Český tenisový svaz
Název:
Oblastní přebor
Datum:
18.-20.05.
Pořadatel:
středočeský (P - 200)
Místo konání:
Slavoj Žiželice
Kódové číslo:
716830
Dvorců + povrch:
6 A-B Zlín
Míče:
Wilson
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Tomáš Rais
Rožumberkova 104
281 29 Žiželice
Tel. (1):
607 772 117
E-mail:
RaisT@seznam.cz

Poznámka pořadatele:

Na MČR postupují finalisté dvouhry. L. Fiala - předseda svazu

Počet dvorců 7, povrch Antuka.

Prezentace v pátek od 17:00 do 18:00 výhradně formou SMS (budou potvrzovány).
Rozlosování bude zveřejněno nejpozději ve 21:00.
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Loužecký Jan 03.05.2007 Lokomotiva Beroun
105
25
 
 
03.05.2019 18:40:48
2.
Růžička Jan 16.11.2007 Sport club Na Zámečku
121
25
 
 
17.03.2019 20:29:46
3.
Vrbický Jaroslav 02.10.2007 Slavoj Žiželice
182
20
 
 
07.05.2019 21:31:45
4.
Boháč Antonín 03.03.2008 Open Tennis Club
191
20
 
 
27.03.2019 20:01:03
5.
Holub Jakub 08.01.2008 WILSON Tenis Centrum
210
20
 
 
03.04.2019 01:08:16
6.
Volšička Michal 12.08.2007 TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav
237
15
 
 
24.03.2019 18:08:50
7.
Zachař Jan 16.01.2007 TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav
237
15
 
 
06.04.2019 11:49:51
8.
Lvovský Albert 26.11.2008 Slavoj Žiželice
271
15
 
 
11.04.2019 12:24:38
9.
Kollert Jonáš 23.07.2008 TK Neridé
283
15
 
 
16.03.2019 11:25:30
10.
Zíta Tomáš 26.06.2008 Tenisový klub Benátky nad Jizerou
284
15
 
 
29.04.2019 13:21:33
11.
Koucký Jakub 08.11.2007 TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav
288
15
 
 
16.03.2019 20:39:26
12.
Mutl Antonín 11.02.2008 Sportclub Řevnice, z.s.
291
15
 
 
05.04.2019 21:08:53
13.
Šmída Adam 02.10.2007 Slavoj Žiželice
328
12
 
 
08.04.2019 22:19:16
14.
Kolesár Matyáš 19.06.2008 TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav
338
12
 
 
12.04.2019 17:28:57
15.
Malý Vítek 19.08.2007 Tenisový klub Benátky nad Jizerou
338
12
 
 
01.05.2019 21:52:37
16.
Tikovský Jakub 14.01.2008 Sportclub Řevnice, z.s.
380
12
 
 
20.03.2019 10:32:00
17.
Trázník Miroslav 02.07.2008 Tsport Votice o.s.
387
12
 
 
06.05.2019 18:10:51
18.
Šelemberk Richard 16.06.2008 LTC Mladá Boleslav o.s.
408
12
 
 
15.03.2019 01:03:56
19.
Jirásek Milan 31.07.2008 Lokomotiva Beroun
420
12
 
 
20.03.2019 19:46:31
20.
Slaboch Tomáš 27.06.2008 LTC Beroun, z.s.
464
9
 
 
15.03.2019 11:02:00
21.
Dlouhý Jan 23.11.2007 LTC Slovan Kladno
482
9
 
 
15.03.2019 00:34:56
22.
Dzúr Jan 07.11.2008 LTC Houštka
494
9
 
 
15.03.2019 11:25:40
23.
Tuček Matěj 16.01.2008 Sportclub Řevnice, z.s.
514
9
 
 
18.03.2019 01:12:23
24.
Dzúr Štěpán 07.11.2008 LTC Houštka
522
9
 
 
15.03.2019 11:02:47
25.
Klokov Martin 23.10.2008 SK Tenis Kladno
540
9
 
 
08.04.2019 10:32:04
26.
Kunst Filip 15.06.2008 1. Vestecká sportovní o.s.
581
9
 
 
16.03.2019 22:04:59
27.
Fejfar Eduard 25.09.2008 TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav
658
9
 
 
28.03.2019 11:55:56
28.
Červený David 05.07.2008 TK Čelákovice
729
6
 
 
17.03.2019 11:47:27
29.
Kapusta Jakub 04.02.2008 TO Sokol Nehvizdy
734
6
 
 
16.03.2019 10:08:10
30.
Valentini Diego 28.04.2007 Lokomotiva Beroun
745
6
 
 
29.03.2019 18:25:22
31.
Lojka Radek 09.01.2007 LTC Beroun, z.s.
745
6
 
 
02.05.2019 23:08:39
32.
Doležal Jonáš 03.09.2007 Sokol Říčany
772
6
 
volná karta
16.05.2019 21:51:56
33.
Vomastek Filip 26.07.2008 LTC Houštka
1082
4
 
volná karta
13.05.2019 15:13:15
34.
Kraus Matyáš 19.05.2007 LTC Beroun, z.s.
1129
4
 
 
19.03.2019 20:57:29
35.
Převrátil Marek 26.11.2008 LTC Kolín
1190
4
 
volná karta
13.05.2019 15:12:22
36.
Krejčí Tomáš 25.03.2009 Tenis Dobříš
2094
1
 
 
15.03.2019 00:02:09
37.
Nekovář Max 29.09.2009 WILSON Tenis Centrum
2094
1
 
 
15.03.2019 08:48:11
38.
Vališ Šimon 16.02.2009 TO Sokol Nehvizdy
2094
1
 
 
15.03.2019 16:59:56
39.
Šára Dominik 06.01.2009 WILSON Tenis Centrum
2094
1
 
 
15.03.2019 17:12:54
40.
Macinauer Dan 11.03.2009 TK Neridé
2094
1
 
 
29.03.2019 17:57:42
41.
Dvořáček David 20.05.2009 Slavoj Žiželice
2094
1
 
 
18.04.2019 20:59:25
42.
Šuráň Vítek 21.11.2009 TK Čelákovice
2094
1
 
volná karta StčTS
26.04.2019 12:34:10
43.
Lojka Ondřej 25.07.2009 LTC Beroun, z.s.
2094
1
 
volná karta StčTS
02.05.2019 23:07:46
44.
Zborník Tomáš 20.12.2009 Slavoj Žiželice
2094
1
 
volná karta
07.05.2019 14:18:42
45.
Solar Štěpán 30.07.2009 Slavoj Žiželice
2094
1
 
volná karta
07.05.2019 14:25:18
46.
Minx Jindřich 19.05.2009 LTC Houštka
2094
1
 
volná karta
14.05.2019 10:40:19
47.
Minx Vojta 19.05.2009 LTC Houštka
2094
1
 
volná karta
14.05.2019 10:40:42
48.
Bobek Antonín 15.01.2009 LTC Beroun, z.s.
2094
1
 
volná karta
17.05.2019 11:33:40

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Pugner Adam 04.07.2008 TJ Tatran Střešovice
390
12
 
odhlášeno hráčem
15.04.2019 08:31:55
2.
PROCHÁZKA Adam 29.03.2008 TK Neridé
661
6
 
odhlášeno hráčem
30.04.2019 20:29:30
3.
Hrabánek Michal 03.12.2007 TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav
272
15
 
odhlášeno hráčem
01.05.2019 08:25:25
4.
Pilný Patrik 21.12.2008 TK Pernštýn 1897 Pardubice
661
6
 
odhlášeno hráčem
07.05.2019 23:54:02
5.
Šmíd Martin 02.10.2009 TK Pernštýn 1897 Pardubice
2094
1
 
odhlášeno hráčem
09.05.2019 18:25:36
6.
Kalle Nicholas 27.04.2007 TK Neridé
545
9
 
odhlášeno hráčem
11.05.2019 13:00:18
7.
Staněk jiří 22.06.2008 TK Radošovice
710
6
 
odhlášeno hráčem
11.05.2019 19:24:08
8.
Votava Lukáš 05.03.2009 Lokomotiva Zdice
2094
1
 
odhlášeno hráčem
11.05.2019 19:32:40
9.
Černovický Jakub 20.12.2008 TK Neridé
326
12
 
odhlášeno hráčem
11.05.2019 20:54:32
10.
Dušák Matěj 16.06.2009 LTC Houštka
2094
1
 
odhlášeno hráčem
11.05.2019 23:06:19
11.
Kleibl Samuel 25.05.2008 Tenis Dobříš
368
12
 
IS: kolizní přihláška
12.05.2019 12:00:18
12.
Celina Tobiáš 21.06.2007 TK Bohutín, z.s.
159
20
 
odhlášeno hráčem
13.05.2019 06:01:52
13.
Svoboda Josef 15.09.2009 Lokomotiva Zdice
2094
1
 
odhlášeno hráčem
15.05.2019 19:42:08
14.
Linhart Adam 19.06.2009 Sportovní centrum Linhart
2094
1
 
odhlášeno hráčem
16.05.2019 09:11:57
15.
Dlouhý Martin 07.12.2009 TK Radošovice
2094
1
 
odhlášeno pořadatelem
16.05.2019 12:27:07
16.
Kafka Lukáš 20.04.2009 Lokomotiva Zdice
2094
1
 
odhlášeno hráčem
16.05.2019 17:51:09
17.
Kobza František 18.05.2008 TJ Kralupy o.s.
1219
4
 
odhlášeno hráčem
17.05.2019 15:02:48
18.
Kuba Luboš 10.10.2007 Tenisový klub Benátky nad Jizerou
454
9
 
odhlášeno pořadatelem
17.05.2019 15:50:30
19.
Mašata David 06.09.2009 TK PTA Kolín
2094
1
 
odhlášeno pořadatelem
17.05.2019 16:00:07
20.
Zderadička Josef 08.03.2008 Lokomotiva Beroun
715
6
 
odhlášeno pořadatelem
17.05.2019 17:36:59