Název: | Šárecký turnaj | Pořadatel: | SK Aritma Praha | Datum: | 14.-16.09. | Věk. kategorie: | mladší žactvo |
|
|
Goca Mikuláš | | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Růžička Richard | | 6:3, 6:4 | | | |
| | | | | |
Dlouhý Jan | 6:1, 2:6, 1:0 | | | | |
| | | | | |
Růžek Matyáš | | | 6:1, 6:0 | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Kiliján Jonáš | | 3:6, 6:2, 1:0 | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Buchanevyč Vladislav | | | | 6:3, 1:6, 1:0 | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Klokov Martin | | 6:0, 6:1 | | | |
| | | | | |
Gebala Marek | 6:7, 6:0, 1:0 | | | | |
| | | | | |
Plicka Oliver Benjamin | | | 6:2, 6:2 | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | 6:0, 6:0 | | | |
| | | | | |
Kecek Martin | | | | | |
| | | | | |
Pugner Adam | | | | | 4:6, 6:4, 1:0 |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Blažek Dan | | 6:2, 6:1 | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Meister Patrik | | | 6:1, 6:2 | | |
| | | | | |
Šimek Matyas | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | |
| | 6:1, 6:1 | | | |
| | | | | |
Rychnavský Jonáš | | | | | |
| | | | | |
Severýn Václav | | | | 3:6, 6:3, 1:0 | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Balabán Aleš | | 6:1, 6:1 | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Vávra Otakar | | | 7:5, 6:4 | | |
| | | | | |
Lešetický Pavel | 6:3, 6:2 | | | | |
| | | | | |
| | 6:0, 6:3 | | | |
| | | | | |
Trupl Marek | | | | | |
| | | | | |
Rozhodčí turnaje: Kleisnerová Jitka (platná licence A do 26.10.2020) |
Poznámka pořadatele: Program sobota 14.9. V 8:30 : Růžička - Dlouhý ; Klokov - Gebala ; Meister - Šimek ; Vávra - Lešetický ; Růžek - Kilján ; Plicka - Kecek ; Pugner - Blažek ; Severín - Balabán, V 9:40 Goca, Buchanevyč, Rychnavský, Trupl |
| Počet účastníků | 20 | Nasazení | CŽ | BH | Goca Mikuláš | 277 | 15 | Trupl Marek | 334 | 12 | Buchanevyč Vladislav | 343 | 12 | Rychnavský Jonáš | 383 | 12 | Pugner Adam | 390 | 12 | Kecek Martin | 395 | 12 | Severýn Václav | 468 | 9 | Kiliján Jonáš | 468 | 9 |
Kategorie : 5 | Součet BH: 93 |
Kódové číslo akce: 712318 |
|
|