Název: |
Ridera cup |
Datum: |
15.-17.09. |
Pořadatel: |
SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. (C - 200) |
Kódové číslo: |
716299 |
Dvorců+povrch: |
8 antuka |
Hlavní soutěž |
|
Počet účastníků: |
48 |
Prezentace |
v Pá do 17:00 hod. |
|
Kontaktní osoba: |
Ing. Mutina Tomáš |
: |
K Mlýnku 469 |
: |
72525 Polanka nad Odrou |
Tel. (1): |
734 403 611 |
Tel. (2): |
739 521 952 |
E-mail: |
t.mutina@email.cz |
Poznámka pořadatele: Program sobota: 9:00 - Jendřejek, Spáčil, Výborný, Tégl, Václavik, Slováček, Ježek, Lukas 10:00 - Kačerovský, Střílka, Kuch, Palupa, Hrbáč, Chlodnicki, Švidrnoch, Bednář 11:00 - Golec, Holý, Škvara, Neiser, Zila 12:00 - Juttner, Mróz, Gatěk, Frodl
Přihlášky do čtyřhry do 12:00
POZOR, ZMĚNA KONTAKTNÍ OSOBY
Prezentace v pátek mezi 15:00-17:00 výhradně SMS nebo osobně - sl. Hoková - 731 939 710, poté proběhne losování. Program bude zveřejněn do 18:00. |
|
Hlavní soutěž
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Škvara Eduard |
25.09.2007 |
Tenisklub7 |
344 |
12 |
|
|
12.08.2018 12:28:44 |
2. |
Frodl Jan |
19.07.2006 |
TC Ostrava Nová Ves |
478 |
9 |
|
|
03.09.2018 21:53:21 |
3. |
Mróz Lukáš |
12.08.2007 |
TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. |
511 |
9 |
|
|
07.07.2018 20:05:59 |
4. |
Neiser Jiří |
22.08.2006 |
SK JC Sport Opava |
738 |
6 |
|
|
12.09.2018 07:33:52 |
5. |
Zila Michal |
31.10.2006 |
SK Vitality Slezsko o.s. |
967 |
6 |
|
|
03.09.2018 10:35:36 |
6. |
Slováček Adam |
11.07.2006 |
TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. |
1078 |
4 |
|
|
29.03.2018 18:58:11 |
7. |
Jüttner Maxmilián |
27.02.2006 |
TK Na Dolině o.s. |
1770 |
3 |
|
|
14.09.2018 12:59:20 |
8. |
Tégl Tomáš |
16.06.2008 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
2103 |
1 |
|
|
15.03.2018 20:29:21 |
9. |
Grassegger Martin |
19.06.2008 |
Tenisový klub Studénka z.s. |
2103 |
1 |
|
|
16.03.2018 16:05:24 |
10. |
Jendřejek Daniel |
12.10.2008 |
TK Slavia Orlová |
2103 |
1 |
|
|
18.03.2018 09:48:01 |
11. |
Švidrnoch Alexej |
21.01.2008 |
TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. |
2103 |
1 |
|
|
18.03.2018 11:14:40 |
12. |
Střílka Sven |
20.10.2008 |
SK LAMA o.s. |
2103 |
1 |
|
|
19.03.2018 10:18:34 |
13. |
Kačerovský Jan |
26.07.2007 |
SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. |
2103 |
1 |
|
|
21.03.2018 17:54:49 |
14. |
Ježek Maxim |
04.09.2006 |
TK TJ Ostrava |
2103 |
1 |
|
|
16.05.2018 20:25:14 |
15. |
Golec Matyáš |
04.04.2008 |
TC Třinec |
2103 |
1 |
|
|
19.06.2018 15:57:40 |
16. |
Gatěk Miroslav |
11.09.2007 |
TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. |
2103 |
1 |
|
|
04.08.2018 17:45:47 |
17. |
Kuch Kristián |
16.08.2008 |
TK TENNISPOINT FM |
2103 |
1 |
|
|
22.08.2018 10:45:01 |
18. |
Spáčil Jan |
14.01.2008 |
TK Milo Olomouc |
2103 |
1 |
|
|
24.08.2018 06:52:57 |
19. |
Lukas Filip |
01.10.2008 |
TC Ostrava Nová Ves |
2103 |
1 |
|
|
26.08.2018 16:06:55 |
20. |
Výborný Lukáš |
11.12.2008 |
TK Na Dolině o.s. |
2103 |
1 |
|
|
04.09.2018 16:20:55 |
21. |
Holý Tomáš |
26.02.2008 |
SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. |
2103 |
1 |
|
|
11.09.2018 11:55:15 |
22. |
Chlodnicki Jan |
10.10.2008 |
TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. |
2103 |
1 |
|
|
11.09.2018 12:04:10 |
23. |
Bednář Samuel |
31.07.2008 |
TC BIOCEL Vratimov z.s. |
2103 |
1 |
|
|
11.09.2018 12:04:37 |
24. |
Palupa Matyas |
15.04.2008 |
Městský tenisový klub Karviná |
2103 |
1 |
|
|
12.09.2018 08:54:12 |
25. |
Hrbáč Jan |
02.11.2008 |
TK Havířov, z.s. |
2103 |
1 |
|
|
14.09.2018 14:45:32 |
26. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
27. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
28. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
29. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
30. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
31. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
32. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
33. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
34. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
35. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
36. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
37. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
Seznam odstraněných
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
důvod odhlášení |
datum odhlášení |
1. |
Martinovič Filip |
27.06.2007 |
TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. |
405 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
24.06.2018 19:46:16 |
2. |
Hradečný Lukáš |
26.06.2008 |
Tenisový klub Studénka z.s. |
2103 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
03.07.2018 22:24:51 |
3. |
Hýl Zdeněk |
01.08.2006 |
TJ TO Sokol Stará Bělá |
2103 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
10.08.2018 08:52:27 |
4. |
Srba František |
11.09.2008 |
Tenis Nový Jičín,z.s. |
2103 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
22.08.2018 13:37:44 |
5. |
Mück Filip |
05.02.2007 |
Tenis Nový Jičín,z.s. |
425 |
9 |
|
odhlášeno hráčem |
25.08.2018 18:23:43 |
6. |
Václavík Miroslav |
23.05.2008 |
TK Na Dolině o.s. |
2103 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
02.09.2018 11:59:01 |
7. |
Střílka Maxim |
15.01.2006 |
SK LAMA o.s. |
686 |
6 |
|
odhlášeno hráčem |
08.09.2018 12:41:34 |
8. |
Migdal Alexandr |
27.06.2008 |
TC Ostrava Nová Ves |
2103 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
08.09.2018 13:36:35 |
9. |
Zerai Rayen |
17.03.2008 |
TC Brno. |
2103 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
08.09.2018 18:07:15 |
10. |
Onderka Sebastian |
30.11.2008 |
TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. |
2103 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
08.09.2018 18:57:48 |
11. |
MOLDRZYK FRANTIŠEK |
28.06.2007 |
TK Slavia Orlová |
534 |
9 |
|
odhlášeno hráčem |
09.09.2018 09:11:41 |
12. |
Havrlant Marek |
11.06.2007 |
VSK VŠB-TU Ostrava |
1179 |
4 |
|
IS: lhůta 8 dní |
10.09.2018 14:47:57 |
|