Český tenisový svaz
Název:
A4 O Pohár města Rakovníka
Datum:
06.-10.09.
Pořadatel:
SK TALENT 13 - spolek (A - 400)
Místo konání:
Cafex Rakovník
Kódové číslo:
716289
Dvorců + povrch:
10 antuka
Míče:
Wilson
Kvalifikace
Počet účastníků:
32
Prezentace v
do 10:00 hod.
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Cafourek Miloš
Na Studánkách 2590
269 01 Rakovník
Tel. (1):
608 444 161
Tel. (2):
313 516 183
Tel. (3):
313 516 184
E-mail:
cafex@cafex.cz
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Seznam přihlášených

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Sedlář Josef 01.05.2007 TK AGROFERT Prostějov
12
60
0
 
09.04.2019 22:48:51
2.
Sklenička Štěpán 25.07.2007 TK Sparta Praha
21
60
0
 
21.04.2019 08:03:09
3.
Raštica Jan 19.03.2008 TK AGROFERT Prostějov
34
60
0
 
21.03.2019 11:14:19
4.
Kozlovský Matyáš 30.09.2007 TK Sparta Praha
36
45
0
 
27.03.2019 10:56:53
5.
Čepelík Matouš 08.03.2008 LTK Liberec
37
45
0
 
26.03.2019 18:49:43
6.
Fröhlich Jan 09.07.2007 I.ČLTK Praha
40
45
0
 
28.04.2019 00:17:39
7.
Pospíšil Matěj 11.03.2007 TK PRECHEZA Přerov o.s.
42
45
0
 
21.05.2019 13:03:16
8.
Kločurek Daniel 08.03.2007 TK Sparta Praha
43
45
0
 
16.03.2019 17:12:41
9.
Škrlík Mathias 19.02.2008 TK AGROFERT Prostějov
45
45
0
 
23.03.2019 18:01:50
10.
Fröhlich Max 09.07.2007 I.ČLTK Praha
45
45
0
 
28.04.2019 00:09:24
11.
Šmejcký Jakub 09.02.2008 I.ČLTK Praha
47
45
0
 
27.03.2019 17:37:02
12.
Postupa Martin 26.04.2007 TK Slavia Orlová
48
45
0
 
22.04.2019 09:15:10
13.
Stejskal Adam 01.06.2007 TK PRECHEZA Přerov o.s.
53
35
0
 
17.03.2019 10:04:47
14.
Dvořák Filip 28.05.2007 TKX Tennis Team Krupka z.s.
59
35
0
 
13.04.2019 15:51:51
15.
Grois Ondřej 27.06.2007 TC-MJ TENIS Líšeň
60
35
0
 
19.03.2019 08:17:50
16.
Komínek Kryštof 08.05.2008 TK Sparta Praha
61
35
0
 
29.03.2019 00:32:13
17.
Káňa Viktor 09.02.2007 TK PRECHEZA Přerov o.s.
68
35
0
 
16.03.2019 21:22:20
18.
Sanders Oliver 09.10.2007 I.ČLTK Praha
72
35
0
 
17.03.2019 16:53:34
19.
Blaška Sebastian 07.08.2008 TC Brno.
73
35
0
 
23.03.2019 21:53:29
20.
Brückner David 20.03.2008 TJ Jiskra Havlíčkův Brod
80
30
0
 
13.05.2019 20:07:03
21.
Košárko Filip 31.05.2008 TK AGROFERT Prostějov
82
30
0
 
16.03.2019 13:38:52
22.
Sýkora Jan 13.02.2008 TC Brno.
86
30
0
 
15.03.2019 09:58:43
23.
Krejčí Matyáš 12.10.2007 I.ČLTK Praha
98
30
0
 
03.04.2019 22:19:32
24.
Migdal Alexandr 27.06.2008 TK Havířov
109
25
0
 
22.03.2019 06:39:32
25.
Psota Jan 20.03.2008 TK Sokolov
127
25
0
 
15.03.2019 16:19:48
26.
Svoboda Josef 25.10.2008 TK AGROFERT Prostějov
135
25
0
 
24.03.2019 18:13:28
27.
Žahour Richard 08.01.2008 TK Strakonice
167
20
0
 
15.03.2019 08:53:43
28.
Martínek Tobiáš 05.06.2008 LTK Liberec
189
20
0
 
29.03.2019 13:42:23
29.
Holub Jakub 08.01.2008 WILSON Tenis Centrum
210
20
0
 
15.03.2019 11:10:48
30.
Červenka Matěj 04.06.2008 TKX Tennis Team Krupka z.s.
211
20
0
 
15.03.2019 14:50:49
31.
Ploc Matouš 14.11.2008 TK Česká Třebová, z.s.
234
15
0
 
15.03.2019 08:50:56
32.
Zerai Rayen 17.03.2008 TC Brno.
248
15
0
 
17.03.2019 16:41:00
33.
Zeman Jakub 07.11.2008 TK Pelhřimov
259
15
0
 
15.03.2019 00:11:25
34.
Fidler Tomáš 03.07.2008 SK HAMR, z.s.
259
15
0
 
15.03.2019 22:28:15
35.
Bureš Oliver 04.04.2007 Tenis Cibulka
261
15
0
 
11.04.2019 21:51:20
36.
Kuchař Saša 23.10.2008 TC Brno.
347
12
0
 
15.03.2019 14:08:04
37.
Chlodnicki Jan 10.10.2008 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.
356
12
0
 
16.04.2019 14:47:10
38.
Dzúr Jan 07.11.2008 LTC Houštka
494
9
0
 
15.03.2019 11:28:12
39.
Dzúr Štěpán 07.11.2008 LTC Houštka
522
9
0
 
15.03.2019 11:19:35
40.
Lobovský Robert 17.02.2007 LTK Klatovy
560
9
0
 
13.04.2019 21:13:40
41.
Kunst Filip 15.06.2008 1. Vestecká sportovní o.s.
581
9
0
 
16.03.2019 22:20:02
42.
Vágner Dominik 25.08.2009 TC Dvůr Králové, z.s.
2094
1
0
 
15.03.2019 00:01:22
43.
Papavasiliu Nikolaos 11.08.2009 Tennis Hill Havířov o.s.
2094
1
0
 
15.03.2019 00:02:50
44.
Majera Denis 25.03.2009 Lokomotiva Trutnov
2094
1
0
 
15.03.2019 00:04:57
45.
Šipula David 21.05.2009 TK DEZA Valašské Meziříčí
2094
1
0
 
15.03.2019 00:06:28
46.
Fejka Matěj 23.06.2009 TK Slavia Plzeň
2094
1
0
 
15.03.2019 00:07:58
47.
Fencl Tomáš 23.07.2009 LTC České Budějovice,z.s.
2094
1
0
 
15.03.2019 00:08:49
48.
Germala Darius 15.08.2009 SK HAMR, z.s.
2094
1
0
 
15.03.2019 00:09:05
49.
Knotek Matěj 29.07.2009 LTK Klatovy
2094
1
0
 
15.03.2019 00:11:22
50.
Krejčí Tomáš 25.03.2009 Tenis Dobříš
2094
1
0
 
15.03.2019 00:13:09
51.
Veškrna Tomáš 07.03.2009 TK Spartak Jihlava
2094
1
0
 
15.03.2019 00:15:58
52.
Klacek Tadeáš 22.08.2009 Lokomotiva Trutnov
2094
1
0
 
15.03.2019 00:22:45
53.
Köhler Matěj 05.07.2009 I.ČLTK Praha
2094
1
0
 
15.03.2019 00:26:10
54.
Laššan Radek 10.08.2009 TC BORS CLUB-STK Břeclav
2094
1
0
 
15.03.2019 00:33:30
55.
Svoboda Josef 15.09.2009 Lokomotiva Zdice
2094
1
0
 
15.03.2019 00:41:18
56.
Šmíd Martin 02.10.2009 TK Pernštýn 1897 Pardubice
2094
1
0
 
15.03.2019 00:49:45
57.
Vomela Tomáš 20.02.2009 HTK Třebíč
2094
1
0
 
15.03.2019 00:54:39
58.
KOŠŤÁL Jakub 05.08.2009 HTK Třebíč
2094
1
0
 
15.03.2019 01:00:01
59.
Franc Jakub 26.06.2009 TK SC OSTRAVA
2094
1
0
 
15.03.2019 01:16:45
60.
Šubert Daniel 14.10.2009 Severočeská tenisová o.s.
2094
1
0
 
15.03.2019 02:15:09
61.
Eversfield Tomáš 07.01.2009 I.ČLTK Praha
2094
1
0
 
15.03.2019 04:37:03
62.
Ladman Filip 01.01.2009 TK Olymp Praha
2094
1
0
 
15.03.2019 07:36:41
63.
Linhart Adam 19.06.2009 Sportovní centrum Linhart
2094
1
0
 
15.03.2019 07:37:03
64.
Wirgler Tomáš 05.03.2009 TK Znojmo
2094
1
0
 
15.03.2019 08:33:10
65.
Dujka Dominik 29.01.2009 TK AGROFERT Prostějov
2094
1
0
 
15.03.2019 08:58:24
66.
Lošák Petr 23.09.2009 TK Na Dolině o.s.
2094
1
0
 
15.03.2019 12:38:44
67.
Gaborík Luboš 13.07.2009 TK Škoda Plzeň z.s.
2094
1
0
 
15.03.2019 14:19:57
68.
Sloboda Leon 30.03.2009 TK AGROFERT Prostějov
2094
1
0
 
15.03.2019 20:47:14
69.
Opluštil Jakub 21.05.2009 LTK Klatovy
2094
1
0
 
15.03.2019 21:44:55
70.
Novák Matěj 28.02.2009 TENIS-CENTRUM DTJ HK
2094
1
0
 
15.03.2019 22:35:50
71.
Kreysa Jan 02.09.2009 LTK Liberec
2094
1
0
 
17.03.2019 19:24:46
72.
Nguyen Lukáš 01.11.2009 TK Pelhřimov
2094
1
0
 
28.03.2019 09:57:19
73.
Svoboda Patrik 14.08.2009 I.ČLTK Praha
2094
1
0
 
01.05.2019 07:49:15
74.
Motal Jan 19.05.2009 TC Dvůr Králové, z.s.
2094
1
0
 
21.05.2019 12:17:20

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Pokorný Lukáš 15.08.2007 TJ Zbrojovka Vsetín
602
9
 
odhlášeno hráčem
20.03.2019 21:27:57