Český tenisový svaz
Název:
Lob cup
Datum:
21.-23.09.
Pořadatel:
Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200)
Kódové číslo:
716340
Dvorců + povrch:
10 antuka
Míče:
Wilson US Open
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
32
Prezentace v
So do 08:30 hod.
Kontaktní osoba:
Mgr. Knížek Jiří
Bukolská 843/2a
18100 Praha 8 Bohnice
Tel. (1):
775733784
E-mail:
jklob@seznam.cz

Poznámka pořadatele:

P O Z O R

turnaj se rozšiřuje na 48 hráčů

nasazení hráči (16) se mohou prezentovat v sobotu ráno pouze telefonicky
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Trupl Marek 07.08.2008 LTC Modřany 2005
334
12
 
 
27.08.2019 23:25:46
2.
Šelemberk Richard 16.06.2008 LTC Mladá Boleslav o.s.
408
12
 
 
15.03.2019 00:10:16
3.
Kiliján Jonáš 14.04.2007 TJ Radlice
468
9
 
 
03.09.2019 15:51:24
4.
Kunst Filip 15.06.2008 1. Vestecká sportovní o.s.
581
9
 
přijat
12.09.2019 11:05:17
5.
Staněk jiří 22.06.2008 TK Radošovice
710
6
 
 
15.03.2019 09:10:01
6.
Ambrož Bruno 25.12.2008 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
734
6
 
 
20.03.2019 09:19:42
7.
Blažek Dan 04.08.2007 SK Aritma Praha
824
6
 
 
12.05.2019 09:03:32
8.
Pavlok Štěpán 03.05.2008 TK Čelákovice
910
6
 
 
30.06.2019 17:02:18
9.
Matějíček Štěpán 10.07.2008 TJ Spoje Praha
959
6
 
 
18.03.2019 08:19:31
10.
Růžička Richard 03.11.2007 TK Ruzyně Praha
1016
4
 
 
28.08.2019 16:07:11
11.
Tesař Daniel 22.05.2008 LTC Slaný
1129
4
 
 
28.08.2019 22:20:23
12.
Hruška Karel Marek 24.12.2008 I. ČLTPK Čerčany
1417
4
 
 
07.09.2019 09:07:33
13.
Batěk Ondřej 18.11.2007 TK Oáza Říčany
1744
3
 
 
08.09.2019 21:34:48
14.
Brettl Tobiáš 07.05.2009 Lob S.A. Bohnice, zs
2094
1
 
volná karta
15.03.2019 00:23:37
15.
Stone Lukáš 28.04.2009 TENIS Klánovice
2094
1
 
volná karta
15.03.2019 00:34:58
16.
Šulc Matěj 18.07.2009 Lob S.A. Bohnice, zs
2094
1
 
volná karta
15.03.2019 04:58:20
17.
Štěpánek Adam 07.10.2009 TENIS Klánovice
2094
1
 
volná karta
15.03.2019 11:38:50
18.
Štěpánek Kryštof 07.10.2009 TENIS Klánovice
2094
1
 
volná karta
15.03.2019 11:39:06
19.
Stoyanov Daniel 10.03.2009 TC ESO Praha z.s.
2094
1
 
 
15.03.2019 17:44:33
20.
Roubík Martin 21.07.2009 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
2094
1
 
 
16.03.2019 00:28:04
21.
Vokroj Marek 10.10.2009 LTC Modřany 2005
2094
1
 
 
17.03.2019 21:32:59
22.
Mráz Jakub 17.05.2009 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
2094
1
 
 
18.03.2019 11:19:31
23.
Novotný Bořek Jan 04.03.2009 TK Konstruktiva, z.s.
2094
1
 
 
19.03.2019 18:49:03
24.
Hora Vilém 21.12.2009 TJ Radlice
2094
1
 
 
20.03.2019 16:45:48
25.
Kodada Jan 23.06.2009 Pála Vízner Tennis z.s.
2094
1
 
přijat
13.05.2019 22:31:26
26.
Přáda Jaroslav 01.07.2009 I.ČLTK Praha
2094
1
 
volná karta
30.05.2019 22:56:58
27.
Loucký Mark 30.03.2009 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
2094
1
 
přijat
03.06.2019 02:05:21
28.
Meister Patrik 03.09.2009 Pála Vízner Tennis z.s.
2094
1
 
přijat
12.08.2019 22:17:25
29.
Lošťák Matouš 01.10.2009 TO Meziboří
2094
1
 
přijat
14.08.2019 12:18:47
30.
Bláha Karel 22.07.2009 TK Oáza Říčany
2094
1
 
volná karta
05.09.2019 21:33:48
31.
Sidorov Alexandr 17.12.2009 TJ Radlice
2094
1
 
přijat
06.09.2019 08:24:52
32.
Hrubeš Jan 05.09.2009 Lob S.A. Bohnice, zs
2094
1
 
volná karta
11.09.2019 00:50:39

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Šandera Filip 30.04.2007 TJ Sokol Vysočany
1373
4
 
přijat
15.09.2019 08:14:49
2.
Kobza František 18.05.2008 TJ Kralupy o.s.
1219
4
 
přijat
15.09.2019 20:12:35
3.
Petřík Oliver 03.09.2007 TK Písnice
1082
4
 
přijat
16.09.2019 20:43:26
4.
Severýn Václav 19.06.2008 Lob S.A. Bohnice, zs
468
9
 
přijat
16.09.2019 20:46:54
5.
Gebala Marek 12.04.2008 TK Sparta Praha
1043
4
 
přijat
16.09.2019 20:47:47
6.
Lešetický Pavel 10.03.2008 LTC Modřany 2005
1744
3
 
přijat
17.09.2019 09:56:52
7.
Kasal Michal 04.07.2008 LTK TEPLICE o.s.
576
9
 
přijat
18.09.2019 20:33:05
8.
Buchtel Denis 18.10.2008 TK Písnice
627
9
 
přijat
19.09.2019 22:33:38
9.
Kumpera Jan Emanuel 31.05.2008 SK Meteor Praha
1373
4
 
přijat
19.09.2019 22:35:06
10.
Peterka Jakub 09.05.2008 Sokol Čimice
447
12
 
přijat
20.09.2019 17:51:09

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Forejtek Matyas 09.04.2009 Sokol Královice
2094
1
 
odhlášeno hráčem
23.04.2019 14:32:35
2.
Bělík Antonín 05.10.2007 TJ Kralupy o.s.
487
9
 
odhlášeno hráčem
21.06.2019 23:39:07
3.
Eversfield Tomáš 07.01.2009 I.ČLTK Praha
2094
1
 
odhlášeno hráčem
18.07.2019 08:58:59
4.
Uhl Tomáš 28.08.2007 Severočeská tenisová o.s.
530
9
 
odhlášeno hráčem
26.07.2019 09:59:12
5.
Klokov Martin 23.10.2008 SK Tenis Kladno
540
9
 
odhlášeno hráčem
17.08.2019 09:42:40
6.
Šubert Daniel 14.10.2009 Severočeská tenisová o.s.
2094
1
 
odhlášeno hráčem
30.08.2019 10:31:18
7.
Válek Petr 17.09.2008 TJ Spoje Praha
1492
4
 
odhlášeno hráčem
02.09.2019 08:43:02
8.
Korolenko Kirill 20.06.2008 TC VŠ Praha
465
9
 
odhlášeno hráčem
07.09.2019 11:59:24
9.
Svoboda Patrik 14.08.2009 I.ČLTK Praha
2094
1
 
odhlášeno hráčem
08.09.2019 13:14:34
10.
Trunda Jakub 12.08.2008 SK Véska
724
6
 
odhlášeno hráčem
08.09.2019 16:46:34
11.
Malý Jakub 30.09.2007 TK Smiřice, z.s.
862
6
 
odhlášeno hráčem
10.09.2019 20:48:21
12.
Vašta Petr 09.09.2008 SK Tenis Kladno
2094
1
 
odhlášeno hráčem
12.09.2019 20:09:37
13.
Opluštil Jakub 21.05.2009 LTK Klatovy
2094
1
 
odhlášeno hráčem
13.09.2019 07:23:35
14.
Košvanec Mikuláš Pavel 24.12.2007 TCD Donovalská
522
9
 
odhlášeno hráčem
13.09.2019 11:41:05
15.
Bradík Jonáš 04.02.2007 TO TJ Slovan Varnsdorf
512
9
 
odhlášeno hráčem
14.09.2019 15:17:57
16.
Pelikán Tomáš 14.09.2009 TK Pernštýn 1897 Pardubice
2094
1
 
odhlášeno hráčem
14.09.2019 15:30:26
17.
Šlechta David 15.03.2009 TENIS-CENTRUM DTJ HK
2094
1
 
odhlášeno hráčem
14.09.2019 19:00:24
18.
Kačur Dan 04.01.2007 Slavoj Litoměřice
461
9
 
odhlášeno hráčem
14.09.2019 20:21:16
19.
Kačur Radim 18.11.2008 Slavoj Litoměřice
1190
4
 
odhlášeno hráčem
14.09.2019 20:23:37
20.
Šmíd Martin 02.10.2009 TK Pernštýn 1897 Pardubice
2094
1
 
odhlášeno hráčem
14.09.2019 21:54:50
21.
Boháč Antonín 03.03.2008 Open Tennis Club
191
20
 
odhlášeno hráčem
15.09.2019 00:15:21
22.
Perůtka Matyáš 25.11.2009 TO Meziboří
2094
1
 
odhlášeno hráčem
15.09.2019 07:47:20
23.
Germala Darius 15.08.2009 SK HAMR, z.s.
2094
1
 
odhlášeno hráčem
15.09.2019 08:20:52
24.
Mašata David 06.09.2009 TK PTA Kolín
2094
1
 
odhlášeno hráčem
15.09.2019 09:07:59
25.
Šebek Martin 29.11.2009 TK Olymp Praha
2094
1
 
odhlášeno hráčem
15.09.2019 09:36:37
26.
Vostřel Jan 19.02.2007 Pála Vízner Tennis z.s.
2094
1
 
odhlášeno hráčem
15.09.2019 10:06:01
27.
Kollert Jonáš 23.07.2008 TK Neridé
283
15
 
odhlášeno hráčem
15.09.2019 10:23:45
28.
Buchanevyč Vladislav 22.09.2008 SK Aritma Praha
343
12
 
odhlášeno hráčem
15.09.2019 10:45:56
29.
Holý Tomáš 20.12.2008 TO TJ Tesla Pardubice
582
9
 
odhlášeno hráčem
15.09.2019 11:19:48
30.
Vališ Šimon 16.02.2009 TO Sokol Nehvizdy
2094
1
 
odhlášeno hráčem
15.09.2019 11:27:31
31.
Veškrna Tomáš 07.03.2009 TK Spartak Jihlava
2094
1
 
odhlášeno hráčem
15.09.2019 11:31:29
32.
Jurman Alexander 30.10.2007 SK HAMR, z.s.
263
15
 
odhlášeno hráčem
15.09.2019 11:34:16
33.
Hrnčíř Jakub 30.10.2009 TENIS Klánovice
2094
1
 
odhlášeno hráčem
15.09.2019 11:48:49
34.
Růžek Matyáš 26.03.2009 TJ Solidarita Praha 10
2094
1
 
IS: kolizní přihláška
15.09.2019 12:00:38
35.
Svoboda Josef 15.09.2009 Lokomotiva Zdice
2094
1
 
IS: kolizní přihláška
15.09.2019 12:00:47
36.
Valenta Šimon 09.07.2009 Lokomotiva Beroun
2094
1
 
IS: kolizní přihláška
15.09.2019 12:00:50
37.
Nekovář Max 29.09.2009 WILSON Tenis Centrum
2094
1
 
odhlášeno hráčem
15.09.2019 12:38:41
38.
Boucník Tadeáš 11.11.2009 TJ Sokol Vysočany
2094
1
 
odhlášeno hráčem
15.09.2019 16:21:21
39.
Witoš Ondřej 25.12.2009 SK HAMR, z.s.
2094
1
 
odhlášeno hráčem
15.09.2019 20:20:13
40.
Suchy Erik 04.07.2009 TJ Sokol Stodůlky
2094
1
 
odhlášeno hráčem
16.09.2019 07:58:07
41.
Voldřich Oliver 28.03.2008 TK Konstruktiva, z.s.
576
9
 
odhlášeno hráčem
18.09.2019 14:34:07
42.
Krupka Michal 16.07.2009 LTK Bílina
2094
1
 
odhlášeno hráčem
19.09.2019 05:42:47
43.
Kejla Jakub 14.04.2008 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
472
9
 
odhlášeno hráčem
19.09.2019 18:20:28
44.
PROCHÁZKA Adam 29.03.2008 TK Neridé
661
6
 
odhlášeno hráčem
20.09.2019 10:05:37