Český tenisový svaz
Název:
Oblastní přebor
Datum:
18.-20.05.
Pořadatel:
jihočeský (P - 200)
Místo konání:
TK Pelhřimov
Kódové číslo:
716860
Dvorců + povrch:
8 antuka
Míče:
Wilson
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
32
Prezentace v
do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Reich Evžen
Masarykovo nám. 6
39301 Pelhřimov
Tel. (1):
602440177
E-mail:
e.reich@tiscali.cz

Poznámka pořadatele:

Prezentace telefonicky nebo SMS v patek 17.5. v 16 - 18 hod na tel. 602440177 losování proběhne po skončení prezentace v klubovně TK.Program na sobotu bude zveřejněn na stránkách IS.

Celodenní stravováni je zajištěno v restauraci TK
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Šefčík Lukáš 11.12.2007 TK Pelhřimov
69
35
 
 
30.03.2019 12:22:32
2.
Bryol Filip 22.06.2007 TK Pelhřimov
128
25
 
 
30.03.2019 12:22:58
3.
Kylsán Jakub 07.01.2007 LTC Humpolec
155
20
 
 
15.03.2019 17:11:13
4.
Žahour Richard 08.01.2008 TK Strakonice
167
20
 
 
15.03.2019 08:35:08
5.
Pánek Sebastian 19.07.2007 TK Soběslav
171
20
 
 
02.04.2019 20:33:15
6.
Matoušek David 26.03.2007 Tenis klub Jindřichův Hradec z.s.
258
15
 
 
08.05.2019 12:18:39
7.
Zeman Jakub 07.11.2008 TK Pelhřimov
259
15
 
 
15.03.2019 00:25:52
8.
Dufek Pavel 15.04.2008 TK Písek
356
12
 
 
21.04.2019 07:26:14
9.
Rychnavský Jonáš 09.05.2008 Sokol TK Kaplice
383
12
 
 
31.03.2019 11:11:24
10.
Novák Filip Zdeněk 26.01.2007 Tenis klub Jindřichův Hradec z.s.
429
12
 
 
10.05.2019 07:42:14
11.
Hašek Antonín 16.02.2008 TK Písek
434
12
 
 
20.03.2019 20:06:42
12.
Trkovský Marcel 15.05.2008 TK ZVVZ Milevsko
440
12
 
 
16.04.2019 14:15:47
13.
Čížek David 29.11.2007 LTC České Budějovice,z.s.
456
9
 
 
15.03.2019 00:20:46
14.
Dvořák Šimon 24.02.2007 TK Sezimovo Ústí
525
9
 
 
11.04.2019 09:02:54
15.
Faktor Matěj 20.11.2008 LTC Český Krumlov
582
9
 
 
18.03.2019 10:36:17
16.
Baštýř Ondřej 21.01.2008 TK Pelhřimov
636
9
 
 
21.03.2019 08:12:15
17.
Novák Ondřej 21.02.2008 Tenis klub Jindřichův Hradec z.s.
809
6
 
 
03.04.2019 21:39:13
18.
Wízner Petr 08.04.2007 LTC Český Krumlov
850
6
 
 
17.03.2019 07:27:23
19.
Mokrý Adam 23.04.2008 LTC Humpolec
862
6
 
 
28.04.2019 16:59:11
20.
Marn Luca 01.10.2008 TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu
874
6
 
 
07.05.2019 18:05:18
21.
Čekal Vojtěch 29.01.2007 TK Pelhřimov
1323
4
 
 
01.04.2019 10:15:08
22.
Vavruška Filip 04.01.2007 TK Sezimovo Ústí
1492
4
 
 
08.05.2019 11:00:09
23.
Fencl Tomáš 23.07.2009 LTC České Budějovice,z.s.
2094
1
 
 
15.03.2019 00:03:45
24.
Hašek Jindřich 08.12.2009 TK Písek
2094
1
 
 
20.03.2019 19:42:36
25.
Konfršt Ondřej 09.04.2009 TK Písek
2094
1
 
 
25.03.2019 18:13:15
26.
Nguyen Lukáš 01.11.2009 TK Pelhřimov
2094
1
 
 
28.03.2019 09:34:48
27.
Novák Lukáš 22.12.2008 TK Pelhřimov
2094
1
 
 
30.03.2019 12:24:55
28.
Kampe David 01.03.2007 TK Pelhřimov
2094
1
 
 
01.04.2019 10:15:15
29.
Bohoněk Marcel 17.06.2009 TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu
2094
1
 
 
08.04.2019 14:54:34
30.
Vavruška Finn 22.08.2009 TK Sezimovo Ústí
2094
1
 
 
08.05.2019 11:03:37
31.
Baštýř Štěpán 23.10.2007 TK Sezimovo Ústí
2094
1
 
 
15.05.2019 14:17:47
32.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Novák Lukáš 16.03.2008 LTC Beroun, z.s.
1641
3
 
odhlášeno pořadatelem
30.03.2019 12:24:31
2.
Chalupa Adam 07.08.2009 LTC Český Krumlov
2094
1
 
odhlášeno hráčem
26.04.2019 07:31:09
3.
Vévoda Jaromír 09.03.2007 TK SK Dobrá Voda u Č.B.
596
9
 
odhlášeno hráčem
30.04.2019 14:55:53
4.
Zapletal Ondřej 22.04.2008 TK SK Dobrá Voda u Č.B.
658
9
 
odhlášeno hráčem
01.05.2019 14:55:09
5.
Wölfl Jáchym 14.08.2007 LTC Český Krumlov
166
20
 
odhlášeno hráčem
08.05.2019 09:18:30
6.
Turek Filip 13.08.2007 TK Pelhřimov
2094
1
 
odhlášeno pořadatelem
10.05.2019 09:02:04
7.
Trojáček Jakub 03.04.2007 TK Ostrovec
2094
1
 
odhlášeno pořadatelem
14.05.2019 10:09:49
8.
Halama Kryštof 16.04.2007 LTC České Budějovice,z.s.
691
6
 
odhlášeno hráčem
15.05.2019 17:30:15