Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  Severní energetická Superpohár - Tennis Arena Kids Tour
Pořadatel:  TC Tennisline
Datum:  11.-15.09.
Věk. kategorie:  mladší žactvo
Hlavní soutěž
Burian Vojtěch
 
 
 
Kalina Vít
7:5, 6:0
 
Agovič Semi
6:1, 6:3
 
Růžička Tomáš
6:3, 6:4
 
Klír Lukáš
4:6, 7:6, 7:5
 
 
6:2, 6:1
 
Landfeld Vít
 
Kratochvíl Ondřej
3:6, 6:2, 6:1
 
 
 
Krischke Adam
6:0, 6:1
 
Menšík Jakub
6:4, 6:1
 
Beneš Martin
6:2, 6:3
 
Apltauer Filip
scr.
 
 
6:0, 6:1
 
Křepinský Tomáš
 
Truhlář Josef
6:4, 6:2
 
 
 
Padevět Jonáš
6:0, 6:0
 
Jupa Jakub
6:1, 7:5
 
Šafář Petr
6:0, 6:1
 
Polách Felipe
6:4, 6:2
 
 
6:2, 6:1
 
Nápravník Adam
 
Mikula Jakub
6:2, 6:0
 
 
 
Mrůzek Štěpán
7:6, 6:1
 
Bartoň Hynek
6:3, 6:1
 
Vašíř Adam
6:1, 6:1
 
Onderka Roman
6:2, 6:1
 
 
6:0, 6:0
 
Hauge Lukáš
 
Donald Matthew William
6:2, 7:6 (5)
 
 
 
Neuwirth Filip
6:1, 7:6
 
Janoušek Lukáš
6:2, 6:3
 
Duda Adam
6:1, 6:4
 
Blažka Daniel
6:1, 6:2
 
 
3:6, 6:3, 6:3
 
Prachař Jakub
 
Olšanský Filip
6:3, 6:4
 
 
 
Myslivec Šimon
1:6, 6:4, 6:0
 
Hertl Otto
6:3, 6:3
 
Novák Jakub
6:4, 6:3
 
Novotný Šimon
2:6, 7:6, 6:4
 
 
6:4, 7:5
 
Zavřel Lukáš
 
Zapletal Josef
7:6, 5:7, 6:2
 
 
 
Valenta Radim
6:3, 6:3
 
Pazdera Marek
5:7, 6:4, 7:6
 
Křesina Adam
6:1, 6:4
 
Vrba Lukáš
6:3, 6:1
 
 
6:3, 5:7, 6:4
 
Fiedler Jiří
 
 
6:3, 6:3
 
Šťastný Zoran
 
Čech Jan
6:3, 6:0
 
Dokoupil Přemysl
6:4, 7:5
 
Vejšický Oldřich
6:1, 6:2
 
Šlapák David
6:3, 6:1
 
 
7:5, 2:6, 6:4
 
Kračman Michal
 
Rozhodčí turnaje: Leoš Fiala 777 922 395, Ing. Roman Jiroušek 603 203 842
Poznámka pořadatele: finále dvouhry - úterý 10:00
Počet účastníků48
NasazeníBH
Burian Vojtěch 1360
Kračman Michal 2160
Zavřel Lukáš 2345
Truhlář Josef 3045
Zapletal Josef 3345
Křepinský Tomáš 4045
Donald Matthew William 4245
Hauge Lukáš 5135
Kategorie : 13Součet BH: 380
Kódové číslo akce: 712298

Hauge Lukáš - Kračman Michal
 
 
 
Blažka Daniel - Duda Adam
6:0, 6:3
 
Agovič Semi - Vašíř Adam
6:1, 6:2
 
Kalina Vít - Polách Felipe
6:2, 6:3
 
Apltauer Filip - Padevět Jonáš
4:6, 6:4, 1:0 (8)
 
 
6:0, 6:0
 
Bartoň Hynek - Donald Matthew William
 
Křepinský Tomáš - Zavřel Lukáš
6:3, 6:4
 
 
 
Novotný Šimon - Myslivec Šimon
6:4, 4:6, 1:0 (7)
 
Onderka Roman - Valenta Radim
6:2, 6:4
 
Křesina Adam - Růžička Tomáš
6:0, 6:2
 
Krischke Adam - Vejšický Oldřich
2:6, 6:4, 1:0 (8)
 
 
6:1, 6:1
 
Kratochvíl Ondřej - Nápravník Adam
 
Mikula Jakub - Prachař Jakub
6:2, 7:6
 
 
 
Čech Jan - Neuwirth Filip
6:0, 6:4
 
Šafář Petr - Jedlička Adam
6:2, 7:6
 
Hertl Otto - Janoušek Lukáš
4:6, 7:5, 1:0 (5)
 
Menšík Jakub - Pazdera Marek
6:2, 6:4
 
 
6:1, 6:0
 
Truhlář Josef - Zapletal Josef
 
Olšanský Filip - Šťastný Zoran
6:4, 6:4
 
 
 
Babka Jakub - Mrůzek Štěpán
6:0, 6:2
 
Novák Jakub - Šlapák David
6:3, 6:1
 
Jupa Jakub - Klír Lukáš
6:2, 6:1
 
Dokoupil Přemysl - Vrba Lukáš
1:6, 6:4, 1:0 (10)
 
 
6:0, 6:4
 
Burian Vojtěch - Landfeld Vít
 
Rozhodčí turnaje: Leoš Fiala 777 922 395, Ing. Roman Jiroušek 603 203 842
Počet dvojic24
NasazeníBH
Burian Vojtěch 1360
Kračman Michal 2160
Zavřel Lukáš 2345
Truhlář Josef 3045
Zapletal Josef 3345
Křepinský Tomáš 4045
Donald Matthew William 4245
Hauge Lukáš 5135
Kategorie : 13Součet BH: 380
Kódové číslo akce: 714298

Kvalifikace
Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Novák Marek12.05.2003TK Neridé

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Šťastný Zoran10.06.2003Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.