Název: |
POHÁR MĚSTA OPAVY |
Datum: |
22.-24.09. |
Pořadatel: |
TK Opava (C - 200) |
Kódové číslo: |
716317 |
Dvorců+povrch: |
8 antuka |
Hlavní soutěž |
|
Počet účastníků: |
48 |
Prezentace |
v So do 08:30 hod. |
|
Kontaktní osoba: |
Mgr. Šulák Jiří |
: |
Palackého 14 |
: |
74601 Opava |
Tel. (1): |
608733500 |
Tel. (2): |
777743750 |
E-mail: |
tkopava@seznam.cz |
Poznámka pořadatele: POZOR! POZOR! POZOR!
PREZENTACE proběhne v pátek 21.9.2018 výhradně formou SMS do 13.00 na tel.608 733 500. Časový harmonogram bude zveřejněn zde do 17.00 hod.
TK OPAVA z.s. PŮSOBÍ OD ROKU 2018 V AREÁLU NA ADRESE JASELSKÁ 20 (bývalý TO Witzenman).
NA 8.45 SE DOSTAVÍ :
Volčík, Gross, Babušík, Trunda, Ježek, Bučan, Palupa, Střílka Sv.,
Foldyna, Sproga, Gebauer, Jašek, Hývnar, Hývnar R, Migdal, Jendřejek
NA 10.00 SE DOSTAVÍ :
Neiser, Chlodnicki, Lukas Gatěk, Onderka, Holuša.
NA 11.00 SE DOSTAVÍ :
Pelc, Moldrzyk, Havrlant, Střílka M., Mróz. |
|
Hlavní soutěž
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Pelc Adam |
06.09.2007 |
TK Opava |
501 |
9 |
|
prezentován |
22.04.2018 20:22:56 |
2. |
Mróz Lukáš |
12.08.2007 |
TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. |
511 |
9 |
|
prezentován |
07.07.2018 20:07:52 |
3. |
MOLDRZYK FRANTIŠEK |
28.06.2007 |
TK Slavia Orlová |
534 |
9 |
|
prezentován |
08.08.2018 09:22:04 |
4. |
Střílka Maxim |
15.01.2006 |
SK LAMA o.s. |
686 |
6 |
|
prezentován |
20.03.2018 08:53:36 |
5. |
Neiser Jiří |
22.08.2006 |
SK JC Sport Opava |
738 |
6 |
|
prezentován |
05.09.2018 21:26:51 |
6. |
Gebauer Adam |
17.07.2006 |
SK LAMA o.s. |
1020 |
4 |
|
prezentován |
20.09.2018 10:18:39 |
7. |
Havrlant Marek |
11.06.2007 |
VSK VŠB-TU Ostrava |
1179 |
4 |
|
prezentován |
13.07.2018 15:46:16 |
8. |
Bučan Armin Salko |
31.03.2006 |
SK LAMA o.s. |
1237 |
4 |
|
prezentován |
21.03.2018 09:20:23 |
9. |
Jašek Richard |
18.11.2006 |
SK JC Sport Opava |
1684 |
3 |
|
prezentován |
21.09.2018 07:25:01 |
10. |
Hývnar Lukáš |
09.08.2007 |
TK Kopřivnice z.s. |
1770 |
3 |
|
prezentován |
07.08.2018 17:52:14 |
11. |
Hývnar Radim |
09.08.2007 |
TK Kopřivnice z.s. |
1770 |
3 |
|
prezentován |
07.08.2018 17:54:16 |
12. |
Střílka Sven |
20.10.2008 |
SK LAMA o.s. |
2103 |
1 |
|
prezentován |
19.03.2018 10:19:15 |
13. |
Trunda Jakub |
12.08.2008 |
Tenisový klub Šternberk, z.s. |
2103 |
1 |
|
prezentován |
20.03.2018 10:12:08 |
14. |
Onderka Sebastian |
30.11.2008 |
TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. |
2103 |
1 |
|
prezentován |
20.03.2018 13:00:28 |
15. |
Gross Adam |
17.09.2006 |
SK JC Sport Opava |
2103 |
1 |
|
prezentován |
27.03.2018 13:30:28 |
16. |
Chlodnicki Jan |
10.10.2008 |
TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. |
2103 |
1 |
|
prezentován |
14.04.2018 11:20:37 |
17. |
Ježek Maxim |
04.09.2006 |
TK TJ Ostrava |
2103 |
1 |
|
prezentován |
16.05.2018 20:26:55 |
18. |
Jendřejek Daniel |
12.10.2008 |
TK Slavia Orlová |
2103 |
1 |
|
prezentován |
17.05.2018 22:04:24 |
19. |
Foldyna Tadeáš |
25.07.2008 |
TK Opava |
2103 |
1 |
|
prezentován |
15.07.2018 08:25:58 |
20. |
Gatěk Miroslav |
11.09.2007 |
TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. |
2103 |
1 |
|
prezentován |
04.08.2018 17:49:21 |
21. |
Lukas Filip |
01.10.2008 |
TC Ostrava Nová Ves |
2103 |
1 |
|
prezentován |
26.08.2018 16:09:29 |
22. |
Sproga Petr |
08.06.2008 |
SK JC Sport Opava |
2103 |
1 |
|
prezentován |
17.09.2018 17:01:27 |
23. |
Holuša Filip |
16.06.2008 |
SK JC Sport Opava |
2103 |
1 |
|
prezentován |
20.09.2018 12:15:35 |
24. |
Babušík Adam |
30.04.2007 |
SK Zlín-Mladcová |
2103 |
1 |
|
prezentován |
20.09.2018 19:58:08 |
25. |
Palupa Matyas |
15.04.2008 |
Městský tenisový klub Karviná |
2103 |
1 |
|
prezentován |
21.09.2018 08:25:33 |
26. |
Migdal Alexandr |
27.06.2008 |
TC Ostrava Nová Ves |
2103 |
1 |
|
prezentován |
21.09.2018 09:22:27 |
27. |
Volčík Jan |
02.11.2006 |
SK JC Sport Opava |
2103 |
1 |
|
prezentován |
21.09.2018 12:37:49 |
28. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
29. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
30. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
31. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
32. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
33. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
34. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
35. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
36. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
37. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
38. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
39. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
Seznam odstraněných
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
důvod odhlášení |
datum odhlášení |
1. |
Kuchař Saša |
23.10.2008 |
TC Brno. |
2103 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
18.03.2018 10:49:33 |
2. |
Martinovič Filip |
27.06.2007 |
TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. |
405 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
24.06.2018 19:46:04 |
3. |
Hradečný Lukáš |
26.06.2008 |
Tenisový klub Studénka z.s. |
2103 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
03.07.2018 22:24:51 |
4. |
XXXF XXX |
25.10.2007 |
TK Hlučín |
379 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
27.07.2018 17:16:52 |
5. |
Hrbáč Jan |
02.11.2008 |
TK Havířov, z.s. |
2103 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
29.07.2018 15:59:25 |
6. |
Bartek David |
07.11.2008 |
TC Ostrava Nová Ves |
2103 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
31.07.2018 11:47:48 |
7. |
Václavík Miroslav |
23.05.2008 |
TK Na Dolině o.s. |
2103 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
01.08.2018 12:45:08 |
8. |
Čank Tobiáš |
04.08.2008 |
TK AGROFERT Prostějov |
2103 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
22.08.2018 22:40:16 |
9. |
Ciešlar Krzysztof |
03.05.2007 |
SK Vitality Slezsko o.s. |
2103 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
02.09.2018 20:53:58 |
10. |
Mück Filip |
05.02.2007 |
Tenis Nový Jičín,z.s. |
425 |
9 |
|
odhlášeno hráčem |
04.09.2018 12:11:49 |
11. |
Tégl Tomáš |
16.06.2008 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
2103 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
08.09.2018 22:36:38 |
12. |
Zerai Rayen |
17.03.2008 |
TC Brno. |
2103 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
11.09.2018 09:35:04 |
13. |
Nezval Jakub |
09.10.2006 |
TK DEZA Valašské Meziříčí |
156 |
20 |
|
odhlášeno hráčem |
12.09.2018 15:40:23 |
14. |
Srba František |
11.09.2008 |
Tenis Nový Jičín,z.s. |
2103 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
14.09.2018 18:58:47 |
15. |
Rojíček Daniel |
30.01.2008 |
TK TENNISPOINT FM |
2103 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
16.09.2018 08:57:58 |
16. |
Sýkora Jan |
13.02.2008 |
TK AGROFERT Prostějov |
2103 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
16.09.2018 09:07:19 |
17. |
Machovský Benjamin |
09.04.2007 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
1278 |
4 |
|
odhlášeno hráčem |
16.09.2018 11:23:56 |
18. |
Dohnal Matyáš |
29.06.2008 |
TK Dolní Benešov |
2103 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
16.09.2018 11:48:32 |
19. |
Grassegger Martin |
19.06.2008 |
Tenisový klub Studénka z.s. |
2103 |
1 |
|
IS: lhůta 8 dní |
17.09.2018 14:02:17 |
20. |
Tříska Filip |
26.06.2006 |
T.J. Sokol Šumperk |
952 |
6 |
|
odhlášeno hráčem |
19.09.2018 21:33:08 |
21. |
Kačerovský Jan |
26.07.2007 |
SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. |
2103 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
19.09.2018 22:11:17 |
22. |
Staněk Adam |
30.01.2007 |
T.J. Sokol Šumperk |
2103 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
20.09.2018 17:00:16 |
23. |
Salot Fabián |
08.03.2007 |
TK TENNISPOINT FM |
1435 |
4 |
|
odhlášeno pořadatelem |
21.09.2018 12:52:57 |
24. |
Proksch Roman |
24.07.2006 |
TJ Sokol Dolní Lhota |
842 |
6 |
|
odhlášeno pořadatelem |
21.09.2018 12:55:12 |
|