Jupa Jakub | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Žák Šimon | | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Peták Denis | 7:5, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
Neumann Jakub Jiří | | | 6:0, 6:0 | | | |
| | | | | | |
Horák Filip | 6:4, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Vrba Jakub | | | | | | |
| | | | | | |
Durovič Boris | | | | 6:0, 6:3 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Štyler Adam | | 6:2, scr. | | | | |
| | | | | | |
Hozman Dominik | 6:1, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
Petrofský Martin | | | scr. | | | |
| | | | | | |
Rosický Jan | 6:2, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Fáček Erik | | | | | | |
| | | | | | |
Hertl Otto | | | | | 6:3, 6:3 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Matějíček Petr | | 6:4, 7:5 | | | | |
| | | | | | |
Kusý Jan | 6:2, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
Rychlý Petr | | | 6:3, 6:0 | | | |
| | | | | | |
Bouček František | 6:0, 3:0, scr. | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 1:0, scr. | | | | |
| | | | | | |
Doubek Vojtěch | | | | | | |
| | | | | | |
Paroulek Filip | | | | 6:1, 6:4 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Soukup Adam | | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Kulhánek Jáchym | 5:7, 6:3, 7:6 | | | | | |
| | | | | | |
Voleský Jakub | | | 6:4, 6:3 | | | |
| | | | | | |
Sadil Matyáš | 6:0, 6:4 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Vašíř Adam | | | | | | |
| | | | | | |
Mrůzek Štěpán | | | | | | 7:5, 6:3 |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Brunclík Petr | | 6:2, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Malek Erik | 7:5, 4:6, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
Dušek David | | | 6:4, 3:6, 6:2 | | | |
| | | | | | |
Chvapil Viktor | 6:3, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Zlatohlávek Tomáš | | | | | | |
| | | | | | |
Němeček Václav | | | | 6:4, 6:2 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Čížek Jiří | | 6:1, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Němeček Robert | 6:1, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
Čepl Filip | | | 6:3, 6:3 | | | |
| | | | | | |
Šafrata Jan | 6:4, 7:5 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:4, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Janoušek Lukáš | | | | | | |
| | | | | | |
Padevět Jonáš | | | | | 6:0, 6:3 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Rais Lukáš | | 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Růžek Filip | 6:1, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
Šafařík Jakub | | | 3:6, 6:2, 6:4 | | | |
| | | | | | |
Douda Pavel | 6:1, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Fedasko Nikolas | | | | | | |
| | | | | | |
Šafář Petr | | | | 6:2, 6:2 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Holub Lukáš J. | | 6:2, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Havránek Lukáš | 6:7, 6:3, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
Holík Denis | | | 7:6, 6:2 | | | |
| | | | | | |
Šiler Martin | 6:1, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Duda Adam | | | | | | |
| | | | | | |
Rozhodčí turnaje: Táňa Hozmanová - tel. 724 139 871 |
Poznámka pořadatele: Program na pondělí: V 9 hodin Jupa, Vašíř, Janoušek a Duda. Finále dvouhry a čtyřhry nejdříve ve 13 hodin - info na telefonu. |
| Počet účastníků | 48 | Nasazení | CŽ | BH | Jupa Jakub | 34 | 45 | Duda Adam | 42 | 45 | Janoušek Lukáš | 50 | 35 | Hertl Otto | 52 | 35 | Fáček Erik | 59 | 35 | Padevět Jonáš | 64 | 35 | Vašíř Adam | 70 | 30 | Mrůzek Štěpán | 71 | 30 |
Kategorie : 11 | Součet BH: 290 |
Kódové číslo akce: 712251 |
|
|