Krakovský Denis | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Horák Vladimír | | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Fiala Jiří | 6:1, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
Vala Filip | | | 6:2, 6:0 | | | |
| | | | | | |
Hrubý Václav Augustin | 6:3, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Babulík Michal | | | | | | |
| | | | | | |
Grulich Josef | | | | 6:1, 6:2 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Kalousek Šimon | | 6:4, 7:6 (6) | | | | |
| | | | | | |
Hanák Ondřej | 6:2, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
Kopel Šimon | | | 7:5, 6:7 (3), 6:3 | | | |
| | | | | | |
Mück Filip | 7:5, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Postupa Martin | | | | | | |
| | | | | | |
Klimas Jan | | | | | 6:0, 6:2 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Kovář Adam | | 6:2, 4:6, 7:5 | | | | |
| | | | | | |
Pospíšil Matěj | 6:1, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Bartoš Adrian | | | 6:4, 6:3 | | | |
| | | | | | |
Šima Patrik | 6:1, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Kalousek Kryštof | | | | | | |
| | | | | | |
Krupa Lukáš | | | | 6:1, 6:1 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Špais Šimon | | 6:0, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Migdal Alexandr | 6:0, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
Dolný Adam | | | 6:0, 6:0 | | | |
| | | | | | |
Hvolka Petr | 6:3, 6:4 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:4, 0:6, 7:5 | | | | |
| | | | | | |
Stejskal Adam | | | | | | |
| | | | | | |
Šafařík Jonáš | | | | | | 6:2, 6:1 |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Robenek Václav | | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Lukas Filip | 6:3, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
Doskočil Martin | | | 7:6 (5), 6:0 | | | |
| | | | | | |
Lýsek Ondřej | 6:0, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:4, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Kuřitka Lukáš | | | | | | |
| | | | | | |
Beneš Daniel | | | | 4:6, 6:4, 6:1 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Jendřejek Daniel | | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Spáčil Jan | 6:3, 6:7 (6), 7:5 | | | | | |
| | | | | | |
Klimša Ondřej | | | 6:2, 7:6 (4) | | | |
| | | | | | |
Pešat Oliver | 0:6, 7:5, 6:4 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Knesl David | | | | | | |
| | | | | | |
Beránek Ondřej | | | | | 6:2, 7:6 (0) | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Horák Adam | | 6:2, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Martinovič Filip | 6:3, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
Formánek Filip | | | 6:4, 6:2 | | | |
| | | | | | |
Vičan Jan | 6:0, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Káňa Viktor | | | | | | |
| | | | | | |
Onderka Karel | | | | 6:3, 3:6, 6:1 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Wagner Matyáš | | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Hrbáč Jan | 6:3, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
Badžgoň David | | | 6:0, 6:1 | | | |
| | | | | | |
MOLDRZYK FRANTIŠEK | 6:3, 2:6, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Šimeček David | | | | | | |
| | | | | | |
Rozhodčí turnaje: Ing.Petr Špok, David Špok, Tereza Svěchová, Kristýna Jansová, |
Poznámka pořadatele: Program na pondělí 14.5.2018 - V 8:30 semifinále dvouhry, následuje finále. 12:30 finále čtyřhry
Hráč Rojíček nenastoupil do hlavní soutěže pro nemoc. |
| Počet účastníků | 48 | Nasazení | CŽ | BH | Krakovský Denis | 33 | 45 | Šimeček David | 43 | 45 | Knesl David | 53 | 35 | Klimas Jan | 56 | 35 | Beránek Ondřej | 85 | 30 | Stejskal Adam | 95 | 25 | Šafařík Jonáš | 98 | 25 | Postupa Martin | 114 | 25 |
Kategorie : 11 | Součet BH: 265 |
Kódové číslo akce: 712970 |
|
|