Název: |
Okresní přebor Beroun |
Datum: |
16.-18.04. |
Pořadatel: |
Lokomotiva Beroun (P - 200) |
Kódové číslo: |
716833 |
Dvorců + povrch: |
6 antuka |
Míče: |
Wilson |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
24 |
Prezentace v |
So do 09:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Potůček Tomáš |
Na Cibulce 841 | |
266 01 Beroun Závodí | |
Tel. (1): |
777082719 |
E-mail: |
t.potucek@centrum.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Sýkora Tadeáš | 10.03.2004 | TK SK Kladno, z.s. | 130 |
25 |
volná karta | 16.03.2016 12:22:37 |
|
2. |
Velík Lukáš | 17.06.2005 | I.ČLTK Praha | 210 |
15 |
volná karta | 28.03.2016 18:22:58 |
|
3. |
Dolenský Jakub | 30.06.2004 | Lokomotiva Beroun | 223 |
15 |
volná karta | 16.03.2016 15:09:03 |
|
4. |
Klimovič Matouš Kristián | 17.10.2004 | Lokomotiva Zdice | 529 |
9 |
volná karta | 30.03.2016 11:26:36 |
|
5. |
Záhrubský Filip | 26.01.2004 | TJ ČECHIE Nový Jáchymov | 563 |
9 |
volná karta | 16.03.2016 08:15:00 |
|
6. |
Šmíd Tomáš | 07.04.2004 | Spartak Hořovice | 1266 |
4 |
volná karta | 11.04.2016 12:24:20 |
|
7. |
Becher Tomáš | 18.10.2006 | Lokomotiva Beroun | 2068 |
1 |
volná karta | 22.03.2016 21:23:36 |
|
8. |
volná karta | volná karta |
||||||
9. |
volná karta | volná karta |
||||||
10. |
volná karta | volná karta |
||||||
11. |
volná karta | volná karta |
||||||
12. |
volná karta | volná karta |
||||||
13. |
volná karta | volná karta |
||||||
14. |
volná karta | volná karta |
||||||
15. |
volná karta | volná karta |
||||||
16. |
volná karta | volná karta |
||||||
17. |
volná karta | volná karta |
||||||
18. |
volná karta | volná karta |
||||||
19. |
volná karta | volná karta |
||||||
20. |
volná karta | volná karta |
||||||
21. |
volná karta | volná karta |
||||||
22. |
volná karta | volná karta |
||||||
23. |
volná karta | volná karta |
||||||
24. |
volná karta | volná karta |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Kořán Matěj | 10.07.2006 | Tenis klub Nýrsko | 2068 |
1 |
odhlášeno hráčem | 14.03.2016 08:49:17 |
|
2. |
Němeček Robert | 19.07.2006 | TJ Spoje Praha | 2068 |
1 |
odhlášeno hráčem | 15.03.2016 10:06:29 |
|
3. |
Sedláček Adam | 21.01.2006 | Lokomotiva Trutnov | 2068 |
1 |
odhlášeno hráčem | 15.03.2016 13:32:20 |
|
4. |
Šafrata Jan | 04.02.2006 | I.ČLTK Praha | 2068 |
1 |
odhlášeno hráčem | 03.04.2016 10:15:55 |
|
5. |
Škopek Martin | 18.06.2006 | TK Škoda Plzeň z.s. | 2068 |
1 |
odhlášeno hráčem | 06.04.2016 08:57:49 |
|
6. |
Houdek Marek | 04.11.2006 | TK Slavia Plzeň | 2068 |
1 |
odhlášeno hráčem | 07.04.2016 12:00:09 |
|
7. |
Havlík Josef | 27.08.2006 | Open Tennis Club | 2068 |
1 |
odhlášeno hráčem | 08.04.2016 18:13:18 |
|
8. |
Janeček Ondřej | 01.03.2006 | TK Neridé | 2068 |
1 |
odhlášeno hráčem | 09.04.2016 20:54:18 |
|
9. |
Kučera Jonáš | 15.09.2006 | LTK Liberec | 2068 |
1 |
odhlášeno hráčem | 10.04.2016 08:51:36 |
|
10. |
Pokorný Jiří | 29.03.2006 | TK Olymp Praha | 2068 |
1 |
odhlášeno hráčem | 10.04.2016 10:22:58 |
|
11. |
Nestával Samuel | 10.06.2006 | LTC Tábor 1903 | 2068 |
1 |
odhlášeno hráčem | 10.04.2016 11:33:16 |
|
12. |
Nestával Benjamín | 10.06.2006 | LTC Tábor 1903 | 2068 |
1 |
odhlášeno hráčem | 10.04.2016 11:34:26 |
|
13. |
Hirsch Oliver | 02.01.2006 | Lokomotiva Beroun | 2068 |
1 |
odhlášeno hráčem | 11.04.2016 19:43:59 |