Nicod Jakub | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Bako Jan | | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Němeček Robert | 6:3, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
Pokorný Jiří | | | 6:2, 6:1 | | | |
| | | | | | |
Ungerman Otakar | 6:2, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Vrba Jakub | | | | | | |
| | | | | | |
Bražina Michael | | | | 6:0, 6:0 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Chvapil Viktor | | 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Šusta Bartoloměj | 6:1, 4:6, 6:4 | | | | | |
| | | | | | |
Mojžíš Dominik | | | 6:1, 7:6 | | | |
| | | | | | |
Kusý Jan | 6:1, 6:4 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Kalina Vít | | | | | | |
| | | | | | |
Blažka Daniel | | | | | 6:2, 6:0 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Bien Daniel | | 7:6, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Valeš Vojtěch | scr. | | | | | |
| | | | | | |
Stauch Daniel | | | 6:0, 6:7, 6:4 | | | |
| | | | | | |
Žák Šimon | scr. | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Doubek Vojtěch | | | | | | |
| | | | | | |
Bouček František | | | | 6:3, 6:0 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Kameník David | | 6:0, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Rybín Kryštof | 7:6, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
Mojžíš Patrik | | | 6:4, 6:2 | | | |
| | | | | | |
Deml Jakub | 6:2, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Fáček Erik | | | | | | |
| | | | | | |
Janoušek Lukáš | | | | | | 6:3, 6:2 |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Šafrata Jan | | 4:6, 6:1, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Voleský Jakub | 6:3, 7:5 | | | | | |
| | | | | | |
Brunclík Petr | | | 6:3, 6:0 | | | |
| | | | | | |
Růžek Filip | 6:0, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Šafář Petr | | | | | | |
| | | | | | |
Elich Samuel | | | | 6:0, 6:1 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Fáček Jan | | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Leipner Petr | 6:1, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
Panáček Petr | | | 6:0, 6:0 | | | |
| | | | | | |
Vlček Daniel | 6:2, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Neuwirth Filip | | | | | | |
| | | | | | |
Macek Matyáš | | | | | 6:2, 6:0 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Petrofský Martin | | 6:1, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Štyler Adam | 6:4, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
Čepl Filip | | | 6:2, 6:2 | | | |
| | | | | | |
Vojtíšek Filip | 6:2, 6:4 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Durovič Boris | | | | | | |
| | | | | | |
Paroulek Filip | | | | 6:4, 6:3 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Jurák Jaroslav | | 6:4, 7:5 | | | | |
| | | | | | |
Voláček Oliver | 6:1, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
Rais Lukáš | | | 7:5, 6:4 | | | |
| | | | | | |
Sklenár Eduard | 6:0, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
| | 7:6, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Růžička Tomáš | | | | | | |
| | | | | | |
Rozhodčí turnaje: Jan Maulik |
Poznámka pořadatele: Rozpis na sobotu 24.9.
8.00: Bako- Němeček, pokorny-ungerman, chvapil-susta,mojzis d.-kusy,bien-vales,stauch-zak
ne před 9.00: kamenik-rybin,mojzis p.-deml,safrata-volesky,brunclik-ruzek,facek jan-leipner,panacek-vlcek
ne před 10.00:petrofsky-styler,cepl-vojtisek,jurak-volacek,rais-sklenar + nicod,vrba
ne před 11.30: brazina,kalina,blazka,doubek,boucek,facek erik
ne před 13:00: Janoušek,safar,elich,neuwirth,macek,durovic
ne před 14.00: Paroulek,ruzicka
Rozehrávka možná 7:30-7:50
Přihlášky do čtyřhry do 13.00 |
| Počet účastníků | 48 | Nasazení | CŽ | BH | Nicod Jakub | 24 | 60 | Růžička Tomáš | 33 | 45 | Blažka Daniel | 39 | 45 | Neuwirth Filip | 41 | 45 | Janoušek Lukáš | 50 | 35 | Fáček Erik | 59 | 35 | Kalina Vít | 84 | 30 | Macek Matyáš | 93 | 30 |
Kategorie : 12 | Součet BH: 325 |
Kódové číslo akce: 712343 |
|
|