Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  Oblastní přebor
Pořadatel:  severomoravský
Datum:  17.-20.05.
Věk. kategorie:  mladší žactvo
Pospíšil Matěj
 
 
 
Formánek Filip
6:0, 6:0
 
Šima Patrik
7:6 (5), 6:2
 
Šipula David
scr.
 
Mróz Lukáš
3:6, 6:1, 6:1
 
Franc Jakub
7:5, 6:3
 
Kovář Adam
6:1, 6:4
 
Klimša Ondřej
6:2, 6:2
 
 
 
MOLDRZYK FRANTIŠEK
6:1, 6:3
 
Kašpárek Tomáš
6:0, 6:1
 
Vičan Jan
6:0, 6:0
 
Papavasiliu Nikolaos
3:2, scr.
 
 
6:0, 6:1
 
Káňa Viktor
 
Pešat Oliver
6:0, 6:3
 
 
 
Mandelík Michal
6:0, 6:0
 
Horák Vladimír
6:3, 6:1
 
Kubiena Petr
6:2, 6:1
 
Lošák Petr
6:3, 6:2
 
Rybka David
6:0, 6:0
 
Horák Adam
6:0, 6:0
 
Robenek Václav
6:3, 6:2
 
Rybka Jan
6:2, 6:2
 
Mičulka Šimon
6:1, 6:1
 
Dohnal Matyáš
6:0, 6:2
 
Kliment Matúš
6:0, 6:0
 
Horský Tobiáš
6:4, 1:0, scr.
 
 
6:1, 6:0
 
Doskočil Martin
 
Migdal Alexandr
6:3, 6:2
 
 
 
Žampach Vojtěch
6:2, 6:1
 
Václavík Miroslav
6:3, 6:3
 
Kuch  Kristián
6:0, 6:2
 
Fedor Jakub
6:1, 6:2
 
Malinovský Sebastian
6:3, 6:1
 
Martinovič Filip
6:0, 6:1
 
Hrubý Václav
6:3, 6:1
 
Lehnert Lukáš
6:0, 6:0
 
Spáčil Jan
6:4, 1:6, 6:2
 
Němec Adam
6:2, 6:3
 
Tichý Filip
6:1, 6:3
 
Svozil Václav
4:6, 6:2, 6:2
 
 
6:0, 6:2
 
Stejskal Adam
 
Hanák Ondřej
6:2, 6:2
 
 
 
Tégl Tomáš
6:3, 6:1
 
Střílka Sven
6:1, 6:1
 
Robenek Štěpán
6:3, 6:0
 
Jendřejek Daniel
6:2, 6:2
 
 
6:3, 6:2
 
Rojíček Daniel
 
Hrbáč Jan
6:1, 6:3
 
Hradečný Lukáš
6:1, 6:0
 
Vymazal Kryštof
6:3, 6:3
 
Palupa Matyas
6:4, 6:3
 
Jányš Albert
6:2, 4:6, 6:0
 
Srba František
6:0, 6:2
 
 
6:1, 6:0
 
Postupa Martin
 
Rozhodčí turnaje: Špok Petr (platná licence B do 31.12.2022)
Poznámka pořadatele: Hráč Mróz Lukáš scr. - zranění ramene.
Počet účastníků54
NasazeníBH
Pospíšil Matěj 4245
Postupa Martin 4845
Stejskal Adam 5335
Pešat Oliver 6635
Káňa Viktor 6835
Doskočil Martin 7630
Hanák Ondřej 7930
Migdal Alexandr 10925
Kategorie : 11Součet BH: 280
Kódové číslo akce: 712970

Postupa Martin - Káňa Viktor
 
 
 
Němec Adam - Šima Patrik
6:3, 6:3
 
Kovář Adam - Spáčil Jan
3:6, 6:1, 1:0 (5)
 
Robenek Štěpán - Robenek Václav
6:1, 1:6, 1:0 (6)
 
 
 
 
7:6 (3), 6:3
 
Doskočil Martin - Klimša Ondřej
 
Stejskal Adam - Rojíček Daniel
7:5, 6:0
 
 
 
 
6:1, 6:0
 
Papavasiliu Nikolaos - Václavík Miroslav
 
MOLDRZYK FRANTIŠEK - Franc Jakub
6:0, 6:4
 
 
 
 
6:1, 6:3
 
Mandelík Michal - Kubiena Petr
 
Formánek Filip - Horák Vladimír
6:1, 6:4
 
 
 
 
6:2, 6:3
 
Střílka Sven - Hrubý Václav
 
Migdal Alexandr - Jendřejek Daniel
6:2, 6:3
 
Lošák Petr - Mičulka Šimon
6:1, 6:0
 
 
6:2, 6:4
 
Pospíšil Matěj - Horák Adam
 
Svozil Václav - Šipula David
1:6, 6:2, 1:0 (6)
 
 
 
 
6:2, 6:2
 
Rybka David - Rybka Jan
 
Srba František - Kliment Matúš
6:2, 6:2
 
Mróz Lukáš - Martinovič Filip
6:3, 6:4
 
 
7:6 (4), 6:4
 
Pešat Oliver - Hanák Ondřej
 
Rozhodčí turnaje: Špok Petr (platná licence B do 31.12.2022)
Počet dvojic19
NasazeníBH
Pospíšil Matěj 4245
Postupa Martin 4845
Stejskal Adam 5335
Pešat Oliver 6635
Káňa Viktor 6835
Doskočil Martin 7630
Hanák Ondřej 7930
Migdal Alexandr 10925
Kategorie : 11Součet BH: 280
Kódové číslo akce: 714970

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Vymazal Kryštof04.06.2008TK Milo Olomouc
Lehnert Lukáš20.01.2009Tenisklub7
Malinovský Sebastian11.08.2009Tenisklub7