Název:
Praga Cup
Datum:
31.08-01.09.
Pořadatel:
TK Praga-Vysočany (C - 200)
Kódové číslo:
716279
Dvorců+povrch:
3 antuka
Hlavní soutěž  
Počet účastníků:
16
Prezentace
v do 18:00 hod.


Kontaktní osoba:
Ing. Jašek Petr
:
Sokolovská 986/304a
:
190 03 Praha 9 - Vysočany
Tel. (1):
608702115
E-mail:
deti@tenis-praga.cz
Internet:
tenis-praga.cz

Poznámka pořadatele: Prezentace v pátek nejlépe SMS do 18 h, hrát se bude v sobotu podle časového plánu po 8:30 h. Časový plán a vylosování soutěže bude k dispozici v pátek po 20 h.


Hlavní soutěž
# příjmení a jméno nar. klubová příslušnost BH CŽn poznámka datum přihlášení
1.
Pugner Adam 04.07.2008 SK Aritma Praha
390
12
 
 
20.03.2019 23:03:24
2.
Klein David 03.04.2007 TJ Spoje Praha
390
12
 
 
25.08.2019 20:25:04
3.
Freiberg Radim 25.06.2008 TJ Tatran Střešovice
482
9
 
 
29.08.2019 19:51:45
4.
Bisek Jan Marek 17.09.2007 TK Slavia Plzeň
729
6
 
 
29.08.2019 18:29:10
5.
Bisek Martin Jakub 17.09.2007 TK Slavia Plzeň
842
6
 
 
29.08.2019 18:29:29
6.
Sedláček Marek 21.03.2007 TK Praga-Vysočany
884
6
 
 
04.08.2019 10:44:28
7.
Minx Jindřich 19.05.2009 LTC Houštka
2094
1
 
 
15.03.2019 15:13:24
8.
Minx Vojta 19.05.2009 LTC Houštka
2094
1
 
volná karta
15.03.2019 15:26:35
9.
Drlík Štěpán 14.10.2009 TJ Sokol Vysočany
2094
1
 
volná karta
29.04.2019 11:22:53
10.
Škréta Martin 15.07.2009 TJ Sokol Vysočany
2094
1
 
volná karta
05.08.2019 11:59:45
11.
Šimůnek Petr 11.07.2009 TK Praga-Vysočany
2094
1
 
 
22.08.2019 21:51:17
12.
Růžek Matyáš 26.03.2009 TJ Solidarita Praha 10
2094
1
 
 
30.08.2019 16:14:23

Seznam odstraněných
# příjmení a jméno nar. klubová příslušnost BH CŽn důvod odhlášení datum odhlášení
1.
Forejtek Matyas 09.04.2009 Sokol Královice
2094
1
 
odhlášeno hráčem
25.06.2019 16:57:30
2.
Brettl Tobiáš 07.05.2009 Lob S.A. Bohnice, zs
2094
1
 
odhlášeno hráčem
06.08.2019 13:26:50
3.
Šubert Daniel 14.10.2009 Severočeská tenisová o.s.
2094
1
 
odhlášeno hráčem
12.08.2019 10:54:24
4.
Přáda Jaroslav 01.07.2009 I.ČLTK Praha
2094
1
 
odhlášeno hráčem
12.08.2019 21:41:09
5.
Šulc Matěj 18.07.2009 Lob S.A. Bohnice, zs
2094
1
 
odhlášeno hráčem
16.08.2019 08:17:59
6.
KOŠŤÁL Jakub 05.08.2009 HTK Třebíč
2094
1
 
odhlášeno hráčem
18.08.2019 11:02:56
7.
Svoboda Josef 15.09.2009 TK Slavia Plzeň
2094
1
 
odhlášeno hráčem
20.08.2019 11:26:36
8.
Loucký Mark 30.03.2009 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
2094
1
 
odhlášeno hráčem
21.08.2019 13:17:59
9.
Matějíček Štěpán 10.07.2008 TJ Spoje Praha
959
6
 
odhlášeno hráčem
22.08.2019 11:16:39
10.
Kollert Jonáš 23.07.2008 TK Neridé
283
15
 
odhlášeno hráčem
22.08.2019 11:25:48
11.
Štěpánek Kryštof 07.10.2009 TENIS Klánovice
2094
1
 
odhlášeno hráčem
23.08.2019 00:34:33
12.
Štěpánek Adam 07.10.2009 TENIS Klánovice
2094
1
 
odhlášeno hráčem
23.08.2019 00:36:54
13.
Suchy Erik 04.07.2009 TJ Sokol Stodůlky
2094
1
 
odhlášeno hráčem
23.08.2019 11:04:18
14.
Witoš Ondřej 25.12.2009 SK HAMR, z.s.
2094
1
 
odhlášeno hráčem
23.08.2019 14:29:52
15.
Furlet Roman 19.08.2008 TK Ústí n.Labem
994
4
 
odhlášeno hráčem
23.08.2019 20:59:37
16.
Šebek Martin 29.11.2009 TK Olymp Praha
2094
1
 
IS: kolizní přihláška
24.08.2019 12:00:10
17.
Staněk jiří 22.06.2008 TK Radošovice
710
6
 
odhlášeno hráčem
24.08.2019 13:56:52
18.
Vokroj Marek 10.10.2009 LTC Modřany 2005
2094
1
 
odhlášeno hráčem
25.08.2019 06:56:58
19.
Germala Darius 15.08.2009 SK HAMR, z.s.
2094
1
 
odhlášeno hráčem
25.08.2019 08:52:07
20.
Pelikán Tomáš 14.09.2009 TK Pernštýn 1897 Pardubice
2094
1
 
odhlášeno hráčem
25.08.2019 10:50:29
21.
Hrnčíř Jakub 30.10.2009 TENIS Klánovice
2094
1
 
odhlášeno hráčem
25.08.2019 10:55:50
22.
Červený David 05.07.2008 TK Čelákovice
729
6
 
odhlášeno hráčem
25.08.2019 11:40:06
23.
Boucník Tadeáš 11.11.2009 TJ Sokol Vysočany
2094
1
 
odhlášeno hráčem
28.08.2019 22:06:36