Český tenisový svaz
Název:
A5
Datum:
30.08-03.09.
Pořadatel:
TK Pelhřimov (A - 400)
Kódové číslo:
716267
Dvorců + povrch:
8 antuka
Míče:
Wilson
Kvalifikace
Počet účastníků:
32
Prezentace v
do 10:00 hod.
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Reich Evžen
Masarykovo nám. 6
39301 Pelhřimov
Tel. (1):
602 440 177
E-mail:
e.reich@tiscali.cz

Poznámka pořadatele:



Kvalifikace do turnaje je stále otevřena,přihlašovat je možno na čísle 602440177,nebo osobně se dostavit do ukončení prezentace v pátek do 10,00 hodin

Prezentace do kvalifikace osobně v pátek 30.8 do 10 hodin

Volné karty pořadatele do kvalifikace a hlavní soutěže budou uděleny 26.8.

Prezentace do hlavní soutěže telefonicky nebo SMS na tel. čísle 602440177 v pátek 30.8. 15-17 hod.,losování proběhne hned po skončení prezentace a program na 31.8. bude umístěn na stránkách turnaje



Adresa tenisových dvorců K tenisu 1741,Pelhřimov ,parkování možné v areálu nebo v blízkosti u tenisové haly

Celodenní stravování 5 druhů teplých jídel je zajištěno v restauraci TK Pelhřimov


Ubytování:

Cca 3 km směrem na D1...http://www.hotel-farma.cz/ dohodnutá sleva pro účastníky 10% z uvedené ceny na www stránkách. Nutno rezervovat do 15.8.

Bez slevy http://www.beachwell.cz/penzion
Penzion Pod věží.Penzion Lucerna
Předpokládaný program turnaje

pátek : kvalifikace,postupuje 8 účastníků

sobota: předkolo a 1.kolo dvouhra,předkolo čtyřhra

neděle: osmifinále dvouhra,dvě kola čtyřhry

pondělí: čtvrtfinále a semifinále dvouhry.semifinále čtyřhry

úterý: finále dvouhry a čtyřhry



Pro umístěné na 1.-4. mistě jak dvouhra tak i čtyřhra hodnotné věcné ceny
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Raštica Jan 19.03.2008 TK AGROFERT Prostějov
34
60
 
 
21.03.2019 11:13:25
2.
Škrlík Mathias 19.02.2008 TK AGROFERT Prostějov
45
45
 
 
23.03.2019 18:00:51
3.
Šmejcký Jakub 09.02.2008 I.ČLTK Praha
47
45
 
 
27.03.2019 17:36:30
4.
Postupa Martin 26.04.2007 TK Slavia Orlová
48
45
 
 
22.04.2019 09:19:23
5.
Stejskal Adam 01.06.2007 TK PRECHEZA Přerov o.s.
53
35
 
 
08.08.2019 22:59:00
6.
Dvořák Filip 28.05.2007 TKX Tennis Team Krupka z.s.
59
35
 
 
11.08.2019 19:02:58
7.
Grois Ondřej 27.06.2007 TC-MJ TENIS Líšeň
60
35
 
 
19.03.2019 08:17:32
8.
Šefčík Lukáš 11.12.2007 TK Pelhřimov
69
35
 
 
15.03.2019 09:25:43
9.
Sanders Oliver 09.10.2007 I.ČLTK Praha
72
35
 
 
17.03.2019 16:52:25
10.
Blaška Sebastian 07.08.2008 TC Brno.
73
35
 
 
23.03.2019 21:52:01
11.
Doskočil Martin 01.03.2007 TC Ostrava Nová Ves
76
30
 
 
19.08.2019 16:05:38
12.
Brückner David 20.03.2008 Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s.
80
30
 
 
13.05.2019 20:06:13
13.
Sýkora Jan 13.02.2008 TC Brno.
86
30
 
 
15.03.2019 09:58:00
14.
Žiška Štěpán 01.09.2008 ŽLTC Brno
96
30
 
 
13.06.2019 18:53:48
15.
Krejčí Matyáš 12.10.2007 I.ČLTK Praha
98
30
 
 
03.04.2019 22:18:32
16.
Kotrc Aleš 04.01.2008 TK Slavia Plzeň
99
30
 
 
17.08.2019 19:57:09
17.
Bryol Filip 22.06.2007 TK Pelhřimov
128
25
 
volná karta
23.08.2019 13:45:29
18.
Lebiš Josef 04.01.2008 Sokol Letovice
132
25
 
 
14.08.2019 14:00:36
19.
Svoboda Josef 25.10.2008 TK AGROFERT Prostějov
135
25
 
 
24.03.2019 18:13:00
20.
Majc Mário 13.02.2008 TK Zlín
142
20
 
volná karta
24.08.2019 16:33:52
21.
Fojtů Lukas 19.01.2008 I.ČLTK Praha
150
20
 
 
02.06.2019 21:01:28
22.
Valenta Ondřej 14.12.2007 TK Spartak Jihlava
151
20
 
 
09.07.2019 07:40:16
23.
Macháček David 03.03.2008 TC BORS CLUB-STK Břeclav
153
20
 
 
20.08.2019 06:58:58
24.
Rat Daniel 09.05.2008 TENIS Klánovice
155
20
 
 
18.06.2019 10:31:08
25.
Žahour Richard 08.01.2008 TK Strakonice
167
20
 
 
15.03.2019 08:52:34
26.
Martínek Tobiáš 05.06.2008 LTK Liberec
189
20
 
 
08.08.2019 17:12:17
27.
Šidlík Jan 07.04.2008 I.ČLTK Praha
197
20
 
 
29.07.2019 18:29:30
28.
Zerai Rayen 17.03.2008 TC Brno.
248
15
 
 
05.04.2019 08:51:55
29.
Zeman Jakub 07.11.2008 TK Pelhřimov
259
15
 
 
15.03.2019 00:10:42
30.
Mutl Antonín 11.02.2008 Sportclub Řevnice, z.s.
291
15
 
 
16.08.2019 06:50:32
31.
Černovický Jakub 20.12.2008 TK Neridé
326
12
 
 
12.08.2019 23:51:50
32.
Střílka Sven 20.10.2008 SK LAMA o.s.
354
12
 
 
16.03.2019 15:39:17
33.
Hlavnička Martin 09.06.2008 Jiskra Bechyně
414
12
 
 
09.08.2019 08:47:10
34.
Jirásek Milan 31.07.2008 Lokomotiva Beroun
420
12
 
 
20.03.2019 19:57:14
35.
Dzúr Štěpán 07.11.2008 LTC Houštka
522
9
 
 
15.03.2019 11:19:59
36.
Prášek Luca Samuel 22.12.2008 Lokomotiva Trutnov
580
9
 
 
15.03.2019 11:52:59
37.
Fejka Matěj 23.06.2009 TK Slavia Plzeň
2094
1
 
volná karta ČTS
15.03.2019 00:07:15
38.
Krejčí Tomáš 25.03.2009 Tenis Dobříš
2094
1
 
volná karta ČTS
15.03.2019 00:12:29
39.
Wirgler Tomáš 05.03.2009 TK Znojmo
2094
1
 
volná karta ČTS
15.03.2019 08:32:31
40.
Dujka Dominik 29.01.2009 TK AGROFERT Prostějov
2094
1
 
volná karta
15.03.2019 08:56:32
41.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
42.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
43.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
44.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
45.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
46.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
47.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
48.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant

Kvalifikace

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Horák Adam 14.05.2008 TK PRECHEZA Přerov o.s.
175
20
 
 
27.08.2019 18:39:47
2.
Severýn Václav 19.06.2008 Lob S.A. Bohnice, zs
468
9
 
 
25.08.2019 15:33:54
3.
Prášek Nello Daniel 22.07.2007 Lokomotiva Trutnov
794
6
 
 
15.03.2019 11:50:15
4.
Čekal Vojtěch 29.01.2007 TK Pelhřimov
1323
4
 
 
28.08.2019 15:50:22
5.
Vágner Dominik 25.08.2009 TC Dvůr Králové, z.s.
2094
1
 
 
15.03.2019 00:01:00
6.
Majera Denis 25.03.2009 Lokomotiva Trutnov
2094
1
 
 
15.03.2019 00:05:12
7.
Fencl Tomáš 23.07.2009 LTC České Budějovice,z.s.
2094
1
 
 
15.03.2019 00:08:13
8.
Köhler Matěj 05.07.2009 I.ČLTK Praha
2094
1
 
 
15.03.2019 00:25:43
9.
Mohamed Rahman 30.07.2009 SK HAMR, z.s.
2094
1
 
 
15.03.2019 00:39:39
10.
Svoboda Josef 15.09.2009 Lokomotiva Zdice
2094
1
 
 
15.03.2019 00:55:19
11.
Vomela Tomáš 20.02.2009 HTK Třebíč
2094
1
 
 
15.03.2019 00:56:58
12.
Ladman Filip 01.01.2009 TK Olymp Praha
2094
1
 
 
15.03.2019 07:37:38
13.
Nguyen Lukáš 01.11.2009 TK Pelhřimov
2094
1
 
 
15.03.2019 09:26:53
14.
Laššan Radek 10.08.2009 TC BORS CLUB-STK Břeclav
2094
1
 
 
15.03.2019 16:00:13
15.
Sloboda Leon 30.03.2009 TK AGROFERT Prostějov
2094
1
 
 
15.03.2019 20:46:39
16.
Novák Matěj 28.02.2009 TENIS-CENTRUM DTJ HK
2094
1
 
volná karta
15.03.2019 22:35:14
17.
Kusý Jakub 06.05.2009 TK Olymp Praha
2094
1
 
volná karta
16.03.2019 20:28:50
18.
Kreysa Jan 02.09.2009 LTK Liberec
2094
1
 
 
17.03.2019 19:15:38
19.
Bohoněk Marcel 17.06.2009 TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu
2094
1
 
 
28.07.2019 03:19:25
20.
Přáda Jaroslav 01.07.2009 I.ČLTK Praha
2094
1
 
 
12.08.2019 21:43:10
21.
Majc André 25.09.2009 TK Zlín
2094
1
 
 
24.08.2019 16:33:35
22.
Novák Lukáš 22.12.2008 TK Pelhřimov
2094
1
 
 
28.08.2019 14:22:53
23.
Kampe David 01.03.2007 TK Pelhřimov
2094
1
 
 
28.08.2019 15:50:47
24.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
25.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
26.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
27.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Pospíšil Matěj 11.03.2007 TK PRECHEZA Přerov o.s.
42
45
 
odhlášeno hráčem
21.07.2019 15:06:08
2.
Ploc Matouš 14.11.2008 TK Česká Třebová, z.s.
234
15
 
odhlášeno hráčem
23.07.2019 11:21:13
3.
Migdal Alexandr 27.06.2008 TK Havířov
109
25
 
odhlášeno hráčem
25.07.2019 21:24:43
4.
Gaborík Luboš 13.07.2009 TK Škoda Plzeň z.s.
2094
1
 
odhlášeno hráčem
04.08.2019 22:57:33
5.
Baštýř Ondřej 21.01.2008 TK Pelhřimov
636
9
 
odhlášeno hráčem
12.08.2019 08:15:06
6.
Šubert Daniel 14.10.2009 Severočeská tenisová o.s.
2094
1
 
odhlášeno hráčem
12.08.2019 10:54:24
7.
Buchanevyč Vladislav 22.09.2008 SK Aritma Praha
343
12
 
odhlášeno hráčem
14.08.2019 11:26:46
8.
Komínek Kryštof 08.05.2008 TK Sparta Praha
61
35
 
odhlášeno hráčem
15.08.2019 12:40:11
9.
Hanačík Antonín 05.02.2007 TK Zlín
50
45
 
odhlášeno hráčem
15.08.2019 20:44:03
10.
Kunst Filip 15.06.2008 1. Vestecká sportovní o.s.
581
9
 
odhlášeno hráčem
16.08.2019 11:20:04
11.
Kuchař Saša 23.10.2008 TC Brno.
347
12
 
odhlášeno hráčem
16.08.2019 18:05:17
12.
Kločurek Daniel 08.03.2007 TK Sparta Praha
43
45
 
odhlášeno hráčem
17.08.2019 09:25:25
13.
Hloušek František 19.05.2008 Sokol Letovice
224
15
 
odhlášeno hráčem
17.08.2019 14:30:19
14.
Pánek Sebastian 19.07.2007 TK Soběslav
171
20
 
odhlášeno hráčem
17.08.2019 18:09:44
15.
Sedlář Josef 01.05.2007 TK AGROFERT Prostějov
12
60
 
odhlášeno hráčem
18.08.2019 06:43:03
16.
KOŠŤÁL Jakub 05.08.2009 HTK Třebíč
2094
1
 
odhlášeno hráčem
18.08.2019 10:57:54
17.
Vaněk Daniel 27.04.2008 SK HAMR, z.s.
141
25
 
odhlášeno hráčem
18.08.2019 12:07:24
18.
Bureš Oliver 04.04.2007 Tenis Cibulka
261
15
 
odhlášeno hráčem
18.08.2019 13:20:18
19.
Milar Jiří 25.07.2007 TC-MJ TENIS Líšeň
86
30
 
odhlášeno hráčem
18.08.2019 14:45:18
20.
LUKŠ PATRIK 07.10.2009 HTK Třebíč
2094
1
 
odhlášeno hráčem
19.08.2019 14:26:06
21.
Káňa Viktor 09.02.2007 TK PRECHEZA Přerov o.s.
68
35
 
odhlášeno hráčem
19.08.2019 19:45:39
22.
Veškrna Tomáš 07.03.2009 TK Spartak Jihlava
2094
1
 
IS: lhůta 5 dní
20.08.2019 12:18:45
23.
Knotek Matěj 29.07.2009 LTK Klatovy
2094
1
 
odhlášeno hráčem
20.08.2019 18:46:07
24.
Markovič Matej 25.10.2007 TK PRECHEZA Přerov o.s.
24
60
 
odhlášeno hráčem
20.08.2019 21:06:00
25.
Kozlovský Matyáš 30.09.2007 TK Sparta Praha
36
45
 
odhlášeno hráčem
20.08.2019 22:51:14
26.
Dufek Šimon 18.07.2009 HTK Třebíč
2094
1
 
odhlášeno hráčem
21.08.2019 06:37:25
27.
Eversfield Tomáš 07.01.2009 I.ČLTK Praha
2094
1
 
odhlášeno hráčem
21.08.2019 07:01:48
28.
Sklenička Štěpán 25.07.2007 TK Sparta Praha
21
60
 
odhlášeno hráčem
21.08.2019 11:46:23
29.
Chodura Sebastian 31.01.2007 TK AGROFERT Prostějov
26
60
 
odhlášeno hráčem
21.08.2019 16:25:38
30.
Dymák Filip 07.05.2008 LTC Pardubice
441
12
 
odhlášeno hráčem
21.08.2019 21:44:51
31.
Chlodnicki Jan 10.10.2008 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.
356
12
 
odhlášeno hráčem
22.08.2019 13:30:55
32.
Psota Jan 20.03.2008 TK Sokolov
127
25
 
odhlášeno hráčem
22.08.2019 16:22:54
33.
Šipula David 21.05.2009 TK DEZA Valašské Meziříčí
2094
1
 
odhlášeno hráčem
22.08.2019 22:01:34
34.
Franc Jakub 26.06.2009 TK SC OSTRAVA
2094
1
 
odhlášeno hráčem
23.08.2019 09:04:46
35.
Dzúr Jan 07.11.2008 LTC Houštka
494
9
 
odhlášeno hráčem
23.08.2019 09:31:06
36.
Doležal Lukáš 08.07.2007 ŽLTC Brno
159
20
 
odhlášeno hráčem
23.08.2019 17:27:59
37.
Němec Adam 28.07.2009 TJ Zbrojovka Vsetín
2094
1
 
odhlášeno hráčem
23.08.2019 17:50:53
38.
Horáček Josef 16.02.2007 TK AGROFERT Prostějov
25
60
 
odhlášeno hráčem
23.08.2019 21:40:57
39.
Klacek Tadeáš 22.08.2009 Lokomotiva Trutnov
2094
1
 
odhlášeno hráčem
23.08.2019 21:45:05
40.
Čank Tobiáš 04.08.2008 TK AGROFERT Prostějov
115
25
 
odhlášeno hráčem
23.08.2019 22:11:35
41.
Košárko Filip 31.05.2008 TK AGROFERT Prostějov
82
30
 
odhlášeno hráčem
24.08.2019 02:42:21
42.
Staněk jiří 22.06.2008 TK Radošovice
710
6
 
odhlášeno hráčem
24.08.2019 07:33:33
43.
Germala Darius 15.08.2009 SK HAMR, z.s.
2094
1
 
odhlášeno hráčem
24.08.2019 07:58:38
44.
Klofáč Tobiáš 10.03.2007 SK Meteor Praha
51
35
 
odhlášeno hráčem
24.08.2019 10:00:51
45.
Pešat Oliver 19.02.2007 TK Na Dolině o.s.
66
35
 
odhlášeno hráčem
24.08.2019 11:26:41
46.
Fröhlich Max 09.07.2007 I.ČLTK Praha
45
45
 
odhlášeno hráčem
24.08.2019 11:39:47
47.
Fröhlich Jan 09.07.2007 I.ČLTK Praha
40
45
 
odhlášeno hráčem
24.08.2019 11:40:44
48.
Michálek Stanislav 11.07.2007 SK JC Sport Opava
163
20
 
odhlášeno hráčem
24.08.2019 12:27:23
49.
Kylsán Jakub 07.01.2007 LTC Humpolec
155
20
 
odhlášeno hráčem
24.08.2019 19:06:40
50.
Svoboda Adam 26.03.2007 Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s.
130
25
 
odhlášeno hráčem
25.08.2019 07:38:06
51.
Čepelík Matouš 08.03.2008 LTK Liberec
37
45
 
odhlášeno hráčem
26.08.2019 17:31:13
52.
Fidler Tomáš 03.07.2008 SK HAMR, z.s.
259
15
 
odhlášeno hráčem
27.08.2019 14:07:24
53.
Goca Mikuláš 24.05.2007 SK Aritma Praha
277
15
 
odhlášeno hráčem
27.08.2019 14:07:48
54.
Holub Jakub 08.01.2008 WILSON Tenis Centrum
210
20
 
odhlášeno hráčem
27.08.2019 14:18:58
55.
Lobovský Robert 17.02.2007 LTK Klatovy
560
9
 
odhlášeno hráčem
29.08.2019 09:18:58
56.
Papavasiliu Nikolaos 11.08.2009 Tennis Hill Havířov o.s.
2094
1
 
odhlášeno hráčem
29.08.2019 11:38:21
57.
Duda Adam 02.08.2008 TK Olymp Praha
144
20
 
odhlášeno hráčem
29.08.2019 16:07:39
58.
Linhart Adam 19.06.2009 Sportovní centrum Linhart
2094
1
 
odhlášeno hráčem
29.08.2019 17:55:49