Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  TK Oáza Říčany
Pořadatel:  TK Oáza Říčany
Datum:  26.-29.08.
Věk. kategorie:  mladší žactvo
Fröhlich Jan
 
 
 
Jurman Alexander
6:1, 6:0
 
Furlet Roman
6:2, 6:2
 
Jirásek Milan
6:0, 6:0
 
Köhler Matěj
6:0, 6:1
 
 
6:3, 6:4
 
Šidlík Jan
 
Vaněk Daniel
6:1, 6:0
 
 
 
Sirotek Oskar
6:0, 6:0
 
Kusý Jakub
6:0, 6:1
 
Trunda Jakub
6:2, 4:6, 6:2
 
Ochman Tomas
6:3, 6:2
 
 
6:0, 6:0
 
Růžička Jan
 
Dvořák Filip
6:2, 6:1
 
 
 
Štěpánek Kryštof
6:0, 6:0
 
Vágner Dominik
6:0, 6:0
 
Virag Martin
6:0, 6:1
 
Novák Matěj
6:2, 6:1
 
 
7:6 (1), 6:3
 
Martínek Tobiáš
 
Fojtů Lukas
6:3, 6:1
 
 
 
Chodora Radek
6:2, 6:1
 
Krejčí Tomáš
6:1, 6:7 (4), 6:2
 
Mohamed Rahman
6:3, 6:3
 
Černovický Jakub
7:6 (4), 1:6, 6:3
 
 
6:0, 6:1
 
Sanders Oliver
 
Komínek Kryštof
6:4, 6:3
 
 
 
Přáda Jaroslav
6:2, 6:0
 
Pešta Richard
7:5, 6:2
 
Chlodnicki Jan
6:4, 6:2
 
Korolenko Kirill
3:6, 6:3, 6:3
 
 
scr.
 
Duda Adam
 
Rat Daniel
7:5, 6:4
 
 
 
Klíma Max
6:3, 6:3
 
Volník Nicholas
6:4, 6:2
 
Štěpánek Adam
6:3, 6:4
 
Svoboda Josef
6:3, 6:3
 
 
6:1, 6:0
 
Petrofský David
 
Košárko Filip
6:3, 6:0
 
 
 
Pomahač Antonín
6:2, 6:1
 
Střílka Sven
6:0, 6:2
 
Ambrož Bruno
6:4, 6:3
 
Abrahám Nicolas
6:0, 6:1
 
 
6:0, 6:0
 
Svoboda Josef
 
Holub Jakub
6:3, 6:0
 
 
 
Lošák Petr
6:2, 6:2
 
Papavasiliu Nikolaos
6:1, 6:1
 
Loucký Mark
6:1, 6:1
 
Tikovský Jakub
6:1, 6:1
 
 
6:1, 6:0
 
Fröhlich Max
 
Rozhodčí turnaje: Kahoun Jakub (platná licence B do 23.11.2019)
Počet účastníků48
NasazeníBH
Fröhlich Jan 4045
Fröhlich Max 4545
Petrofský David 5535
Dvořák Filip 5935
Komínek Kryštof 6135
Sanders Oliver 7235
Košárko Filip 8230
Růžička Jan 12125
Kategorie : 11Součet BH: 285
Kódové číslo akce: 712256

Fröhlich Jan - Fröhlich Max
 
 
 
Köhler Matěj - Klíma Max
6:2, 6:2
 
Novák Matěj - Vágner Dominik
6:4, 6:4
 
Furlet Roman - Korolenko Kirill
6:0, 6:2
 
 
 
 
7:6 (4), 6:4
 
Pomahač Antonín - Chodora Radek
 
Sanders Oliver - Košárko Filip
6:4, 6:3
 
 
 
Kusý Jakub - Svoboda Josef
6:2, 6:3
 
Lošák Petr - Papavasiliu Nikolaos
6:2, 7:5
 
Duda Adam - Ladman Filip
6:0, 6:3
 
Ambrož Bruno - Svoboda Josef
6:0, 6:1
 
 
5:7, 6:4, 1:0 (1)
 
Fojtů Lukas - Krejčí Matyáš
 
Růžička Jan - Vaněk Daniel
6:3, 4:6, 1:0 (7)
 
 
 
Holub Jakub - Krejčí Tomáš
2:6, 6:1, 1:0 (7)
 
Mohamed Rahman - Loucký Mark
6:1, 6:0
 
Černovický Jakub - Virag Martin
6:1, 6:0
 
Štěpánek Adam - Štěpánek Kryštof
6:0, 6:2
 
 
6:1, 6:1
 
Dvořák Filip - Komínek Kryštof
 
Šidlík Jan - Rat Daniel
6:4, 4:6, 1:0 (11)
 
 
 
Ochman Tomas - Přáda Jaroslav
7:5, 4:6, 1:0 (8)
 
Střílka Sven - Chlodnicki Jan
6:0, 6:4
 
Jirásek Milan - Trunda Jakub
6:1, 6:4
 
Jurman Alexander - Tikovský Jakub
6:4, 6:0
 
 
6:2, 6:2
 
Klofáč Tobiáš - Petrofský David
 
Počet dvojic23
NasazeníBH
Fröhlich Jan 4045
Fröhlich Max 4545
Klofáč Tobiáš 5135
Petrofský David 5535
Dvořák Filip 5935
Komínek Kryštof 6135
Sanders Oliver 7235
Košárko Filip 8230
Kategorie : 11Součet BH: 295
Kódové číslo akce: 714256

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Pánek Sebastian19.07.2007TK Soběslav
Chipashvili Giorgi04.02.2007I.ČLTK Praha

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Krejčí Matyáš12.10.2007I.ČLTK Praha
Ladman Filip01.01.2009TK Olymp Praha