Český tenisový svaz
Název:
Oblastní přebor
Datum:
18.-20.05.
Pořadatel:
jihomoravský (P - 250)
Místo konání:
Znojmo
Kódové číslo:
716940
Dvorců + povrch:
7 antuka
Míče:
Wilson
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
64
Prezentace v
do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Wirgler Martin
Vídeňská Třída 28
66902 Znojmo
Tel. (1):
602456980
E-mail:
mwirgler@seznam.cz

Poznámka pořadatele:

!!! PREZENTACE TELEFONICKÁ FORMOU SMS V PÁTEK 17.5.2019 17:30-18:00 !!!

Prezentace mladších žáků je telefonická (formou sms na tel.: 602456980) už v pátek 17.5.2019 mezi 17:30 - 18:00. Ihned po prezentaci bude provedeno losování, které je veřejné a proběhne na tenisových dvorcích v klubovně TK Znojmo. Vylosovaný hrací plán a rozpis zápasů najdete na www.cztenis.cz nejpozději do 20:00. Zápasy mladších žáků budou začínat v sobotu 18.5.2019 od 9:00 hodin. Při nasazování hráčů na zápasy budou zohledněny vzdálenosti hráčů. Nasazení hráči budou nasazováni na zápasy nejdříve od 10:00.
Děkujeme za pochopení, šetříme váš strávený čas.

Martin Wirgler - TK Znojmo
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Mrva Maxim 02.08.2007 TK AGROFERT Prostějov
4
60
 
jen čtyřhra
08.04.2019 14:45:28
2.
Raštica Jan 19.03.2008 TK AGROFERT Prostějov
34
60
 
volná karta
21.03.2019 11:07:06
3.
Škrlík Mathias 19.02.2008 TK AGROFERT Prostějov
45
45
 
volná karta
23.03.2019 17:29:54
4.
Hanačík Antonín 05.02.2007 TK Zlín
50
45
 
volná karta
16.03.2019 08:53:04
5.
Grois Ondřej 27.06.2007 TC-MJ TENIS Líšeň
60
35
 
volná karta
19.03.2019 08:15:48
6.
Blaška Sebastian 07.08.2008 TC Brno.
73
35
 
volná karta
23.03.2019 21:34:54
7.
Košárko Filip 31.05.2008 TK AGROFERT Prostějov
82
30
 
volná karta
16.03.2019 14:00:02
8.
Sýkora Jan 13.02.2008 TC Brno.
86
30
 
volná karta
15.03.2019 09:44:06
9.
Milar Jiří 25.07.2007 TC-MJ TENIS Líšeň
86
30
 
volná karta
26.03.2019 17:37:29
10.
Žiška Štěpán 01.09.2008 ŽLTC Brno
96
30
 
volná karta
24.04.2019 09:25:05
11.
Čank Tobiáš 04.08.2008 TK AGROFERT Prostějov
115
25
 
volná karta
30.04.2019 18:24:04
12.
Čech Marek 31.08.2008 TK AGROFERT Prostějov
131
25
 
volná karta
26.04.2019 13:20:24
13.
Lebiš Josef 04.01.2008 Sokol Letovice
132
25
 
volná karta
22.04.2019 18:18:22
14.
Svoboda Josef 25.10.2008 TK AGROFERT Prostějov
135
25
 
volná karta
24.03.2019 18:02:58
15.
Majc Mário 13.02.2008 TK Zlín
142
20
 
volná karta
08.05.2019 11:48:41
16.
ZAVŘEL JAROSLAV 06.03.2008 TK AGROFERT Prostějov
144
20
 
volná karta
14.04.2019 21:13:46
17.
Němeček Marek 17.07.2007 TENIS SLOVÁCKO z.s.
151
20
 
volná karta
26.03.2019 19:01:22
18.
Macháček David 03.03.2008 TC BORS CLUB-STK Břeclav
153
20
 
volná karta
04.05.2019 07:56:06
19.
Doležal Lukáš 08.07.2007 ŽLTC Brno
159
20
 
volná karta
09.04.2019 16:07:38
20.
Kilian Darek 29.09.2007 ŽLTC Brno
205
20
 
volná karta
13.04.2019 20:11:29
21.
Váňa Tomáš 18.02.2007 TK 2000 Luhačovice
208
20
 
volná karta
23.03.2019 21:46:00
22.
Hloušek František 19.05.2008 Sokol Letovice
224
15
 
volná karta
21.03.2019 01:21:55
23.
Mazal Matyáš 22.06.2007 TK Blansko
246
15
 
volná karta
28.03.2019 09:29:15
24.
Zerai Rayen 17.03.2008 TC Brno.
248
15
 
volná karta
13.05.2019 11:15:06
25.
Halamíček Jaromír 13.08.2007 ŽLTC Brno
254
15
 
volná karta
26.03.2019 18:37:01
26.
Řezanina Matyáš 22.01.2008 SK Tenis Tišnov
291
15
 
volná karta
22.03.2019 18:26:43
27.
Páže Tomáš 23.09.2008 TK Zlín
314
12
 
volná karta
08.04.2019 17:28:15
28.
Kučera Daniel 06.04.2007 Mosilana Brno
338
12
 
volná karta
17.03.2019 18:18:23
29.
Homolka Filip 11.12.2007 TC Bajda Kroměříž
344
12
 
volná karta
15.03.2019 13:12:25
30.
Kuchař Saša 23.10.2008 TC Brno.
347
12
 
volná karta
15.03.2019 13:49:47
31.
Směřička Matouš 14.04.2007 TENIS SLOVÁCKO z.s.
350
12
 
volná karta
29.04.2019 06:45:26
32.
Různar Kryštof 28.06.2007 LTC Velen Boskovice
365
12
 
volná karta
08.05.2019 07:02:23
33.
Schaur Roman 16.05.2007 TC BORS CLUB-STK Břeclav
370
12
 
volná karta
16.03.2019 09:08:00
34.
Doucha Jakub 20.01.2008 TK Spartak Jihlava
412
12
 
volná karta
19.03.2019 19:04:31
35.
Kubát Jan 10.07.2008 TK Spartak Jihlava
472
9
 
volná karta
22.04.2019 18:20:56
36.
Hejduk Michal 18.06.2007 TJ Sokol Bedřichov Jihlava
602
9
 
volná karta
15.05.2019 17:51:32
37.
Ondrůšek Antonín 09.12.2008 SK Uherský Brod
652
9
 
volná karta
21.03.2019 17:04:40
38.
Kolář Jan 21.03.2007 BLTC Brno
862
6
 
volná karta
13.05.2019 11:17:17
39.
Kohoutek Tomáš 06.05.2008 TK Natali
1082
4
 
volná karta
27.03.2019 22:38:25
40.
Veškrna Tomáš 07.03.2009 TK Spartak Jihlava
2094
1
 
volná karta
15.03.2019 00:02:09
41.
Majc André 25.09.2009 TK Zlín
2094
1
 
volná karta
15.03.2019 00:02:40
42.
Dufek Šimon 18.07.2009 HTK Třebíč
2094
1
 
volná karta
15.03.2019 00:02:47
43.
Ferenc Ondřej 08.05.2009 ŽLTC Brno
2094
1
 
volná karta
15.03.2019 00:04:05
44.
Vomela Tomáš 20.02.2009 HTK Třebíč
2094
1
 
volná karta
15.03.2019 00:08:03
45.
KOŠŤÁL Jakub 05.08.2009 HTK Třebíč
2094
1
 
volná karta
15.03.2019 00:11:30
46.
Laššan Radek 10.08.2009 TC BORS CLUB-STK Břeclav
2094
1
 
volná karta
15.03.2019 00:12:11
47.
LUKŠ PATRIK 07.10.2009 HTK Třebíč
2094
1
 
volná karta
15.03.2019 04:18:18
48.
Wirgler Tomáš 05.03.2009 TK Znojmo
2094
1
 
volná karta
15.03.2019 08:18:04
49.
Dujka Dominik 29.01.2009 TK AGROFERT Prostějov
2094
1
 
volná karta
15.03.2019 08:45:14
50.
Žák Filip 08.02.2009 ŽLTC Brno
2094
1
 
volná karta
15.03.2019 13:28:41
51.
Svoboda Jan 04.11.2009 SK Jundrov Brno
2094
1
 
volná karta
15.03.2019 13:44:12
52.
Sloboda Leon 30.03.2009 TK AGROFERT Prostějov
2094
1
 
volná karta
15.03.2019 20:29:04
53.
Merta Jakub 11.11.2009 ŽLTC Brno
2094
1
 
volná karta
15.03.2019 23:58:05
54.
Nevrlý Jakub 09.01.2009 TK Fatra Napajedla
2094
1
 
volná karta
16.03.2019 07:18:45
55.
Všetečka Josef 02.09.2009 TJ Kraví Hora Brno
2094
1
 
volná karta
16.03.2019 16:59:23
56.
Ochman Tomas 30.09.2009 TK Spartak Jihlava
2094
1
 
volná karta
22.03.2019 16:56:03
57.
Truska Vojtěch 25.09.2009 ŽLTC Brno
2094
1
 
volná karta
26.03.2019 17:47:13
58.
Kašparovský Nikola 16.09.2009 BLTC Brno
2094
1
 
volná karta
03.04.2019 21:24:14
59.
Veselý Marian 01.04.2009 TC Bajda Kroměříž
2094
1
 
volná karta
17.05.2019 16:02:58
60.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
61.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
62.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
63.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
64.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Sandecky David 24.07.2009 TJ Kraví Hora Brno
2094
1
 
odhlášeno hráčem
06.05.2019 19:23:26
2.
Horáček Josef 16.02.2007 TK AGROFERT Prostějov
25
60
 
odhlášeno hráčem
07.05.2019 20:34:30
3.
Prusenovský Jan 21.08.2009 TK Zlín
2094
1
 
odhlášeno hráčem
08.05.2019 20:08:43
4.
Králík Maximilian 23.07.2008 TK Znojmo
456
9
 
odhlášeno hráčem
10.05.2019 21:43:08
5.
Sedlář Nicolas Mário 12.03.2007 Jiskra Otrokovice
602
9
 
odhlášeno hráčem
11.05.2019 16:15:30
6.
Odstrčil Lukáš 23.03.2007 TC Austerlitz
588
9
 
odhlášeno hráčem
12.05.2019 09:30:46
7.
Bairo Dylan 04.08.2008 TC Brno.
970
6
 
odhlášeno pořadatelem
13.05.2019 11:21:36
8.
Průdek Šimon 23.03.2009 TC BORS CLUB-STK Břeclav
2094
1
 
odhlášeno pořadatelem
15.05.2019 09:49:41
9.
Mrkvica Dominik 19.09.2008 TENIS SLOVÁCKO z.s.
1972
3
 
odhlášeno hráčem
16.05.2019 17:39:07
10.
Doležal David 22.07.2009 TENIS SLOVÁCKO z.s.
2094
1
 
odhlášeno hráčem
16.05.2019 18:05:47
11.
Komrska Vít 23.08.2007 TC Brno.
93
30
 
odhlášeno hráčem
16.05.2019 18:28:49
12.
Riedl Matěj 08.06.2007 TENIS SLOVÁCKO z.s.
344
12
 
odhlášeno hráčem
17.05.2019 07:04:35
13.
Valenta Ondřej 14.12.2007 TK Spartak Jihlava
151
20
 
odhlášeno hráčem
17.05.2019 09:07:10
14.
Hanák Ondřej 03.04.2009 TK Zlín
2094
1
 
odhlášeno hráčem
17.05.2019 11:55:37