
|
|
31.10.2019 23:51:18 |
23. |
Dufková Viktorie |
09.07.2010 |
SK Vitality Slezsko o.s. |
1227 |
1 |
|
|
31.10.2019 23:57:36 |
24. |
Přikrylová Kristýna |
10.03.2010 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
1227 |
1 |
|
|
31.10.2019 23:58:23 |
25. |
Smékalová Barbora |
14.01.2010 |
TK Milo Olomouc |
1227 |
1 |
|
|
01.11.2019 00:18:19 |
26. |
Plačková Eliška |
17.08.2010 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
1227 |
1 |
|
|
01.11.2019 00:21:45 |
27. |
Nantlová Ella |
09.03.2010 |
TK Milo Olomouc |
1227 |
1 |
|
|
01.11.2019 00:39:01 |
28. |
Šmídová Karolína |
27.07.2010 |
TK Zlín |
1227 |
1 |
|
|
01.11.2019 01:31:11 |
29. |
Tomanová Hana |
27.07.2010 |
Tennis Hill Havířov o.s. |
1227 |
1 |
|
|
01.11.2019 10:00:09 |
30. |
Pulcerová Klaudie |
04.08.2010 |
TK Slavia Orlová |
1227 |
1 |
|
|
01.11.2019 10:43:07 |
31. |
Skácelová Natálie Jana |
11.01.2010 |
TK SC OSTRAVA |
1227 |
1 |
|
|
01.11.2019 12:16:52 |
32. |
van Neck Marleen |
06.12.2010 |
SK HAMR, z.s. |
1227 |
1 |
|
volná karta |
01.11.2019 14:31:13 |
33. |
Ivanová Stella |
16.09.2010 |
TC BORS CLUB |
1227 |
1 |
|
volná karta |
01.11.2019 20:15:46 |
34. |
Jahnová Aneta |
02.04.2010 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
1227 |
1 |
|
volná karta |
03.11.2019 13:24:55 |
35. |
Švidrnochová Sára |
16.06.2010 |
TK DEZA Valašské Meziříčí |
1227 |
1 |
|
volná karta |
04.11.2019 17:10:00 |
36. |
Struminská Julie |
05.05.2010 |
Tennis Hill Havířov o.s. |
1227 |
1 |
|
volná karta |
07.11.2019 20:05:42 |
37. |
Holmanová Karolína |
03.12.2010 |
TJ TO Sokol Stará Bělá |
1227 |
1 |
|
volná karta |
11.11.2019 17:29:32 |
38. |
Nováková Viktória |
09.01.2010 |
TENIS SLOVÁCKO z.s. |
1227 |
1 |
|
volná karta |
11.11.2019 20:53:34 |
39. |
Michalcová Liliana |
19.11.2010 |
TK Havířov, z.s. |
1227 |
1 |
|
|
12.11.2019 12:34:42 |
40. |
Balážová Ella |
03.02.2010 |
TENIS SLOVÁCKO z.s. |
1227 |
1 |
|
volná karta |
16.11.2019 00:59:12 |
Náhradníci
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Polčáková Valerie |
27.09.2008 |
TJ Zbrojovka Vsetín |
181 |
12 |
|
|
25.11.2019 19:35:27 |
2. |
Výtisková Alice |
04.03.2008 |
SPORTOVNÍ KLUB KOUTY z.s. |
753 |
4 |
|
|
27.11.2019 20:08:01 |
Seznam odstraněných
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
důvod odhlášení |
datum odhlášení |
1. |
Rezdovičová Julie |
04.04.2009 |
Slavoj Český Těšín |
716 |
4 |
|
odhlášeno hráčem |
04.11.2019 08:42:37 |
2. |
Koukolová Tereza |
27.04.2010 |
TK Opava |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
10.11.2019 08:19:35 |
3. |
Klein Eva |
03.07.2010 |
TC Ostrava Nová Ves |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
14.11.2019 07:03:11 |
4. |
Bukalová Adriana |
30.11.2010 |
SK Tenis Tišnov |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
24.11.2019 10:05:37 |
5. |
Rašková Eliška |
11.09.2010 |
DTJ Tenis Vřesina |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
24.11.2019 11:39:06 |
6. |
Janoviaková Renata |
29.11.2010 |
TK TENNISPOINT FM |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
25.11.2019 21:04:04 |
7. |
Vargová Nina |
03.11.2009 |
TJ Zbrojovka Vsetín |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
27.11.2019 07:14:45 |
8. |
Kubalčíková Zuzana |
23.06.2010 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
29.11.2019 17:07:31 |
|