Český tenisový svaz
Název:
Okresní přebor Praha východ
Datum:
20.-22.04.
Pořadatel:
TK Čelákovice (P - 200)
Kódové číslo:
716840
Dvorců + povrch:
6 antuka
Míče:
Wilson US Open
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
16
Prezentace v
do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Hozmanová Táňa
U Kapličky 1705
25088 Čelákovice
Tel. (1):
724139871
E-mail:
tana.hozmanova@seznam.cz

Poznámka pořadatele:

Prezentace SMS v pátek 19.4. do 18:00
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Staněk jiří 22.06.2008 TK Radošovice
710
6
 
volná karta
15.03.2019 08:46:24
2.
Červený David 05.07.2008 TK Čelákovice
729
6
 
volná karta
18.04.2019 09:19:17
3.
Pavlok Štěpán 03.05.2008 TK Čelákovice
910
6
 
volná karta
24.03.2019 14:35:39
4.
Kodera Matyáš 10.06.2008 TK Čelákovice
1016
4
 
volná karta
18.04.2019 09:26:10
5.
Brňák David 17.01.2008 TK Radošovice
1129
4
 
volná karta
13.04.2019 18:22:17
6.
Janota Šimon 26.04.2008 TK Čelákovice
1641
3
 
volná karta
18.04.2019 09:26:43
7.
Vališ Šimon 16.02.2009 TO Sokol Nehvizdy
2094
1
 
volná karta
15.03.2019 16:55:44
8.
Šuráň Vítek 21.11.2009 TK Čelákovice
2094
1
 
volná karta
16.03.2019 08:30:40
9.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
10.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
11.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
12.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
13.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
14.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
15.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
16.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Šulc Matěj 18.07.2009 Lob S.A. Bohnice, zs
2094
1
 
odhlášeno hráčem
15.03.2019 06:08:12
2.
Šelemberk Richard 16.06.2008 LTC Mladá Boleslav o.s.
408
12
 
odhlášeno hráčem
15.03.2019 07:19:36
3.
Perůtka Matyáš 25.11.2009 TO Meziboří
2094
1
 
odhlášeno hráčem
15.03.2019 07:48:30
4.
Svoboda Patrik 14.08.2009 I.ČLTK Praha
2094
1
 
odhlášeno hráčem
18.03.2019 17:06:29
5.
Váňa Filip 30.01.2007 LTC Mladá Boleslav o.s.
487
9
 
odhlášeno hráčem
24.03.2019 01:46:02
6.
Minx Jindřich 19.05.2009 LTC Houštka
2094
1
 
odhlášeno hráčem
27.03.2019 15:32:59
7.
Minx Vojta 19.05.2009 LTC Houštka
2094
1
 
odhlášeno hráčem
27.03.2019 15:34:16
8.
Nguyen Lukáš 01.11.2009 TK Pelhřimov
2094
1
 
odhlášeno hráčem
28.03.2019 09:32:57
9.
Furlet Roman 19.08.2008 TK Ústí n.Labem
994
4
 
odhlášeno hráčem
01.04.2019 19:46:07
10.
Ambrož Bruno 25.12.2008 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
734
6
 
odhlášeno hráčem
01.04.2019 20:02:08
11.
Roubík Martin 21.07.2009 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
2094
1
 
odhlášeno hráčem
01.04.2019 20:09:41
12.
Germala Darius 15.08.2009 SK HAMR, z.s.
2094
1
 
odhlášeno hráčem
05.04.2019 22:00:33
13.
Witoš Ondřej 25.12.2009 SK HAMR, z.s.
2094
1
 
odhlášeno hráčem
06.04.2019 08:42:33
14.
Štěpánek Kryštof 07.10.2009 TENIS Klánovice
2094
1
 
odhlášeno hráčem
06.04.2019 10:08:11
15.
Štěpánek Adam 07.10.2009 TENIS Klánovice
2094
1
 
odhlášeno hráčem
06.04.2019 10:12:10
16.
Kalina Tobiáš 16.10.2007 Tenis Banka Praha
361
12
 
odhlášeno hráčem
07.04.2019 11:13:25
17.
Merta Jakub 11.11.2009 ŽLTC Brno
2094
1
 
odhlášeno hráčem
09.04.2019 11:55:30
18.
Kapusta Jakub 04.02.2008 TO Sokol Nehvizdy
734
6
 
odhlášeno hráčem
10.04.2019 19:11:36
19.
Kuba Luboš 10.10.2007 Tenisový klub Benátky nad Jizerou
454
9
 
odhlášeno pořadatelem
11.04.2019 14:39:30
20.
Sirotek Oskar 22.11.2008 TC ESO Praha z.s.
512
9
 
odhlášeno pořadatelem
11.04.2019 14:40:03
21.
Vortel Štěpán 25.10.2008 Tenisový klub Benátky nad Jizerou
874
6
 
odhlášeno pořadatelem
11.04.2019 14:40:48
22.
Svoboda Josef 15.09.2009 Lokomotiva Zdice
2094
1
 
odhlášeno pořadatelem
11.04.2019 14:41:37
23.
Šebek Martin 29.11.2009 TK Olymp Praha
2094
1
 
odhlášeno pořadatelem
11.04.2019 14:43:00
24.
Růžek Matyáš 26.03.2009 TJ Solidarita Praha 10
2094
1
 
odhlášeno pořadatelem
11.04.2019 14:43:15
25.
Macinauer Dan 11.03.2009 TK Neridé
2094
1
 
odhlášeno hráčem
11.04.2019 21:13:24
26.
Dzúr Jan 07.11.2008 LTC Houštka
494
9
 
odhlášeno hráčem
13.04.2019 16:44:31
27.
Dzúr Štěpán 07.11.2008 LTC Houštka
522
9
 
odhlášeno hráčem
13.04.2019 16:44:56
28.
Dlouhý Martin 07.12.2009 TK Radošovice
2094
1
 
odhlášeno hráčem
13.04.2019 18:26:43
29.
Šára Dominik 06.01.2009 WILSON Tenis Centrum
2094
1
 
odhlášeno hráčem
14.04.2019 11:10:04
30.
Dušák Matěj 16.06.2009 LTC Houštka
2094
1
 
odhlášeno hráčem
15.04.2019 08:09:43