Český tenisový svaz
Název:
Tecnifibre cup
Datum:
30.11-02.12.
Pořadatel:
TK Havířov (C - 500)
Kódové číslo:
806000
Dvorců + povrch:
3 antuka
Míče:
Wilson
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
40
Prezentace v
do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Ing. Špok Petr
Opletalova 1218/8b
736 01 Havířov-Šumbark
Tel. (1):
777 034 027
Tel. (2):
777 034 009
E-mail:
petrspok@centrum.cz

Poznámka pořadatele:

Rozhodčí turnaje Daniel Hrbáč ml. - t.č. 792 331 590.
Prezentace v pátek 29.11.2019 v čase 17.00 - 18.00 hod. sms zprávou na t.č. 792 331 590 nebo osobně v klubovně TK Havířov, z.s., kde proběhne po ukončení prezentace losování dvouhry. Program na sobotu 30.11.2019 bude zveřejněn zde nejpozději ve 20 hod..
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Eliášová Veronika 03.11.2008 TK SC OSTRAVA
85
20
 
 
02.11.2019 07:41:39
2.
Hartingerová Sára 02.02.2009 TK Milo Olomouc
117
20
 
 
10.11.2019 15:35:21
3.
Martináková Adéla 01.09.2008 Tennis Hill Havířov o.s.
168
15
 
 
14.11.2019 11:49:57
4.
Vrajíková Rozálie 07.04.2009 TC BIOCEL Vratimov z.s.
226
12
 
 
01.11.2019 02:39:30
5.
Myslivcová Lucie 14.01.2009 TK Havířov
243
12
 
 
03.11.2019 14:22:45
6.
Cieslarová Barbara 09.06.2009 SK Vitality Slezsko o.s.
299
9
 
 
01.11.2019 15:27:40
7.
Dihlová Nela 05.06.2009 TK BULY ARÉNA Kravaře, z.s.
371
9
 
 
08.11.2019 06:21:08
8.
Drozdová Ella 17.05.2009 TC Ostrava Nová Ves
406
6
 
 
12.11.2019 10:10:01
9.
Peroutková Eliška 20.05.2009 TK Na Dolině o.s.
435
6
 
 
01.11.2019 00:17:11
10.
Ďurajková Vanessa 22.09.2008 TK Hlučín
453
6
 
 
02.11.2019 18:34:21
11.
Suchomelová Amálie 03.12.2009 TK Milo Olomouc
460
6
 
 
01.11.2019 22:19:04
12.
Polochová Eliška 10.02.2009 TK Slavia Orlová
460
6
 
 
03.11.2019 19:23:19
13.
Gabzdylová Natálíe 18.05.2009 Městský tenisový klub Karviná
483
6
 
 
17.11.2019 20:25:16
14.
Šimečková Lucie 19.04.2008 TK Slavia Orlová
599
4
 
 
12.11.2019 10:23:08
15.
Kurková Sofie 20.02.2009 Beskydský tenisový klub
724
4
 
 
02.11.2019 17:08:41
16.
Sloviková Sofie 30.01.2009 TK Havířov
1226
3
 
 
06.11.2019 10:20:25
17.
Havelková Natálie 13.10.2010 TK AGROFERT Prostějov
1227
1
 
 
31.10.2019 23:38:46
18.
Kohoutková Samantha 18.07.2010 TK AGROFERT Prostějov
1227
1
 
 
31.10.2019 23:46:57
19.
Levinsky Gloria 09.02.2010 TK AGROFERT Prostějov
1227
1
 
 
31.10.2019 23:51:18
20.
Dufková Viktorie 09.07.2010 Family Tennis Ostrava
1227
1
 
 
31.10.2019 23:57:36
21.
Přikrylová Kristýna 10.03.2010 TJ TO Sokol Stará Bělá
1227
1
 
 
31.10.2019 23:58:23
22.
Smékalová Barbora 14.01.2010 TK Milo Olomouc
1227
1
 
 
01.11.2019 00:18:19
23.
Plačková Eliška 17.08.2010 TK PRECHEZA Přerov o.s.
1227
1
 
 
01.11.2019 00:21:45
24.
Bukalová Adriana 30.11.2010 SK Tenis Tišnov
1227
1
 
 
01.11.2019 00:30:31
25.
Nantlová Ella 09.03.2010 TK Milo Olomouc
1227
1
 
 
01.11.2019 00:39:01
26.
Šmídová Karolína 27.07.2010 TK Zlín
1227
1
 
 
01.11.2019 01:31:11
27.
Kubalčíková Zuzana 23.06.2010 TK PRECHEZA Přerov o.s.
1227
1
 
 
01.11.2019 08:45:36
28.
Tomanová Hana 27.07.2010 Tennis Hill Havířov o.s.
1227
1
 
 
01.11.2019 10:00:09
29.
Pulcerová Klaudie 04.08.2010 TK Slavia Orlová
1227
1
 
 
01.11.2019 10:43:07
30.
Skácelová Natálie Jana 11.01.2010 TK PRECHEZA Přerov o.s.
1227
1
 
 
01.11.2019 12:16:52
31.
Ivanová Stella 16.09.2010 TC-MJ TENIS Líšeň
1227
1
 
volná karta
01.11.2019 20:15:46
32.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
33.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
34.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
35.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
36.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
37.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
38.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
39.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
40.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
van Neck Marleen 06.12.2010 TK Zlín
1227
1
 
 
01.11.2019 14:31:13
2.
Janoviaková Renata 29.11.2010 TK TENNISPOINT FM
1227
1
 
 
01.11.2019 20:24:58
3.
Jahnová Aneta 02.04.2010 TK PRECHEZA Přerov o.s.
1227
1
 
 
03.11.2019 13:24:55
4.
Vargová Nina 03.11.2009 TJ Zbrojovka Vsetín
1227
1
 
 
04.11.2019 13:12:29
5.
Švidrnochová Sára 16.06.2010 TK DEZA Valašské Meziříčí
1227
1
 
 
04.11.2019 17:10:00
6.
Struminská Julie 05.05.2010 Tennis Hill Havířov o.s.
1227
1
 
 
07.11.2019 20:05:42
7.
Holmanová Karolína 03.12.2010 Family Tennis Ostrava
1227
1
 
 
11.11.2019 17:29:32
8.
Nováková Viktória 09.01.2010 TENIS SLOVÁCKO z.s.
1227
1
 
 
11.11.2019 20:53:34
9.
Rašková Eliška 11.09.2010 DTJ Tenis Vřesina
1227
1
 
 
12.11.2019 09:33:58
10.
Michalcová Liliana 19.11.2010 TJ Sokol Rychvald
1227
1
 
 
12.11.2019 12:34:42
11.
Balážová Ella 03.02.2010 TENIS SLOVÁCKO z.s.
1227
1
 
 
16.11.2019 00:59:12

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Rezdovičová Julie 04.04.2009 Slavoj Český Těšín
716
4
 
odhlášeno hráčem
04.11.2019 08:42:37
2.
Koukolová Tereza 27.04.2010 SK LAMA o.s.
1227
1
 
odhlášeno hráčem
10.11.2019 08:19:35
3.
Klein Eva 03.07.2010 TC Ostrava Nová Ves
1227
1
 
odhlášeno hráčem
14.11.2019 07:03:11