Pořadatel: | Tenis Tábor | Datum: | 10.-12.09. | Věk. kategorie: | mladší žactvo |
|
|
Malý Ondřej | | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Zvolánek Marek | | 6:3, 6:2 | | | |
| | | | | |
Vondrák Jiří | 6:2, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Košek Martin | | | 6:4, 5:7, 1:0 (8) | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Čížek Patrik | | 6:3, 6:1 | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Hruška Petr | | | | 6:1, 3:6, 1:0 (4) | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Slaba Damián | | 6:1, 6:0 | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Nestával Samuel | | | 6:2, 6:1 | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Stichenwirth Petr | | 7:6 (1), 0:6, 1:0 (5) | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Pilař Jan | | | | | 6:4, 7:6 (2) |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Janeček Ondřej | | 6:1, 7:5 | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Mach Jan | | | 6:1, 6:1 | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Nestával Benjamín | | 6:1, 6:0 | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Stibůrek Filip | | | | 6:2, 5:0, scr. | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Prokopius Oliver | | 6:0, 6:1 | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Friedl David | | | 6:3, 6:4 | | |
| | | | | |
Duchoň Daniel | 6:3, 6:0 | | | | |
| | | | | |
| | 3:6, 6:2, 1:0 (6) | | | |
| | | | | |
Gráfek Filip | | | | | |
| | | | | |
Rozhodčí turnaje: František Ševčík |
Poznámka pořadatele: Rozpis zápasů sobota: 8:30 Zvolánek- Vondrák, Friedl- Duchoň, Košek- Čížek, Hruška- Slaba, Nestával S.- Stichenwirth, Pilař- Janeček 9:30 Mach- Nestával B., Stibůrek- Prokopius 11:00 Malý, Gráfek. Přihlášky do čtyřhry do 12:00. |
| Počet účastníků | 18 | Nasazení | CŽ | BH | Malý Ondřej | 712 | 6 | Gráfek Filip | 810 | 6 | Nestával Benjamín | | 1 | Stibůrek Filip | | 1 | Mach Jan | | 1 | Prokopius Oliver | | 1 | Duchoň Daniel | | 1 | Friedl David | | 1 |
Kategorie : 4 | Součet BH: 18 |
Kódové číslo akce: 712296 |
|
|
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se jméno hráče | datum narození | klub | Křížek David | 09.09.2004 | LTC Tábor 1903 |
|