Český tenisový svaz
Název:
Oblastní přebor
Datum:
23.-26.05.
Pořadatel:
Praha (P - 400)
Místo konání:
Mezi sklady 107/3 Praha 4
Kódové číslo:
716800
Dvorců + povrch:
8 antuka
Míče:
Wilson US Open
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Ing. Saic Pavel
Mezi sklady 107/3
140 00 Praha 4
Tel. (1):
604987733
E-mail:
saic@tkk.cz

Poznámka pořadatele:

Prezence do hlavní soutěže osobně nebo telefonicky v pátek 22.5.2020 mezi 15:00-17:00.
Právo startu mají pouze hráči s českým státním občanstvím registrovaní v pražských klubech.
Vrchní rozhodčí Jiří Krejčí - tel.:
Ředitel turnaje Pavel Saic - tel.: 601 026 051.

Hlavní soutěž začíná v sobotu v 09:00.


Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Ladman Filip 01.01.2009 TK Sparta Praha
37
45
 
 
09.05.2020 22:25:22
2.
Kusý Jakub 06.05.2009 TK Sparta Praha
41
35
 
 
11.05.2020 07:39:18
3.
Fojtů Lukas 19.01.2008 I.ČLTK Praha
54
35
 
 
10.05.2020 12:12:45
4.
Duda Adam 02.08.2008 TK Horní Měcholupy
55
35
 
 
11.05.2020 09:37:17
5.
Vaněk Daniel 27.04.2008 SK HAMR, z.s.
67
30
 
 
06.05.2020 19:11:47
6.
Rat Daniel 09.05.2008 TENIS Klánovice
75
30
 
volná karta
13.05.2020 22:37:26
7.
Šidlík Jan 07.04.2008 I.ČLTK Praha
82
30
 
 
10.05.2020 08:57:08
8.
Köhler Matěj 05.07.2009 I.ČLTK Praha
84
30
 
 
10.05.2020 09:13:44
9.
Fidler Tomáš 03.07.2008 SK HAMR, z.s.
97
25
 
 
11.05.2020 17:08:26
10.
Andr Marek 11.04.2008 SK Meteor Praha
123
25
 
 
11.05.2020 09:09:19
11.
Eversfield Tomáš 07.01.2009 I.ČLTK Praha
127
25
 
 
08.05.2020 12:09:29
12.
Svoboda Patrik 14.08.2009 I.ČLTK Praha
133
20
 
 
01.04.2020 07:22:08
13.
Haberkorn Luc 09.06.2008 TC VŠ Praha
149
20
 
 
01.04.2020 09:02:25
14.
Trupl Marek 07.08.2008 LTC Modřany 2005
155
20
 
volná karta
13.05.2020 22:36:49
15.
Roubal Matěj 31.01.2008 TK Konstruktiva, z.s.
162
20
 
 
07.05.2020 17:12:42
16.
Pugner Adam 04.07.2008 SK Aritma Praha
169
20
 
 
11.05.2020 07:44:57
17.
Germala Darius 15.08.2009 SK HAMR, z.s.
214
15
 
 
12.05.2020 00:40:09
18.
Přáda Jaroslav 01.07.2009 I.ČLTK Praha
217
15
 
 
10.05.2020 14:52:14
19.
Sirotek Oskar 22.11.2008 TJ Spoje Praha
232
15
 
 
09.04.2020 14:20:52
20.
Jandourek Filip 08.04.2008 TK Konstruktiva, z.s.
235
15
 
 
01.04.2020 08:33:22
21.
Vedral Tomáš 05.07.2008 TENIS Klánovice
235
15
 
 
12.05.2020 11:16:09
22.
Hromek Patrik 13.05.2008 TENIS Klánovice
238
15
 
volná karta
14.05.2020 11:45:22
23.
Brettl Tobiáš 07.05.2009 LOB S.A. Bohnice, z.s.
267
15
 
 
08.05.2020 18:34:06
24.
Mohamed Rahman 30.07.2009 SK HAMR, z.s.
274
15
 
 
06.05.2020 14:32:12
25.
Severýn Václav 19.06.2008 LOB S.A. Bohnice, z.s.
285
12
 
 
09.05.2020 20:56:26
26.
Hrnčíř Jakub 30.10.2009 TENIS Klánovice
310
12
 
 
08.05.2020 16:45:56
27.
Ambrož Bruno 25.12.2008 TK Olymp Praha
310
12
 
 
13.05.2020 09:11:00
28.
Freiberg Radim 25.06.2008 TJ Tatran Střešovice
325
12
 
volná karta
18.05.2020 12:48:09
29.
Voldřich Oliver 28.03.2008 TK Konstruktiva, z.s.
337
12
 
 
13.05.2020 07:36:35
30.
Vokroj Marek 10.10.2009 LTC Modřany 2005
343
12
 
 
15.04.2020 11:48:07
31.
Mráz Jakub 17.05.2009 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
350
12
 
 
13.05.2020 20:07:35
32.
Kumpera Jan Emanuel 31.05.2008 SK Meteor Praha
359
12
 
 
11.05.2020 10:45:50
33.
Růžek Matyáš 26.03.2009 TJ Solidarita Praha 10
382
12
 
 
13.05.2020 06:36:49
34.
Štěpánek Adam 07.10.2009 TENIS Klánovice
393
12
 
 
10.05.2020 17:51:29
35.
Novotný Bořek Jan 04.03.2009 TK Konstruktiva, z.s.
405
12
 
 
10.05.2020 11:57:11
36.
Štěpánek Kryštof 07.10.2009 TENIS Klánovice
418
12
 
 
10.05.2020 17:36:35
37.
Witoš Ondřej 25.12.2009 SK HAMR, z.s.
418
12
 
 
12.05.2020 14:00:54
38.
Dejmek Adam Jan 15.09.2008 SK Meteor Praha
424
12
 
 
12.05.2020 09:22:08
39.
Krištůfek Tomáš 19.01.2009 SK Aritma Praha
508
9
 
 
11.05.2020 13:04:15
40.
ĎARMEK JOSEF 09.06.2008 TK Ruzyně Praha
973
6
 
 
12.05.2020 09:57:37
41.
Techlovský Tomáš 19.04.2010 TK Olymp Praha
1939
1
 
nominace PTS-2010
01.04.2020 00:05:46
42.
Kabrhel Šimon 10.01.2010 I.ČLTK Praha
1939
1
 
nominace PTS-2010
01.04.2020 11:22:08
43.
Jourdren Philippe 29.01.2010 TJ Spoje Praha
1939
1
 
nominace PTS-2010
02.04.2020 18:15:51
44.
Chmelař Marek 09.07.2010 Tenis Banka Praha
1939
1
 
nominace PTS-2010
03.04.2020 21:32:01
45.
Šimek Kristián 20.08.2010 TK Olymp Praha
1939
1
 
nominace PTS-2010
10.05.2020 10:36:19
46.
Kocanda Petr 19.07.2010 TJ Spoje Praha
1939
1
 
volná karta
11.05.2020 17:36:07
47.
Soukup Daniel 18.02.2010 TK Sparta Praha
1939
1
 
volná karta
12.05.2020 18:11:46
48.
Šmejcký Marek 03.11.2010 I.ČLTK Praha
1939
1
 
nominace PTS-2010
13.05.2020 12:19:00

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Pelda Martin 26.03.2010 SK HAMR, z.s.
1939
1
 
 
01.04.2020 00:08:10
2.
Manhart Jakub 18.08.2010 TJ Sokol Vysočany
1939
1
 
 
23.04.2020 22:23:51
3.
Stehlik Vilém 29.01.2010 SK Meteor Praha
1939
1
 
 
08.05.2020 10:50:51
4.
Michel Maxim 25.07.2010 I.ČLTK Praha
1939
1
 
 
10.05.2020 15:36:29
5.
Vrtílka Jakub 10.08.2008 Pála Vízner Tennis z.s.
603
9
 
 
13.05.2020 20:09:54
6.
Loucký Mark 30.03.2009 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
427
12
 
 
18.05.2020 12:37:52
7.
Janoštík Lukáš 02.02.2008 TC ESO Praha z.s.
171
20
 
 
21.05.2020 14:36:12

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Kotiš Martin 20.11.2009 TK Hrušov
957
6
 
jiná oblast
08.04.2020 12:35:54
2.
Maršík Matyáš 31.12.2010 TK Česká Třebová, z.s.
1939
1
 
jiná oblast
12.04.2020 16:42:47
3.
Mňuk Jakub 10.10.2010 TK Sparta Praha
1939
1
 
odhlášeno hráčem
16.04.2020 16:58:17
4.
Kovařík Dominik 04.02.2010 SK Aritma Praha
1939
1
 
odhlášeno hráčem
03.05.2020 21:11:52
5.
Hromek Adrian 13.05.2008 TENIS Klánovice
137
20
 
odhlášeno pořadatelem-nemoc
20.05.2020 12:31:38
6.
Kovář Josef 21.10.2010 SK Meteor Praha
1939
1
 
odhlášeno pořadatelem
21.05.2020 14:26:21
7.
Roubík Martin 21.07.2009 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
256
15
 
odhlášeno pořadatelem
21.05.2020 14:27:33