Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Pořadatel:  TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.
Datum:  14.-16.09.
Věk. kategorie:  mladší žactvo
Václavík Miroslav
 
 
 
Lachman Andreas
6:1, 7:5
 
Franc Jakub
6:1, 6:1
 
Jányš Albert
6:2, 6:4
 
Kašpárek Tomáš
6:0, 5:0, scr.
 
Widenka Tomáš
2:6, 1:1, scr.
 
Zagól Jakub
6:1, 6:0
 
Bartek David
6:1, 6:1
 
Adamovský Jan
6:0, 6:0
 
Karban Svatopluk
6:2, 6:0
 
Rybka Jan
6:0, 6:0
 
Robenek Štěpán
6:0, 6:0
 
Svoboda Daniel
6:0, 6:0
 
Svoboda Jindřich
6:0, 6:0
 
Výborný Lukáš
1:6, 6:3, 1:0 (3)
 
Onderka Sebastian
6:3, 7:5
 
Švidrnoch Alexej
6:0, 6:1
 
Josefus David
6:0, 6:0
 
Dohnal Matyáš
6:1, 6:3
 
Šandrik Marek
6:2, 6:1
 
Golec Matyáš
6:3, 6:2
 
Hradečný Lukáš
6:1, 6:1
 
Gvuzd Tomáš
6:2, 6:1
 
Kohoutek Tomáš
6:4, 6:3
 
Fedor Jakub
6:0, 6:2
 
Dyčka Michal
6:0, 6:0
 
Mičulka Šimon
6:0, 6:2
 
VAŠÍČEK TEODOR
6:2, 6:3
 
Martinovič Lukáš
6:0, 6:0
 
Mandelík Michal
6:0, 6:1
 
Mróz Lukáš
6:2, 6:2
 
Rozhodčí turnaje: Pelikán Jiří (platná licence B do 28.04.2020)
Počet účastníků31
NasazeníBH
Václavík Miroslav 30415
Mróz Lukáš 30815
Onderka Sebastian 35612
Bartek David 5889
Gvuzd Tomáš 7346
Výborný Lukáš 8846
Kohoutek Tomáš 10824
Zagól Jakub 10824
Kategorie : 4Součet BH: 71
Kódové číslo akce: 712310

Franc Jakub - Mróz Lukáš
 
 
 
Mandelík Michal - VAŠÍČEK TEODOR
6:2, 6:2
 
Mičulka Šimon - Svoboda Jindřich
6:4, 7:6 (5)
 
Gvuzd Tomáš - Kašpárek Tomáš
6:1, 6:2
 
 
 
 
scr.
 
Dohnal Matyáš - Svoboda Daniel
 
Výborný Lukáš - Jányš Albert
6:3, 6:4
 
 
 
 
7:5, 6:1
 
Lachman Andreas - Kohoutek Tomáš
 
Rybka Jan - Robenek Štěpán
6:1, 6:2
 
 
 
 
6:4, 6:3
 
Fedor Jakub - Onderka Sebastian
 
Počet dvojic9
NasazeníBH
Mróz Lukáš 30815
Onderka Sebastian 35612
Gvuzd Tomáš 7346
Výborný Lukáš 8846
Kohoutek Tomáš 10824
Dohnal Matyáš 11634
Svoboda Jindřich 18463
Rybka Jan 1
Kategorie : 4Součet BH: 51
Kódové číslo akce: 714310

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Pesch Andreas25.06.2008TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.
Pečonka Jaromír03.10.2008TK SC OSTRAVA
Malinovský Sebastian11.08.2009Tenisklub7

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Martinovič Lukáš12.06.2009TO VOKD Ostrava-Poruba
Kohoutek Tomáš06.05.2008TK Natali
Svoboda Daniel20.09.2007TO VOKD Ostrava-Poruba
Václavík Miroslav23.05.2008TK Na Dolině o.s.