Český tenisový svaz
Název:
TKMH Open 2019 b
Datum:
28.09-01.10.
Pořadatel:
TK Mnichovo Hradiště (B - 300)
Kódové číslo:
716352
Dvorců + povrch:
6 antuka
Míče:
Wilson
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
32
Prezentace v
do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Hron Pavel
Komenského 526
29501 Mnichovo Hradiště
Tel. (1):
728886979
E-mail:
pa-h@post.cz
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Seznam přihlášených

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Dvořák Filip 28.05.2007 TKX Tennis Team Krupka z.s.
59
35
0
 
13.04.2019 15:55:47
2.
Sanders Oliver 09.10.2007 I.ČLTK Praha
72
35
0
 
17.03.2019 16:59:44
3.
Bursa Tomáš 01.02.2007 LTK Liberec
78
30
0
 
21.05.2019 09:20:21
4.
Sýkora Jan 13.02.2008 TC Brno.
86
30
0
 
15.03.2019 10:02:01
5.
Sršeň Alexandr 24.01.2007 TK Frýdlant v Čechách
94
30
0
 
14.07.2019 09:07:40
6.
Růžička Jan 16.11.2007 Sport club Na Zámečku
121
25
0
 
17.03.2019 20:43:24
7.
Rašín Jakub 22.06.2007 Severočeská tenisová o.s.
135
25
0
 
05.05.2019 17:30:12
8.
Rat Daniel 09.05.2008 TENIS Klánovice
155
20
0
 
18.06.2019 10:26:40
9.
Žahour Richard 08.01.2008 TK Strakonice
167
20
0
 
15.03.2019 08:54:56
10.
Martínek Tobiáš 05.06.2008 LTK Liberec
189
20
0
 
29.03.2019 13:43:21
11.
Holub Jakub 08.01.2008 WILSON Tenis Centrum
210
20
0
 
15.03.2019 11:04:57
12.
Červenka Matěj 04.06.2008 TKX Tennis Team Krupka z.s.
211
20
0
 
15.03.2019 14:45:41
13.
Ploc Matouš 14.11.2008 TK Česká Třebová, z.s.
234
15
0
 
15.03.2019 08:52:45
14.
Zerai Rayen 17.03.2008 TC Brno.
248
15
0
 
17.03.2019 16:12:54
15.
Zeman Jakub 07.11.2008 TK Pelhřimov
259
15
0
 
15.03.2019 00:21:03
16.
Fidler Tomáš 03.07.2008 SK HAMR, z.s.
259
15
0
 
15.03.2019 22:26:58
17.
Bureš Oliver 04.04.2007 Tenis Cibulka
261
15
0
 
11.04.2019 21:49:59
18.
Koucký Jakub 08.11.2007 TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav
288
15
0
 
16.03.2019 20:44:16
19.
Černovický Jakub 20.12.2008 TK Neridé
326
12
0
 
20.03.2019 21:59:20
20.
Buchanevyč Vladislav 22.09.2008 SK Aritma Praha
343
12
0
 
26.05.2019 15:13:02
21.
Střílka Sven 20.10.2008 SK LAMA o.s.
354
12
0
 
16.03.2019 15:30:12
22.
Chlodnicki Jan 10.10.2008 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.
356
12
0
 
16.04.2019 14:48:48
23.
Šelemberk Richard 16.06.2008 LTC Mladá Boleslav o.s.
408
12
0
 
15.03.2019 00:08:16
24.
Dzúr Jan 07.11.2008 LTC Houštka
494
9
0
 
15.03.2019 11:27:02
25.
Sirotek Oskar 22.11.2008 TC ESO Praha z.s.
512
9
0
 
26.05.2019 20:47:20
26.
Bradík Jonáš 04.02.2007 TO TJ Slovan Varnsdorf
512
9
0
 
16.06.2019 20:36:23
27.
Dzúr Štěpán 07.11.2008 LTC Houštka
522
9
0
 
15.03.2019 11:17:28
28.
Prášek Luca Samuel 22.12.2008 Lokomotiva Trutnov
580
9
0
 
22.03.2019 09:39:11
29.
Kunst Filip 15.06.2008 1. Vestecká sportovní o.s.
581
9
0
 
16.03.2019 22:16:37
30.
Prášek Nello Daniel 22.07.2007 Lokomotiva Trutnov
794
6
0
 
22.03.2019 09:37:16
31.
Archmann Dominik 11.12.2007 TK Železný Brod
874
6
0
 
18.03.2019 14:19:58
32.
Germala Darius 15.08.2009 SK HAMR, z.s.
2094
1
0
 
15.03.2019 00:03:28
33.
Vágner Dominik 25.08.2009 TC Dvůr Králové, z.s.
2094
1
0
 
15.03.2019 00:03:31
34.
Brettl Tobiáš 07.05.2009 Lob S.A. Bohnice, zs
2094
1
0
 
15.03.2019 00:05:04
35.
Fejka Matěj 23.06.2009 TK Slavia Plzeň
2094
1
0
 
15.03.2019 00:05:50
36.
Majera Denis 25.03.2009 Lokomotiva Trutnov
2094
1
0
 
15.03.2019 00:06:06
37.
Gaborík Luboš 13.07.2009 TK Škoda Plzeň z.s.
2094
1
0
 
15.03.2019 00:06:30
38.
Mohamed Rahman 30.07.2009 SK HAMR, z.s.
2094
1
0
 
15.03.2019 00:10:31
39.
Svoboda Josef 15.09.2009 Lokomotiva Zdice
2094
1
0
 
15.03.2019 00:11:36
40.
Vomela Tomáš 20.02.2009 HTK Třebíč
2094
1
0
 
15.03.2019 00:14:37
41.
Krejčí Tomáš 25.03.2009 Tenis Dobříš
2094
1
0
 
15.03.2019 00:15:32
42.
Papavasiliu Nikolaos 11.08.2009 Tennis Hill Havířov o.s.
2094
1
0
 
15.03.2019 00:16:30
43.
Veškrna Tomáš 07.03.2009 TK Spartak Jihlava
2094
1
0
 
15.03.2019 00:17:09
44.
Klacek Tadeáš 22.08.2009 Lokomotiva Trutnov
2094
1
0
 
15.03.2019 00:20:35
45.
Köhler Matěj 05.07.2009 I.ČLTK Praha
2094
1
0
 
15.03.2019 00:28:14
46.
Fencl Tomáš 23.07.2009 LTC České Budějovice,z.s.
2094
1
0
 
15.03.2019 00:59:04
47.
Šubert Daniel 14.10.2009 Severočeská tenisová o.s.
2094
1
0
 
15.03.2019 02:20:28
48.
Eversfield Tomáš 07.01.2009 I.ČLTK Praha
2094
1
0
 
15.03.2019 04:31:14
49.
Linhart Adam 19.06.2009 Sportovní centrum Linhart
2094
1
0
 
15.03.2019 08:43:33
50.
Lošák Petr 23.09.2009 TK Na Dolině o.s.
2094
1
0
 
15.03.2019 12:38:03
51.
Hrnčíř Jakub 30.10.2009 TENIS Klánovice
2094
1
0
 
15.03.2019 13:05:53
52.
Vališ Šimon 16.02.2009 TO Sokol Nehvizdy
2094
1
0
 
15.03.2019 18:10:36
53.
Horský Tobiáš 22.12.2009 SK JC Sport Opava
2094
1
0
 
15.03.2019 19:12:51
54.
Šára Dominik 06.01.2009 WILSON Tenis Centrum
2094
1
0
 
15.03.2019 20:39:24
55.
Sloboda Leon 30.03.2009 TK AGROFERT Prostějov
2094
1
0
 
15.03.2019 20:49:21
56.
Novák Matěj 28.02.2009 TENIS-CENTRUM DTJ HK
2094
1
0
 
15.03.2019 22:38:34
57.
Kusý Jakub 06.05.2009 TK Olymp Praha
2094
1
0
 
16.03.2019 20:31:06
58.
Nguyen Lukáš 01.11.2009 TK Pelhřimov
2094
1
0
 
28.03.2019 10:02:49
59.
SVOBODA ADAM 21.10.2008 Tenisový klub Benátky nad Jizerou
2094
1
0
 
20.05.2019 13:39:13
60.
Motal Jan 19.05.2009 TC Dvůr Králové, z.s.
2094
1
0
 
21.05.2019 12:19:36
61.
Boštička Yasin 25.07.2008 TK Břízky Jablonec n.Nis.
2094
1
0
 
01.06.2019 11:36:36
62.
Kreysa Jan 02.09.2009 LTK Liberec
2094
1
0
 
08.07.2019 16:50:31
63.
Merta Jakub 11.11.2009 ŽLTC Brno
2094
1
0
 
08.07.2019 23:18:32

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Kuchař Saša 23.10.2008 TC Brno.
347
12
 
odhlášeno hráčem
14.04.2019 08:50:13
2.
Novotný Daniel 19.04.2008 TK Železný Brod
329
12
 
odhlášeno hráčem
29.06.2019 14:04:43