Valeš Vojtěch | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Brückner David | | 1:6, 6:1, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Žoldák Patrik | 6:2, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
Ulrich Patrik | | | 6:0, 6:3 | | | |
| | | | | | |
Bien Daniel | scr. | | | | | |
| | | | | | |
| | 7:6 (4), 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Leipner Petr | | | | | | |
| | | | | | |
Chodura Sebastian | | | | 6:3, 6:3 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Kotrc Aleš | | 2:6, 6:2, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Pokorný Jiří | 6:1, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
Hruška Petr | | | 6:2, 6:4 | | | |
| | | | | | |
Šmejcký Jakub | 6:1, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Šafrata Jan | | | | | | |
| | | | | | |
Mrva Maxim | | | | | 6:3, 6:0 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Blaška Sebastian | | 6:4, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Dvořák Filip | 6:0, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
Kozlovský Matyáš | | | 0:6, 6:2, 6:4 | | | |
| | | | | | |
Doskočil Martin | 6:3, 7:6 (5) | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:4, 2:1, scr. | | | | |
| | | | | | |
Břicháček Bedřich | | | | | | |
| | | | | | |
Holub Lukáš J. | | | | 6:3, 6:1 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Stauch Daniel | | 7:6 (6), 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Škrlík Mathias | 6:2, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
Hänel Tom | | | 6:3, 6:2 | | | |
| | | | | | |
Stejskal Adam | 6:1, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
Švojgr Kryštof | | 6:2, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Hanzelín Filip | | | | | | 6:3, 0:6, 6:3 |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Horáček Josef | | 3:6, 7:6 (5), 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Grois Ondřej | 6:1, 6:4 | | | | | |
| | | | | | |
Beránek Ondřej | | | 6:4, 6:3 | | | |
| | | | | | |
Duda Adam | 6:0, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
Klimas Jan | | 6:4, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Fiala Martin | | | | 6:2, 6:2 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Čepelík Matouš | | 6:4, 7:6 | | | | |
| | | | | | |
Komínek Kryštof | 6:2, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
Mojžíš Dominik | | | 6:4, 6:1 | | | |
| | | | | | |
Klofáč Tobiáš | 6:2, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
| | 7:6, 7:5 | | | | |
| | | | | | |
Horák Filip | | | | | | |
| | | | | | |
Frömel Karel | | | | | 6:3, 6:0 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Soukup Adam | | 7:6 (5), 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Mojžíš Patrik | 6:0, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Krejčí Matyáš | | | 6:1, 6:3 | | | |
| | | | | | |
Duričič Filip | 6:0, 6:7 (5), 6:4 | | | | | |
| | | | | | |
Kumstát Jan | | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Jurák Jaroslav | | | | 7:6 (3), 7:5 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Petrofský David | | 1:6, 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Kločurek Daniel | 6:4, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
Šafrata David | | | 6:3, 6:4 | | | |
| | | | | | |
Rosický Jan | 6:3, 7:5 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Sedlář Josef | | | | | | |
| | | | | | |
Rozhodčí turnaje: Chmelík Jaroslav (platná licence AV do 31.12.2021) |
Poznámka pořadatele: úterý 4.9. - finále v 10:00 |
| Počet účastníků | 48 | Nasazení | CŽ | BH | Valeš Vojtěch | 15 | 60 | Sedlář Josef | 18 | 60 | Mrva Maxim | 20 | 60 | Horák Filip | 26 | 60 | Hanzelín Filip | 27 | 60 | Frömel Karel | 28 | 45 | Šafrata Jan | 38 | 45 | Švojgr Kryštof | 42 | 45 |
Kategorie : 14 | Součet BH: 435 |
Kódové číslo akce: 712257 |
|
|