Název:
Wilson Tempo Cup
Datum:
28.-30.08.
Pořadatel:
Tempo Praha (C - 200)
Kódové číslo:
716258
Dvorců+povrch:
5 antuka
Hlavní soutěž  
Počet účastníků:
32
Prezentace
v Út do 17:00 hod.


Kontaktní osoba:
ing. Pokorná Pavlína
:
Ve Lhotce 1068/3
:
14300 Praha
Tel. (1):
736401113
E-mail:
info@wilson.cz
Internet:
www.tempotenis.cz

Poznámka pořadatele: Prezentace hráčů je v úterý 27.8. v průběhu celého dne na tel. 736401113-POUZE SMS!!!
Hrací plán + pořadí zápasů bude zveřejněn v úterý do 20:00.


Hlavní soutěž
# příjmení a jméno nar. klubová příslušnost BH CŽn poznámka datum přihlášení
1.
Dembický Tomáš 18.03.2008 TK Frýdlant v Čechách
390
12
 
 
25.08.2019 22:45:14
2.
Korolenko Kirill 20.06.2008 TC VŠ Praha
465
9
 
 
26.08.2019 22:24:15
3.
Dzúr Štěpán 07.11.2008 LTC Houštka
522
9
 
 
26.08.2019 21:49:28
4.
Trunda Jakub 12.08.2008 SK Véska
724
6
 
 
09.06.2019 00:50:05
5.
Doležal Jonáš 03.09.2007 Sokol Říčany
772
6
 
 
27.08.2019 09:52:18
6.
Bladský Matyáš 30.06.2008 LTC Modřany 2005
1043
4
 
 
03.08.2019 23:09:48
7.
Adam Jan 13.12.2008 TK Doksy
1190
4
 
 
23.08.2019 12:29:38
8.
Remeš Martin 23.04.2008 TENIS SLOVÁCKO z.s.
1253
4
 
 
20.08.2019 13:55:25
9.
Mizera Adam 05.09.2008 TK Lomnice n.Pop.
1641
3
 
 
25.08.2019 13:28:01
10.
Kahle Richard 05.06.2007 Tenis Cibulka
1972
3
 
 
27.08.2019 16:52:37
11.
Svoboda Patrik 14.08.2009 I.ČLTK Praha
2094
1
 
 
15.03.2019 00:29:58
12.
Perůtka Matyáš 25.11.2009 TO Meziboří
2094
1
 
 
15.03.2019 01:38:08
13.
Witoš Ondřej 25.12.2009 SK HAMR, z.s.
2094
1
 
 
15.03.2019 10:56:46
14.
Štěpánek Adam 07.10.2009 TENIS Klánovice
2094
1
 
 
15.03.2019 11:20:19
15.
Štěpánek Kryštof 07.10.2009 TENIS Klánovice
2094
1
 
 
15.03.2019 11:20:29
16.
Krejčík David 03.07.2009 LTC Modřany 2005
2094
1
 
 
16.03.2019 13:36:26
17.
Loucký Mark 30.03.2009 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
2094
1
 
 
03.06.2019 01:51:42
18.
Šmíd Martin 02.10.2009 TK Pernštýn 1897 Pardubice
2094
1
 
 
25.08.2019 13:27:21
19.
Mráz Jakub 17.05.2009 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
2094
1
 
 
26.08.2019 21:48:12
20.
Nerenov Pavel 17.02.2009 -
2094
1
 
 
27.08.2019 09:47:06
21.
Petráček Petr 25.05.2009 SPORTTENIS
2094
1
 
 
27.08.2019 09:52:43
22.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
23.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
24.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
25.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
26.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
27.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
28.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
29.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Seznam odstraněných
# příjmení a jméno nar. klubová příslušnost BH CŽn důvod odhlášení datum odhlášení
1.
Sirotek Oskar 22.11.2008 TC ESO Praha z.s.
512
9
 
odhlášeno hráčem
10.06.2019 17:00:48
2.
Germala Darius 15.08.2009 SK HAMR, z.s.
2094
1
 
odhlášeno hráčem
20.06.2019 02:06:51
3.
Šelemberk Richard 16.06.2008 LTC Mladá Boleslav o.s.
408
12
 
odhlášeno hráčem
24.06.2019 23:42:21
4.
Vortel Štěpán 25.10.2008 Tenisový klub Benátky nad Jizerou
874
6
 
odhlášeno hráčem
30.07.2019 10:59:45
5.
Šebek Martin 29.11.2009 TK Olymp Praha
2094
1
 
odhlášeno hráčem
05.08.2019 10:47:28
6.
Pelikán Tomáš 14.09.2009 TK Pernštýn 1897 Pardubice
2094
1
 
odhlášeno hráčem
10.08.2019 13:57:33
7.
Šubert Daniel 14.10.2009 Severočeská tenisová o.s.
2094
1
 
odhlášeno hráčem
12.08.2019 10:54:24
8.
Meister Patrik 03.09.2009 Pála Vízner Tennis z.s.
2094
1
 
odhlášeno hráčem
12.08.2019 22:21:08
9.
Merta Jakub 11.11.2009 ŽLTC Brno
2094
1
 
odhlášeno hráčem
14.08.2019 09:01:41
10.
Nekovář Max 29.09.2009 WILSON Tenis Centrum
2094
1
 
odhlášeno hráčem
17.08.2019 20:40:17
11.
Stone Lukáš 28.04.2009 TENIS Klánovice
2094
1
 
odhlášeno hráčem
17.08.2019 22:37:13
12.
Šulc Matěj 18.07.2009 Lob S.A. Bohnice, zs
2094
1
 
odhlášeno hráčem
18.08.2019 12:18:42
13.
Forejtek Matyas 09.04.2009 Sokol Královice
2094
1
 
odhlášeno hráčem
18.08.2019 15:26:33
14.
Lošák Petr 23.09.2009 TK Na Dolině o.s.
2094
1
 
odhlášeno hráčem
18.08.2019 19:54:39
15.
Fencl Tomáš 23.07.2009 LTC České Budějovice,z.s.
2094
1
 
odhlášeno hráčem
19.08.2019 06:47:29
16.
Ambrož Bruno 25.12.2008 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
734
6
 
odhlášeno hráčem
19.08.2019 12:20:22
17.
Matějíček Štěpán 10.07.2008 TJ Spoje Praha
959
6
 
odhlášeno hráčem
19.08.2019 14:28:41
18.
Holada Jan 16.03.2007 TJ Horní Měcholupy
1253
4
 
odhlášeno hráčem
19.08.2019 14:59:42
19.
Klokov Martin 23.10.2008 SK Tenis Kladno
540
9
 
odhlášeno hráčem
19.08.2019 17:53:09
20.
Suchy Erik 04.07.2009 TJ Sokol Stodůlky
2094
1
 
odhlášeno hráčem
21.08.2019 09:02:20
21.
Vokroj Marek 10.10.2009 LTC Modřany 2005
2094
1
 
odhlášeno hráčem
21.08.2019 18:44:48
22.
Hora Vilém 21.12.2009 TJ Radlice
2094
1
 
odhlášeno hráčem
22.08.2019 08:48:06
23.
Mašata David 06.09.2009 TK PTA Kolín
2094
1
 
odhlášeno pořadatelem
27.08.2019 10:18:59