Český tenisový svaz
Název:
Precheza Cup
Datum:
28.09-01.10.
Pořadatel:
TK PRECHEZA Přerov o.s. (B - 300)
Místo konání:
Přerov
Kódové číslo:
716343
Dvorců + povrch:
6 antuka
Míče:
Wilson US Open
Kvalifikace
Počet účastníků:
32
Prezentace v
do 09:00 hod.
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
do 16:00 hod.
Kontaktní osoba:
Vrána Pavel
Kosmákova 55
750 02 Přerov
Tel. (1):
774348618
E-mail:
tenis@tenis-prerov.cz

Poznámka pořadatele:

Kvalifikace v pátek 27.9.2019 od 9:00
PREZENTACE KVALIFIKACE v pátek 27.9.2019 v čase 8:30 - 9:30 na místě TK PRECHEZA Přerov
Možnost rozehrávky 8:30 - 9:30

___________________________
PREZENTACE HLAVNÍ SOUTĚŽE v pátek 27.9.2019 v čase 17:00 - 18:00 pouze formou SMS

V pátek po 20:00 hodině bude upřesněn příjezd hráčů
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Stejskal Adam 01.06.2007 TK PRECHEZA Přerov o.s.
53
35
 
 
08.08.2019 22:57:47
2.
Komínek Kryštof 08.05.2008 TK Sparta Praha
61
35
 
 
04.09.2019 16:29:24
3.
Blaška Sebastian 07.08.2008 TC Brno.
73
35
 
 
23.03.2019 21:57:42
4.
Doskočil Martin 01.03.2007 TC Ostrava Nová Ves
76
30
 
 
09.09.2019 14:25:53
5.
Brückner David 20.03.2008 Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s.
80
30
 
 
15.08.2019 09:33:15
6.
Košárko Filip 31.05.2008 TK AGROFERT Prostějov
82
30
 
 
17.09.2019 09:52:57
7.
Milar Jiří 25.07.2007 TC-MJ TENIS Líšeň
86
30
 
 
26.03.2019 17:56:43
8.
Migdal Alexandr 27.06.2008 TK Havířov
109
25
 
 
01.09.2019 08:57:36
9.
Čank Tobiáš 04.08.2008 TK AGROFERT Prostějov
115
25
 
 
25.08.2019 17:33:40
10.
Hrubý Václav 05.08.2008 TK PRECHEZA Přerov o.s.
116
25
 
 
01.09.2019 10:54:32
11.
Čech Marek 31.08.2008 TK AGROFERT Prostějov
131
25
 
 
02.09.2019 08:15:18
12.
Lebiš Josef 04.01.2008 Sokol Letovice
132
25
 
 
27.08.2019 18:50:35
13.
Majc Mário 13.02.2008 TK Zlín
142
20
 
 
16.09.2019 23:00:41
14.
Rojíček Daniel 30.01.2008 TK TENNISPOINT FM
144
20
 
 
28.08.2019 18:30:42
15.
Macháček David 03.03.2008 TC BORS CLUB-STK Břeclav
153
20
 
 
08.09.2019 19:10:08
16.
Doležal Lukáš 08.07.2007 ŽLTC Brno
159
20
 
 
06.08.2019 06:27:41
17.
Michálek Stanislav 11.07.2007 SK JC Sport Opava
163
20
 
 
09.06.2019 22:25:56
18.
Abrman Matěj 14.06.2007 TK DEZA Valašské Meziříčí
172
20
 
 
15.09.2019 16:28:48
19.
Horák Adam 14.05.2008 TK PRECHEZA Přerov o.s.
175
20
 
 
13.09.2019 12:34:16
20.
Hrbáč Jan 02.11.2008 TK Havířov
187
20
 
 
01.08.2019 07:42:49
21.
Martinovič Filip 27.06.2007 TO VOKD Ostrava-Poruba
195
20
 
 
01.08.2019 21:38:05
22.
Klimša Ondřej 15.07.2008 TK SC OSTRAVA
203
20
 
 
09.09.2019 21:05:53
23.
Váňa Tomáš 18.02.2007 TK 2000 Luhačovice
208
20
 
 
23.03.2019 21:23:58
24.
Červenka Matěj 04.06.2008 TKX Tennis Team Krupka z.s.
211
20
 
 
15.03.2019 14:46:28
25.
Hloušek František 19.05.2008 Sokol Letovice
224
15
 
 
21.03.2019 01:34:32
26.
Robenek Václav 22.01.2007 TJ MSV Studénka, z.s.
226
15
 
 
16.03.2019 13:22:25
27.
Ploc Matouš 14.11.2008 TK Česká Třebová, z.s.
234
15
 
 
15.03.2019 08:52:58
28.
Zerai Rayen 17.03.2008 TC Brno.
248
15
 
 
17.03.2019 16:38:57
29.
Spáčil Jan 14.01.2008 TK Milo Olomouc
278
15
 
 
17.06.2019 08:04:54
30.
Michal Adam 18.04.2007 Jiskra Otrokovice
279
15
 
 
01.04.2019 21:33:12
31.
Václavík Miroslav 23.05.2008 TK Na Dolině o.s.
304
15
 
 
16.09.2019 16:43:31
32.
Mróz Lukáš 12.08.2007 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.
308
15
 
 
01.09.2019 09:52:37
33.
Páže Tomáš 23.09.2008 TK Zlín
314
12
 
 
19.08.2019 19:29:21
34.
Matoušek Martin 28.08.2007 Sokol Zábřeh
324
12
 
 
03.09.2019 09:14:43
35.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
36.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
37.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
38.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
39.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
40.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
41.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
42.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
43.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
44.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
45.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
46.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
47.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
48.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant

Kvalifikace

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Kučera Daniel 06.04.2007 Mosilana Brno
338
12
 
 
12.07.2019 11:58:03
2.
Buchanevyč Vladislav 22.09.2008 SK Aritma Praha
343
12
 
 
16.03.2019 11:23:46
3.
Kuchař Saša 23.10.2008 TC Brno.
347
12
 
 
15.03.2019 14:13:13
4.
Střílka Sven 20.10.2008 SK LAMA o.s.
354
12
 
 
16.03.2019 15:25:24
5.
Chlodnicki Jan 10.10.2008 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.
356
12
 
 
16.04.2019 14:48:20
6.
Různar Kryštof 28.06.2007 LTC Velen Boskovice
365
12
 
 
03.07.2019 04:15:03
7.
Šichtař Samuel 22.03.2007 ŽLTC Brno
373
12
 
 
07.09.2019 20:35:44
8.
Macek Šimon 17.04.2007 TJ TK Šumperk
425
12
 
 
21.08.2019 20:01:08
9.
Žampach Vojtěch 28.03.2008 TK PRECHEZA Přerov o.s.
434
12
 
 
26.08.2019 08:18:08
10.
Dymák Filip 07.05.2008 LTC Pardubice
441
12
 
 
21.08.2019 21:46:30
11.
Zajicek Nicholas 19.11.2007 TK Mohelnice, z.s.
441
12
 
 
31.08.2019 12:39:26
12.
Svozil Václav 18.09.2008 TK DEZA Valašské Meziříčí
482
9
 
 
11.09.2019 09:59:40
13.
Bodlák Dominik 14.06.2008 TK Zlín
514
9
 
 
18.03.2019 07:28:59
14.
Krajča Jakub 24.01.2008 TK Zlín
540
9
 
 
14.07.2019 20:38:25
15.
Šrenk Jakub 06.04.2008 TC-MJ TENIS Líšeň
549
9
 
 
30.08.2019 19:23:18
16.
Srba František 11.09.2008 TO TJ Nový Jičín
558
9
 
 
08.09.2019 17:13:20
17.
Ondrůšek Antonín 09.12.2008 SK Uherský Brod
652
9
 
 
21.03.2019 17:51:55
18.
Machovský Benjamin 09.04.2007 TK PRECHEZA Přerov o.s.
652
9
 
 
31.08.2019 11:26:35
19.
Vymazal Kryštof 04.06.2008 TK Milo Olomouc
874
6
 
 
19.08.2019 04:44:00
20.
Tégl Tomáš 16.06.2008 TK PRECHEZA Přerov o.s.
979
6
 
 
06.09.2019 10:20:18
21.
Kuch Kristián 16.08.2008 Beskydský tenisový klub
1129
4
 
 
13.09.2019 14:11:13
22.
Germala Darius 15.08.2009 SK HAMR, z.s.
2094
1
 
 
15.03.2019 00:03:13
23.
Šipula David 21.05.2009 TK DEZA Valašské Meziříčí
2094
1
 
 
15.03.2019 00:04:05
24.
Majc André 25.09.2009 TK Zlín
2094
1
 
 
15.03.2019 00:04:49
25.
Tichý Filip 08.02.2009 SK LAMA o.s.
2094
1
 
 
15.03.2019 00:04:50
26.
Majera Denis 25.03.2009 Lokomotiva Trutnov
2094
1
 
 
15.03.2019 00:05:52
27.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
28.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
29.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
30.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
31.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
32.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Postupa Martin 26.04.2007 TK Slavia Orlová
48
45
 
 
11.08.2019 20:30:38
2.
Hanačík Antonín 05.02.2007 TK Zlín
50
45
 
 
16.03.2019 09:00:35
3.
Mohamed Rahman 30.07.2009 SK HAMR, z.s.
2094
1
 
 
15.03.2019 00:09:49
4.
Fencl Tomáš 23.07.2009 LTC České Budějovice,z.s.
2094
1
 
 
15.03.2019 00:10:39
5.
Svoboda Josef 15.09.2009 Lokomotiva Zdice
2094
1
 
 
15.03.2019 00:11:15
6.
Vomela Tomáš 20.02.2009 HTK Třebíč
2094
1
 
 
15.03.2019 00:12:39
7.
Fejka Matěj 23.06.2009 TK Slavia Plzeň
2094
1
 
 
15.03.2019 00:15:11
8.
Veškrna Tomáš 07.03.2009 TK Spartak Jihlava
2094
1
 
 
15.03.2019 00:16:40
9.
Papavasiliu Nikolaos 11.08.2009 Tennis Hill Havířov o.s.
2094
1
 
 
15.03.2019 00:16:47
10.
Šuda Štěpán 27.12.2009 TENIS-CENTRUM DTJ HK
2094
1
 
 
15.03.2019 00:25:08
11.
Franc Jakub 26.06.2009 TK SC OSTRAVA
2094
1
 
 
15.03.2019 00:48:26
12.
Laššan Radek 10.08.2009 TC BORS CLUB-STK Břeclav
2094
1
 
 
15.03.2019 01:14:40
13.
Syryčanský Adam 23.07.2009 TK DEZA Valašské Meziříčí
2094
1
 
 
15.03.2019 05:12:36
14.
Frič Martin 17.05.2009 TREND SPORT, z.s.
2094
1
 
 
15.03.2019 06:39:40
15.
Wirgler Tomáš 05.03.2009 TK Znojmo
2094
1
 
 
15.03.2019 08:36:22
16.
Němec Adam 28.07.2009 TJ Zbrojovka Vsetín
2094
1
 
 
15.03.2019 08:53:10
17.
Dujka Dominik 29.01.2009 TK AGROFERT Prostějov
2094
1
 
 
15.03.2019 10:25:02
18.
Lošák Petr 23.09.2009 TK Na Dolině o.s.
2094
1
 
 
15.03.2019 12:31:44
19.
Hlobil Tibor 12.03.2008 SK Zlín-Mladcová
2094
1
 
 
15.03.2019 13:59:14
20.
Mičulka Šimon 19.07.2009 TK Na Dolině o.s.
2094
1
 
 
15.03.2019 18:19:24
21.
Rybka David 16.07.2009 TK PRECHEZA Přerov o.s.
2094
1
 
 
15.03.2019 18:35:15
22.
Rybka Jan 16.07.2009 TK PRECHEZA Přerov o.s.
2094
1
 
 
15.03.2019 18:36:29
23.
Robenek Štěpán 18.02.2009 TJ MSV Studénka, z.s.
2094
1
 
 
15.03.2019 19:00:44
24.
Horský Tobiáš 22.12.2009 SK JC Sport Opava
2094
1
 
 
15.03.2019 19:15:12
25.
Sloboda Leon 30.03.2009 TK AGROFERT Prostějov
2094
1
 
 
15.03.2019 20:48:57
26.
Kreysa Jan 02.09.2009 LTK Liberec
2094
1
 
 
17.03.2019 19:17:09
27.
Kliment Matúš 03.01.2009 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.
2094
1
 
 
19.03.2019 20:12:15
28.
Ochman Tomas 30.09.2009 TK Spartak Jihlava
2094
1
 
 
23.03.2019 23:34:57
29.
Jányš Albert 04.03.2009 TK TENNISPOINT FM
2094
1
 
 
24.03.2019 21:35:12
30.
Škrabal Marek 25.10.2009 TK PRECHEZA Přerov o.s.
2094
1
 
 
15.04.2019 00:40:52
31.
Motal Jan 19.05.2009 TC Dvůr Králové, z.s.
2094
1
 
 
21.05.2019 12:18:46
32.
Novák Matyáš 18.08.2007 TJ Baník Ostrava OKD
2094
1
 
 
21.06.2019 23:36:32
33.
Merta Jakub 11.11.2009 ŽLTC Brno
2094
1
 
 
08.07.2019 23:19:45
34.
Lipták Matej 07.01.2009 TK AGROFERT Prostějov
2094
1
 
 
10.07.2019 23:14:17
35.
Fedor Jakub 15.03.2009 TK SC OSTRAVA
2094
1
 
 
24.08.2019 11:29:09
36.
Svoboda Patrik 14.08.2009 I.ČLTK Praha
2094
1
 
 
11.09.2019 20:20:21

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Sedlář Nicolas Mário 12.03.2007 Jiskra Otrokovice
602
9
 
odhlášeno hráčem
28.05.2019 12:55:09
2.
Fidler Tomáš 03.07.2008 SK HAMR, z.s.
259
15
 
odhlášeno hráčem
16.07.2019 19:37:56
3.
Zeman Jakub 07.11.2008 TK Pelhřimov
259
15
 
odhlášeno hráčem
22.07.2019 22:19:21
4.
KOŠŤÁL Jakub 05.08.2009 HTK Třebíč
2094
1
 
odhlášeno hráčem
04.08.2019 22:58:33
5.
Hanák Ondřej 21.06.2007 TK Na Dolině o.s.
79
30
 
odhlášeno hráčem
12.08.2019 21:36:52
6.
Komrska Vít 23.08.2007 TC Brno.
93
30
 
odhlášeno hráčem
14.08.2019 09:32:52
7.
Pospíšil Matěj 11.03.2007 TK PRECHEZA Přerov o.s.
42
45
 
odhlášeno hráčem
15.08.2019 12:47:26
8.
Dohnal Matyáš 29.06.2008 TK BULY ARÉNA Kravaře, z.s.
1163
4
 
odhlášeno hráčem
18.08.2019 22:41:06
9.
Veselý Marian 01.04.2009 TC Bajda Kroměříž
2094
1
 
odhlášeno hráčem
25.08.2019 12:27:06
10.
Holub Jakub 08.01.2008 WILSON Tenis Centrum
210
20
 
odhlášeno hráčem
25.08.2019 14:26:13
11.
Krejčí Tomáš 25.03.2009 Tenis Dobříš
2094
1
 
odhlášeno hráčem
01.09.2019 07:02:22
12.
Varinský Tibor 10.04.2009 TREND SPORT, z.s.
2094
1
 
odhlášeno hráčem
01.09.2019 18:50:12
13.
Nevrlý Jakub 09.01.2009 TK Fatra Napajedla
2094
1
 
odhlášeno hráčem
03.09.2019 11:21:07
14.
Eversfield Tomáš 07.01.2009 I.ČLTK Praha
2094
1
 
odhlášeno hráčem
03.09.2019 20:04:57
15.
Bureš Oliver 04.04.2007 Tenis Cibulka
261
15
 
odhlášeno hráčem
04.09.2019 20:46:10
16.
Sýkora Jan 13.02.2008 TC Brno.
86
30
 
odhlášeno hráčem
08.09.2019 09:33:04
17.
Katz Joshua 25.07.2008 TK Zašová
1323
4
 
odhlášeno hráčem
08.09.2019 21:58:31
18.
Jendřejek Daniel 12.10.2008 TK Slavia Orlová
248
15
 
odhlášeno hráčem
09.09.2019 16:32:20
19.
Mutl Antonín 11.02.2008 Sportclub Řevnice, z.s.
291
15
 
odhlášeno hráčem
13.09.2019 14:34:23
20.
Klacek Tadeáš 22.08.2009 Lokomotiva Trutnov
2094
1
 
odhlášeno hráčem
13.09.2019 19:33:16
21.
Pokorný Lukáš 15.08.2007 TJ Zbrojovka Vsetín
602
9
 
odhlášeno hráčem
14.09.2019 12:52:35
22.
Bradík Jonáš 04.02.2007 TO TJ Slovan Varnsdorf
512
9
 
odhlášeno hráčem
14.09.2019 15:18:44
23.
Hradečný Lukáš 26.06.2008 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.
1219
4
 
odhlášeno hráčem
14.09.2019 23:07:04
24.
Ferenc Ondřej 08.05.2009 ŽLTC Brno
2094
1
 
odhlášeno hráčem
15.09.2019 06:37:40
25.
Linhart Adam 19.06.2009 Sportovní centrum Linhart
2094
1
 
odhlášeno hráčem
15.09.2019 09:18:51
26.
Köhler Matěj 05.07.2009 I.ČLTK Praha
2094
1
 
odhlášeno hráčem
15.09.2019 15:38:58
27.
Nguyen Lukáš 01.11.2009 TK Pelhřimov
2094
1
 
odhlášeno hráčem
15.09.2019 17:47:12
28.
Novák Matěj 28.02.2009 TENIS-CENTRUM DTJ HK
2094
1
 
odhlášeno hráčem
16.09.2019 08:07:18
29.
Vágner Dominik 25.08.2009 TC Dvůr Králové, z.s.
2094
1
 
odhlášeno hráčem
16.09.2019 08:23:36
30.
Prusenovský Jan 21.08.2009 TK Zlín
2094
1
 
odhlášeno hráčem
16.09.2019 17:58:30
31.
Horák Matěj 16.11.2009 TK DEZA Valašské Meziříčí
2094
1
 
odhlášeno hráčem
17.09.2019 15:31:39