Český tenisový svaz
Název:
PRINCE tour
Datum:
28.-30.09.
Pořadatel:
Sparta Kutná Hora (C - 200)
Kódové číslo:
716348
Dvorců + povrch:
6 antuka
Míče:
Wilson
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
24
Prezentace v
do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Lidický Dalibor
Jaselská 792
28401 Kutná Hora
Tel. (1):
608054140
E-mail:
dalic007@seznam.cz
Internet:
www.teniskh.cz
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Doucha Jakub 20.01.2008 TK Spartak Jihlava
412
12
 
 
17.09.2019 10:37:28
2.
Kubát Jan 10.07.2008 TK Spartak Jihlava
472
9
 
 
22.04.2019 18:34:57
3.
Sirotek Oskar 22.11.2008 TC ESO Praha z.s.
512
9
 
 
21.04.2019 14:33:22
4.
Tuček Matěj 16.01.2008 Sportclub Řevnice, z.s.
514
9
 
 
16.09.2019 20:43:29
5.
Prášek Luca Samuel 22.12.2008 Lokomotiva Trutnov
580
9
 
 
11.09.2019 09:52:51
6.
Holý Tomáš 20.12.2008 TO TJ Tesla Pardubice
582
9
 
 
21.03.2019 20:29:05
7.
Baštýř Ondřej 21.01.2008 TK Pelhřimov
636
9
 
 
12.08.2019 08:17:36
8.
Kinkor Adam 30.12.2008 TO TJ Tesla Pardubice
652
9
 
 
17.03.2019 13:48:45
9.
Pilný Patrik 21.12.2008 TK Pernštýn 1897 Pardubice
661
6
 
 
25.08.2019 17:46:31
10.
Chaloupka David 09.10.2008 TO TJ Tesla Pardubice
691
6
 
 
15.03.2019 05:45:52
11.
Ambrož Bruno 25.12.2008 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
734
6
 
 
12.09.2019 14:38:38
12.
Prášek Nello Daniel 22.07.2007 Lokomotiva Trutnov
794
6
 
 
11.09.2019 09:51:21
13.
Malý Jakub 30.09.2007 TK Smiřice, z.s.
862
6
 
 
04.09.2019 21:30:47
14.
Hušek Richard 11.07.2008 Tenisový klub Eden
1219
4
 
 
18.07.2019 16:28:50
15.
Mrklovský David 30.12.2008 TK Pernštýn 1897 Pardubice
1566
3
 
 
07.07.2019 10:13:54
16.
VAVERKA DAN 30.01.2009 LTC Pardubice
2094
1
 
 
15.03.2019 00:05:51
17.
Šmíd Martin 02.10.2009 TK Pernštýn 1897 Pardubice
2094
1
 
 
15.03.2019 00:08:05
18.
Pelikán Tomáš 14.09.2009 TK Pernštýn 1897 Pardubice
2094
1
 
 
15.03.2019 00:13:14
19.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
20.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
21.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
22.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
23.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
24.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Germala Darius 15.08.2009 SK HAMR, z.s.
2094
1
 
 
15.03.2019 00:34:34
2.
Veškrna Tomáš 07.03.2009 TK Spartak Jihlava
2094
1
 
 
15.03.2019 00:57:22
3.
Štěpánek Adam 07.10.2009 TENIS Klánovice
2094
1
 
 
15.03.2019 11:40:21
4.
Štěpánek Kryštof 07.10.2009 TENIS Klánovice
2094
1
 
 
15.03.2019 11:40:34
5.
Vališ Šimon 16.02.2009 TO Sokol Nehvizdy
2094
1
 
 
15.03.2019 18:08:14
6.
Horský Tobiáš 22.12.2009 SK JC Sport Opava
2094
1
 
 
15.03.2019 19:13:32
7.
Šebek Martin 29.11.2009 TK Olymp Praha
2094
1
 
 
15.03.2019 23:24:09
8.
Šmejc Dominik 20.06.2009 TK Holice
2094
1
 
 
16.03.2019 12:38:18
9.
Zídek David 16.02.2008 TK Smiřice, z.s.
2094
1
 
 
17.03.2019 11:20:30
10.
Soumar Štěpán 10.11.2009 Lokomotiva Trutnov
2094
1
 
 
24.03.2019 10:18:09
11.
Vaněk Daniel 16.08.2008 Slavoj Český Brod
2094
1
 
 
01.05.2019 10:22:08
12.
Marek Filip 25.01.2008 TK Smiřice, z.s.
2094
1
 
 
30.06.2019 17:42:55
13.
Vokroj Marek 10.10.2009 LTC Modřany 2005
2094
1
 
 
14.08.2019 19:38:41
14.
Ochman Tomas 30.09.2009 TK Spartak Jihlava
2094
1
 
 
29.08.2019 13:30:27
15.
Brettl Tobiáš 07.05.2009 Lob S.A. Bohnice, zs
2094
1
 
 
15.09.2019 08:49:50

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Bešík Dominik 06.10.2007 TK Severní Terasa
476
9
 
odhlášeno hráčem
23.03.2019 18:10:43
2.
Forejtek Matyas 09.04.2009 Sokol Královice
2094
1
 
odhlášeno hráčem
05.05.2019 20:01:47
3.
Šlechta David 15.03.2009 TENIS-CENTRUM DTJ HK
2094
1
 
odhlášeno hráčem
09.08.2019 23:01:22
4.
Žák Filip 08.02.2009 ŽLTC Brno
2094
1
 
odhlášeno hráčem
20.08.2019 13:15:34
5.
Šubert Daniel 14.10.2009 Severočeská tenisová o.s.
2094
1
 
odhlášeno hráčem
30.08.2019 10:31:18
6.
Staněk jiří 22.06.2008 TK Radošovice
710
6
 
odhlášeno hráčem
06.09.2019 14:33:41
7.
Martínek Jakub 03.02.2008 LTK Liberec
347
12
 
odhlášeno hráčem
06.09.2019 18:28:47
8.
Šulc Matěj 18.07.2009 Lob S.A. Bohnice, zs
2094
1
 
odhlášeno hráčem
09.09.2019 18:06:48
9.
Kunst Filip 15.06.2008 1. Vestecká sportovní o.s.
581
9
 
odhlášeno hráčem
12.09.2019 09:35:42
10.
Fiala Jindřich 03.09.2009 Tenisový klub Benátky nad Jizerou
2094
1
 
odhlášeno pořadatelem
18.09.2019 18:51:18