Název: |
Precheza Cup |
Datum: |
28.09-01.10. |
Pořadatel: |
TK PRECHEZA Přerov o.s. (B - 300) |
Kódové číslo: |
716335 |
Dvorců+povrch: |
8 antuka |
Kvalifikace |
|
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace |
v St do 09:00 hod. |
Hlavní soutěž |
|
Počet účastníků: |
48 |
Prezentace |
v Čt do 08:00 hod. |
|
Kontaktní osoba: |
Huťka Pavel |
: |
Kosmákova 55 |
: |
750 02 Přerov |
Tel. (1): |
725802909 |
E-mail: |
tenis@tenis-prerov.cz |
Poznámka pořadatele: ŘEDITEL TURNAJE A KONTAKTNÍ OSOBA:
-------------------------------------------------
PAVEL HUŤKA
TEL: 725 802 909
VRCHNÍ ROZHODČÍ:
------------------------
PAVEL VRÁNA
TEL: 774 348 618
---------------------
PREZENTACE DO KVALIFIKACE PROBĚHNE (OSOBNĚ) VE STŘEDU 27.ZÁŘÍ
OD 9 DO 10 HOD. V TOMTO ČASE BUDE MOŽNOST ROZEHRY.
V 10 HOD. PROBĚHNE LOSOVÁNÍ A NÁSLEDNĚ BUDOU NASAZENY ZÁPASY PRVNÍCH PŘEDKOL
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
HLAVNÍ SOUTĚŽ TELOFONICKÁ PREZENTACE
STŘEDA OD 15-16 HOD. TEL: 725 802 909
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
V 16:30 HOD. PROBĚHNE LOSOVÁNÍ V KANCELÁŘI ŘEDITELSTVÍ TURNAJE
NÁSLEDNĚ BUDE VYHOTOVEN PAVOUK, ČASOVÝ HARMONOGRAM NASAZENÝCH
UTKÁNÍ A ZVEŘEJNĚN V INFORMAČNÍM SYSTÉMU (V POZNÁMCE POŘADATELE)
********************************************
ZAHÁJENÍ ČTVRTEČNÍCH PŘEDKOL V 9:00 HOD.
********************************************
9:00 HOD. NASTOUPÍ HRÁČI:
----------------------------------
ŠVOJGR, DVOŘÁK, HORÁČEK, TLAČBABA, KRATOCHVIL, NEZVAL, KRUŽÍK, GREGUS, KALOUSEK, PETRÁŠ, BERÁNEK, ONDERKA, KUBÍČEK, KORNEL, REKTOŘÍK, POSPÍŠIL
NE DŘÍVE JAK V 10:30HOD.:
--------------------------------
VALA, KRÁL, HOLUB, BERKA, KUMSTÁT, PRÁŠEK, PYTEL, HANÁK, KRUPA, JURDA, KRŇÁVEK, CHODURA, ŠPAČEK, JANEČEK, BARTOŠ, SILBERNÁGL
NE DŘÍVE JAK 11:15HOD.
------------------------------
VACULA, FRÖMEL, KLIMAS, FIALA, BLUMAIER, JUŘENA, PRUSENOVSKÝ, HORÁK
NE DŘÍVE JAK V 12:30HOD.
---------------------------------
NĚMEC, BIEN, KNESL, VRTĚNA, KOMRSKA, KRAKOVSKÝ, BAKO, OPLUŠTIL
*********************************
PŘÍHLÁŠKY DO ČTYŘHER DO 12:30 HOD.
*********************************
PROGRAM TURNAJE:
--------------------------
STŘEDA: KVALIFIKACE XX/8
ČTVRTEK : DVOUHRA 48/16 ČTYŘHRA XX/16,
PÁTEK : DVOUHRA 16/8, 8/4, ČTYŘHRA 16/8, 8/4
SOBOTA : DVOUHRA 4/2, ???2/1???? ČTYŘHRA 4/2, 2/1
NEDĚLE : DVOUHRA ??? 2/1???
__________________________________
UBYTOVÁNÍ
HOTEL FIT - speciální cena pro účastníky turnaje
2lůžkový pokoj bez snídaně 850,-Kč
2lůžkový pokoj se snídaní 1050,-Kč
1lůžkový pokoj bez snídaně 550,-Kč
1lůžkový pokoj se snídaní 650,-Kč
|
|