Název: | Precheza Cup | Pořadatel: | TK PRECHEZA Přerov o.s. | Datum: | 28.09-01.10. | Věk. kategorie: | mladší žactvo |
|
|
Vacula Filip | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Švojgr Kryštof | | 5:7, 6:4, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Dvořák Tomáš | 6:0, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
Horáček Josef | | | 3:6, 6:0, 6:1 | | | |
| | | | | | |
Tlačbaba Matěj | 6:4, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
Frömel Karel | | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Klimas Jan | | | | 6:1, 6:2 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Kratochvíl Tomáš | | 6:4, 5:7, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Nezval Jakub | 6:3, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
Kružík Vilém | | | 4:6, 6:4, 6:4 | | | |
| | | | | | |
Gregus Petr | 6:2, 6:4 | | | | | |
| | | | | | |
Fiala Martin | | scr. | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Blumaier Daniel | | | | | 6:2, 3:6, 6:2 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Kalousek Kryštof | | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Petráš Adam | 2:6, 6:2, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
Beránek Ondřej | | | 7:5, 6:0 | | | |
| | | | | | |
Onderka Karel | 6:4, 6:4 | | | | | |
| | | | | | |
Juřena Michal | | 5:7, 6:3, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Prusenovský Adam | | | | 7:6 (3), 3:6, 6:3 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Kubíček David | | 6:2, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Kornel Jan | 6:0, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
Rektořík Marek | | | 7:6 (3), 6:3 | | | |
| | | | | | |
Pospíšil Matěj | 6:4, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Horák Filip | | 6:4, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Němec Vojtěch | | | | | | 6:2, 6:0 |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Vala Filip | | 6:2, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Král Libor | 6:1, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
Holub Lukáš J. | | | 6:0, 6:3 | | | |
| | | | | | |
Berka Dalibor | 6:2, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
Bien Daniel | | 6:4, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Knesl David | | | | 6:0, 6:2 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Kumstát Jan | | 6:3, 1:6, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Prášek Vojtěch | 6:0, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
Pytel Šimon | | | 6:4, 6:0 | | | |
| | | | | | |
Hanák Ondřej | 7:6 (2), 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Vrtěna Jakub | | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Komrska Jan | | | | | 6:2, 6:2 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Krupa Lukáš | | 6:2, 3:6, 7:5 | | | | |
| | | | | | |
Jurda Tomáš | 7:5, scr. | | | | | |
| | | | | | |
Krňávek David | | | 6:1, 6:4 | | | |
| | | | | | |
Chodura Sebastian | scr. | | | | | |
| | | | | | |
Krakovský Denis | | 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Bako Jan | | | | 6:1, 6:1 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Špaček Jakub | | 6:3, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Janeček Ondřej | scr. | | | | | |
| | | | | | |
Bartoš Adrian | | | 6:3, 6:2 | | | |
| | | | | | |
Silbernágl Kryštof | 7:5, 5:7, 6:4 | | | | | |
| | | | | | |
Opluštil Patrik | | 6:2, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| Počet účastníků | 48 | Nasazení | CŽ | BH | Vacula Filip | 75 | 35 | Opluštil Patrik | 82 | 35 | Blumaier Daniel | 95 | 30 | Vrtěna Jakub | 105 | 30 | Horák Filip | 111 | 30 | Fiala Martin | 121 | 25 | Komrska Jan | 123 | 25 | Němec Vojtěch | 124 | 25 |
Kategorie : 10 | Součet BH: 235 |
Kódové číslo akce: 712335 |
|
|
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se jméno hráče | datum narození | klub | Soukup Adam | 24.11.2006 | I.ČLTK Praha | Zajicek Nicholas | 19.11.2007 | Pašťa tenis, z.s. | Grois Ondřej | 27.06.2007 | TC-MJ TENIS Líšeň | Řehák Daniel | 10.04.2006 | TK Milo Olomouc | Řehák Adam | 10.04.2006 | TK Milo Olomouc |
|