Český tenisový svaz
Název:
Oblastní přebor
Datum:
17.-20.05.
Pořadatel:
severomoravský (P - 300)
Místo konání:
TK Havířov z.s.
Kódové číslo:
716970
Dvorců + povrch:
8 antuka
Míče:
Wilson US Open
Kvalifikace
Počet účastníků:
32
Prezentace v
do 08:30 hod.
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
do 17:00 hod.
Kontaktní osoba:
Ing. Špok Petr
Opletalova
736 01 Havířov-Šumbark
Tel. (1):
777034009
Tel. (2):
777034027
E-mail:
petrspok@centrum.cz

Poznámka pořadatele:

Vrchní rozhodčí - Ing.Petr Špok 777 034 027,
Program na sobotu 18.5.2019 v 8.30 hod. - Dohnal, Franc, Formánek, Horák V., Kašpárek, Kovář, Kubiena, Lošák, Mandelík, Mičulka, Moldrzyk, Mróz, Papavasiliu, Šima, Šipula, Vičan,
v 9.30 hod. - Fedor, Horák A., Horský, Hrubý, Kliment, Kuch, Lehnert, Malinovský, Martinovič, Němec, Robenek V., Rybka D. + J., Spáčil, Václavík, Žampach,
v 10.30 hod. - Hrbáč, Hradečný, Jányš, Jendřejek, Palupa, Pospíšil, Robenek Š., Srba, Střílka, Svozil, Tégl, Tichý, Vymazal,
v 12.00 hod. - Klimša, Káňa, Pešat, Doskočil, Migdal,
v 13.00 hod. - Stejskal, Hanák, Rojíček, Postupa,
Přihlášky do čtyřhry v sobotu 18.5.2019 do 12.00 hod., nasazení hráči i telefonicky.



Do turnaje přijati hráči - Vymazal Kryštof, roč. 2008, BH 6 CŽ 874, Sebastian Malinovsky 2009, Lukas Lehnert 2009,

Kvalifikace zrušena, do hlavní soutěže bude přijato 56 hráčů!!!

Prezentace hlavní soutěže - v pátek 17.5.2019 v čase 15.00 - 17.00 hod. sms zprávou na t.č. 777 034 027 nebo osobně v klubovně TK Havířov, z.s., kde proběhne po ukončení prezentace losování dvouhry. Program na sobotu 18.5.2019 bude zveřejněn zde nejpozději ve 20 hod..
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Pospíšil Matěj 11.03.2007 TK PRECHEZA Přerov o.s.
42
45
 
volná karta
06.05.2019 11:10:57
2.
Postupa Martin 26.04.2007 TK Slavia Orlová
48
45
 
volná karta
22.04.2019 09:10:17
3.
Stejskal Adam 01.06.2007 TK PRECHEZA Přerov o.s.
53
35
 
volná karta
17.03.2019 09:58:15
4.
Pešat Oliver 19.02.2007 TK Na Dolině o.s.
66
35
 
volná karta
09.04.2019 10:09:44
5.
Káňa Viktor 09.02.2007 TK PRECHEZA Přerov o.s.
68
35
 
volná karta
16.03.2019 21:11:29
6.
Doskočil Martin 01.03.2007 TC Ostrava Nová Ves
76
30
 
volná karta
06.05.2019 21:58:26
7.
Hanák Ondřej 21.06.2007 TK Na Dolině o.s.
79
30
 
volná karta
25.03.2019 20:48:12
8.
Migdal Alexandr 27.06.2008 TK Havířov
109
25
 
volná karta
22.03.2019 06:35:22
9.
Hrubý Václav 05.08.2008 TK PRECHEZA Přerov o.s.
116
25
 
volná karta
07.05.2019 11:45:29
10.
Rojíček Daniel 30.01.2008 TK TENNISPOINT FM
144
20
 
volná karta
10.04.2019 18:11:13
11.
Horák Adam 14.05.2008 TK PRECHEZA Přerov o.s.
175
20
 
volná karta
24.04.2019 13:35:53
12.
Kovář Adam 21.11.2007 TJ TO Sokol Stará Bělá
176
20
 
volná karta
01.05.2019 20:27:24
13.
Hrbáč Jan 02.11.2008 TK Havířov
187
20
 
volná karta
24.04.2019 10:09:33
14.
Martinovič Filip 27.06.2007 TO VOKD Ostrava-Poruba
195
20
 
volná karta
17.03.2019 15:38:50
15.
Klimša Ondřej 15.07.2008 TK SC OSTRAVA
203
20
 
volná karta
23.04.2019 20:52:57
16.
Robenek Václav 22.01.2007 TJ MSV Studénka, z.s.
226
15
 
volná karta
16.03.2019 13:19:33
17.
MOLDRZYK FRANTIŠEK 28.06.2007 TK Slavia Orlová
245
15
 
volná karta
16.04.2019 20:20:11
18.
Jendřejek Daniel 12.10.2008 TK Slavia Orlová
248
15
 
volná karta
16.03.2019 14:53:52
19.
Spáčil Jan 14.01.2008 TK Milo Olomouc
278
15
 
volná karta
11.04.2019 10:06:39
20.
Formánek Filip 27.06.2007 TO TJ Nový Jičín
279
15
 
volná karta
07.04.2019 14:24:24
21.
Václavík Miroslav 23.05.2008 TK Na Dolině o.s.
304
15
 
volná karta
06.04.2019 12:02:38
22.
Mróz Lukáš 12.08.2007 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.
308
15
 
volná karta
17.03.2019 12:42:25
23.
Střílka Sven 20.10.2008 SK LAMA o.s.
354
12
 
volná karta
16.03.2019 15:17:07
24.
Šima Patrik 16.03.2008 TO VOKD Ostrava-Poruba
370
12
 
volná karta
22.04.2019 15:29:13
25.
Horák Vladimír 04.07.2007 TO TJ Nový Jičín
378
12
 
volná karta
15.03.2019 07:33:36
26.
Žampach Vojtěch 28.03.2008 TK PRECHEZA Přerov o.s.
434
12
 
volná karta
28.03.2019 11:39:03
27.
Svozil Václav 18.09.2008 TK DEZA Valašské Meziříčí
482
9
 
volná karta
30.04.2019 09:21:22
28.
Srba František 11.09.2008 TO TJ Nový Jičín
558
9
 
volná karta
03.05.2019 21:47:52
29.
Kubiena Petr 02.02.2007 SK Vitality Slezsko o.s.
627
9
 
volná karta
23.04.2019 10:32:06
30.
Vičan Jan 03.06.2007 TK Radegast
834
6
 
volná karta
22.04.2019 15:41:44
31.
Tégl Tomáš 16.06.2008 TK PRECHEZA Přerov o.s.
979
6
 
volná karta
03.05.2019 11:46:58
32.
Kuch Kristián 16.08.2008 Beskydský tenisový klub
1129
4
 
volná karta
19.03.2019 16:45:28
33.
Dohnal Matyáš 29.06.2008 TK BULY ARÉNA Kravaře, z.s.
1163
4
 
volná karta
22.03.2019 20:08:42
34.
Hradečný Lukáš 26.06.2008 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.
1219
4
 
volná karta
15.03.2019 09:00:57
35.
Franc Jakub 26.06.2009 TK SC OSTRAVA
2094
1
 
volná karta
15.03.2019 00:10:29
36.
Šipula David 21.05.2009 TK DEZA Valašské Meziříčí
2094
1
 
volná karta
15.03.2019 00:14:10
37.
Tichý Filip 08.02.2009 SK LAMA o.s.
2094
1
 
volná karta
15.03.2019 00:22:57
38.
Němec Adam 28.07.2009 TJ Zbrojovka Vsetín
2094
1
 
volná karta
15.03.2019 08:48:52
39.
Horský Tobiáš 22.12.2009 SK JC Sport Opava
2094
1
 
volná karta
15.03.2019 09:01:08
40.
Papavasiliu Nikolaos 11.08.2009 Tennis Hill Havířov o.s.
2094
1
 
volná karta
15.03.2019 09:15:28
41.
Lošák Petr 23.09.2009 TK Na Dolině o.s.
2094
1
 
volná karta
15.03.2019 12:15:39
42.
Rybka David 16.07.2009 TK PRECHEZA Přerov o.s.
2094
1
 
volná karta
15.03.2019 16:05:44
43.
Rybka Jan 16.07.2009 TK PRECHEZA Přerov o.s.
2094
1
 
volná karta
15.03.2019 16:06:27
44.
Robenek Štěpán 18.02.2009 TJ MSV Studénka, z.s.
2094
1
 
volná karta
15.03.2019 16:41:51
45.
Mičulka Šimon 19.07.2009 TK Na Dolině o.s.
2094
1
 
volná karta
15.03.2019 18:00:45
46.
Fedor Jakub 15.03.2009 TK SC OSTRAVA
2094
1
 
volná karta
16.03.2019 00:03:37
47.
Jányš Albert 04.03.2009 TK TENNISPOINT FM
2094
1
 
volná karta
18.03.2019 20:41:09
48.
Kašpárek Tomáš 06.07.2009 Beskydský tenisový klub
2094
1
 
volná karta
09.04.2019 18:38:04
49.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
50.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
51.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
52.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
53.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
54.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
55.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
56.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant

Kvalifikace

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Palupa Matyas 15.04.2008 Městský tenisový klub Karviná
779
6
 
hlavní soutěž
15.05.2019 16:53:28
2.
Kliment Matúš 03.01.2009 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.
2094
1
 
hlavní soutěž
19.03.2019 19:59:27
3.
Mandelík Michal 13.02.2009 SK Vitality Slezsko o.s.
2094
1
 
hlavní soutěž
23.03.2019 21:55:45
4.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
5.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
6.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
7.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
8.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
9.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
10.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
11.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
12.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
13.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
14.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
15.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
16.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
17.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
18.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
19.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
20.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
21.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
22.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
23.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
24.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
25.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
26.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
27.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
28.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
29.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
30.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
31.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
32.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Pokorný Lukáš 15.08.2007 TJ Zbrojovka Vsetín
602
9
 
odhlášeno hráčem
18.04.2019 19:04:58
2.
Kalousek Šimon 30.04.2007 TC Ostrava Nová Ves
313
15
 
odhlášeno hráčem
04.05.2019 15:18:44
3.
Syryčanský Adam 23.07.2009 TK DEZA Valašské Meziříčí
2094
1
 
odhlášeno hráčem
07.05.2019 09:07:19
4.
Dub Dominik 25.09.2007 TK Havířov
1253
4
 
odhlášeno pořadatelem
07.05.2019 15:58:09
5.
Medvedík Jakub 02.07.2009 SLOVAN HRANICE, z.s.
2094
1
 
odhlášeno hráčem
08.05.2019 13:10:03
6.
Škrabal Marek 25.10.2009 TK PRECHEZA Přerov o.s.
2094
1
 
odhlášeno hráčem
11.05.2019 19:26:03
7.
Horák Matěj 16.11.2009 TK DEZA Valašské Meziříčí
2094
1
 
odhlášeno hráčem
14.05.2019 18:58:59
8.
Šandrik Marek 22.06.2009 TK Slavia Orlová
2094
1
 
odhlášeno hráčem
14.05.2019 20:43:17
9.
Polášek Petr 02.07.2009 TK DEZA Valašské Meziříčí
2094
1
 
odhlášeno hráčem
15.05.2019 12:03:26