Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  A4
Pořadatel:  TK Most
Datum:  06.-10.09.
Věk. kategorie:  mladší žactvo
Hlavní soutěž
Jiroušek Lukáš
 
 
 
Ferkl Richard
6:0, 6:0
 
Matějka Daniel
7:5, 6:1
 
Drdla Lukáš
6:0, 6:0
 
Pučálka Jan
6:2, 6:1
 
 
6:4, 6:1
 
Kubík Kristián
 
Matýsek Martin
3:6, 6:4, 6:0
 
 
 
Papoušek David
6:4, 5:7, 6:0
 
Horák Vítek
scr.
 
Musil Lukáš
6:7 (1), 6:0, 6:0
 
Kopecký Štěpán
6:2, 4:6, 6:4
 
 
6:2, 6:2
 
Stuchlík Oskar Oliver
 
Trunečka Štěpán
6:3, 6:2
 
 
 
Střelec Jakub
scr.
 
Bartes Petr
6:0, 6:0
 
Hošna Tadeáš
6:4, 6:2
 
Hlaváček Martin
6:1, 6:0
 
 
6:4, 6:0
 
Kljujev Leon
 
Peterka Adam
7:5, 6:3
 
 
 
Křepinský Tomáš
6:1, 6:3
 
Jirák Jaromír
6:1, 6:3
 
Zapský Kryštof
6:3, 6:3
 
Cyprich Radek
2:6, 7:5, 7:6 (0)
 
 
6:0, 6:1
 
Lehečka Jiří
 
Čížek Gabriel
6:4, 0:6, 6:4
 
 
 
Říha Matyáš
6:1, 6:0
 
Schneider Václav
6:4, 6:3
 
Baum Štěpán
6:3, 6:0
 
Durovič Milan
6:3, 6:2
 
 
4:6, 6:2, 6:3
 
Podolan Petr
 
Gorbušin Ivan
3:6, 6:3, 6:0
 
 
 
Veigert Vojtěch
4:6, 6:4, 6:1
 
Pozdenkov Petr
6:1, 7:5
 
Svrčina Dalibor
6:3, 6:3
 
Stehlík Jan
6:1, 6:0
 
 
6:4, 6:2
 
Beran Jakub
 
Janis Tomáš
6:0, 6:0
 
 
 
Novotný Jan
6:1, 6:7 (5), 6:2
 
Cyprich Lukáš
6:1, 6:1
 
Musil Mathias
6:1, 6:3
 
Koliev Alexandr
6:1, 6:3
 
 
6:1, 6:4
 
Čech Michael
 
Stavrovskij Petr
6:4, 5:7, 6:2
 
 
 
Hrubec Jan
6:7 (4), 6:1, 6:3
 
Krumich Martin
6:0, 6:1
 
Mazanec David
3:6, 7:6 (5), 6:1
 
Příhoda Jan
6:1, 6:3
 
 
6:0, 6:2
 
Barnat Jiří
 
Rozhodčí turnaje: Hanzlíková Blanka
Poznámka pořadatele: Úterý: zahájení v 10:00hod. - dvouhra-F, hráč Trunečka nenastoupil pro virózu.
Počet účastníků48
NasazeníBH
Jiroušek Lukáš 1660
Barnat Jiří 1860
Beran Jakub 2060
Trunečka Štěpán 2845
Lehečka Jiří 3845
Stuchlík Oskar Oliver 4045
Čížek Gabriel 4145
Janis Tomáš 5035
Kategorie : 13Součet BH: 395
Kódové číslo akce: 712259

Barnat Jiří - Beran Jakub
 
 
 
Novotný Jan - Říha Matyáš
6:2, 6:2
 
Křepinský Tomáš - Ferkl Richard
6:3, 6:2
 
Čech Michael - Zapský Kryštof
6:3, 6:2
 
 
 
 
6:4, 7:5
 
Krumich Martin - Svrčina Dalibor
 
Matýsek Martin - Gorbušin Ivan
6:0, 6:0
 
 
 
Mazanec David - Schneider Václav
6:2, 1:6, 1:0 (7)
 
Příhoda Jan - Kratochvíl Filip
6:3, 6:1
 
Bartes Petr - Dušek Filip Samuel
7:5, 2:6, 1:0 (3)
 
Pozdenkov Petr - Drdla Lukáš
6:1, 6:0
 
 
6:3, 6:1
 
Peterka Adam - Kubík Kristián
 
Cyprich Lukáš - Cyprich Radek
6:3, 7:5
 
 
 
Musil Mathias - Durovič Milan
6:1, 6:3
 
Stehlík Jan - Hošna Tadeáš
6:3, 4:5, scr.
 
Střelec Jakub - Matějka Daniel
6:3, 6:1
 
Michálek Tomáš - Michálek Lukáš
6:2, 6:0
 
 
6:4, 6:4
 
Kljujev Leon - Janis Tomáš
 
Podolan Petr - Stavrovskij Petr
5:7, 3:2, scr.
 
 
 
Koliev Alexandr - Hlaváček Martin
6:3, 7:6 (6)
 
Horák Vítek - Truhlář Josef
6:4, 6:2
 
Pučálka Jan - Kopecký Štěpán
7:5, 6:3
 
Baum Štěpán - Veigert Vojtěch
6:3, 4:6, 1:0 (7)
 
 
6:3, 6:1
 
Jiroušek Lukáš - Lehečka Jiří
 
Poznámka pořadatele: Pro zranění(kotník) scr.Musil M.. Pro zranění v oblasti třísel zápas nedohrál hráč Cyprich L..
Počet dvojic23
NasazeníBH
Jiroušek Lukáš 1660
Barnat Jiří 1860
Beran Jakub 2060
Lehečka Jiří 3845
Janis Tomáš 5035
Gorbušin Ivan 5135
Podolan Petr 6335
Peterka Adam 6635
Kategorie : 13Součet BH: 365
Kódové číslo akce: 714259

Kvalifikace
Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Trůka Matyáš16.06.2002TK Škoda Plzeň z.s.
Žilkay Filip04.07.2003TJ Sokol Vysočany

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Kratochvíl Filip27.02.2002Slavoj Český Brod