Český tenisový svaz
Název:
Okresní přebory Kolín
Datum:
20.-22.04.
Pořadatel:
Slavoj Český Brod (P - 200)
Místo konání:
TJ Slavoj Český Brod
Kódové číslo:
716835
Dvorců + povrch:
7 antuka
Míče:
Wilson US Open
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
32
Prezentace v
So do 08:30 hod.
Kontaktní osoba:
Kratochvíl Martin
nám. A. z Pardubic 31
282 01 Český Brod
Tel. (1):
739627235
E-mail:
tenismk@seznam.cz
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Lvovský Albert 26.11.2008 Slavoj Žiželice
271
15
 
volná karta
15.04.2019 08:35:18
2.
Šmída Adam 02.10.2007 Slavoj Žiželice
328
12
 
volná karta
08.04.2019 22:18:29
3.
Hrabánek Petr 05.01.2007 Slavoj Český Brod
350
12
 
volná karta
02.04.2019 14:04:38
4.
Černoch Daniel 14.09.2008 Slavoj Český Brod
602
9
 
volná karta
03.04.2019 10:22:47
5.
Peffek Matěj 02.08.2007 Slavoj Český Brod
1102
4
 
volná karta
16.04.2019 07:22:15
6.
Hrabánek Jan 25.02.2009 Slavoj Český Brod
2094
1
 
volná karta
02.04.2019 13:54:25
7.
Vedral Adam 01.11.2007 TK PTA Kolín
2094
1
 
volná karta
15.04.2019 09:26:22
8.
Pokorný Jan 30.01.2009 Slavoj Český Brod
2094
1
 
volná karta
16.04.2019 07:20:10
9.
Novotný Ondřej 10.12.2007 Slavoj Český Brod
2094
1
 
volná karta
16.04.2019 07:22:43
10.
Kebort Aleš 08.03.2009 Slavoj Český Brod
2094
1
 
volná karta
16.04.2019 07:23:27
11.
Vaněk Daniel 16.08.2008 Slavoj Český Brod
2094
1
 
volná karta
16.04.2019 07:24:00
12.
Urban Jakub 06.09.2009 Slavoj Český Brod
2094
1
 
volná karta
16.04.2019 07:24:39
13.
Punar Patrik 21.06.2009 TK PTA Kolín
2094
1
 
volná karta
18.04.2019 15:24:35
14.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
15.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
16.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
17.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
18.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
19.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
20.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
21.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
22.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
23.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
24.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
25.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
26.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
27.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
28.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
29.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
30.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
31.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
32.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Šlechta David 15.03.2009 TENIS-CENTRUM DTJ HK
2094
1
 
odhlášeno hráčem
15.03.2019 00:37:36
2.
Šulc Matěj 18.07.2009 Lob S.A. Bohnice, zs
2094
1
 
odhlášeno hráčem
15.03.2019 06:08:12
3.
Pokorný Lukáš 15.08.2007 TJ Zbrojovka Vsetín
602
9
 
odhlášeno hráčem
24.03.2019 11:59:37
4.
Pelikán Tomáš 14.09.2009 TK Pernštýn 1897 Pardubice
2094
1
 
odhlášeno hráčem
26.03.2019 20:16:24
5.
Minx Jindřich 19.05.2009 LTC Houštka
2094
1
 
odhlášeno hráčem
27.03.2019 15:32:59
6.
Minx Vojta 19.05.2009 LTC Houštka
2094
1
 
odhlášeno hráčem
27.03.2019 15:34:16
7.
Ambrož Bruno 25.12.2008 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
734
6
 
odhlášeno hráčem
01.04.2019 20:02:08
8.
Roubík Martin 21.07.2009 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
2094
1
 
odhlášeno hráčem
01.04.2019 20:09:41
9.
Macinauer Dan 11.03.2009 TK Neridé
2094
1
 
odhlášeno hráčem
05.04.2019 10:47:48
10.
Svoboda Patrik 14.08.2009 I.ČLTK Praha
2094
1
 
odhlášeno hráčem
05.04.2019 14:07:12
11.
Germala Darius 15.08.2009 SK HAMR, z.s.
2094
1
 
odhlášeno hráčem
05.04.2019 22:00:33
12.
Štěpánek Kryštof 07.10.2009 TENIS Klánovice
2094
1
 
odhlášeno hráčem
06.04.2019 10:08:11
13.
Štěpánek Adam 07.10.2009 TENIS Klánovice
2094
1
 
odhlášeno hráčem
06.04.2019 10:12:10
14.
Vališ Šimon 16.02.2009 TO Sokol Nehvizdy
2094
1
 
odhlášeno hráčem
08.04.2019 14:37:07
15.
Kapusta Jakub 04.02.2008 TO Sokol Nehvizdy
734
6
 
odhlášeno hráčem
10.04.2019 19:11:35
16.
Šmíd Martin 02.10.2009 TK Pernštýn 1897 Pardubice
2094
1
 
odhlášeno hráčem
14.04.2019 10:42:04
17.
Holub Jakub 08.01.2008 WILSON Tenis Centrum
210
20
 
odhlášeno hráčem
15.04.2019 08:38:26