Krška Tomáš | | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Klika Adam | | 6:4, 7:5 | | | |
| | | | | |
Tůma Matouš | 6:3, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Hnátek Marek | | | 7:5, 6:3 | | |
| | | | | |
Kottink Nicolas | 6:2, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Růčka Josef | | 6:0, 6:2 | | | |
| | | | | |
Krejčík David | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Vokroj Marek | | | | 6:3, 6:4 | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Petrla Adam | | 6:2, 6:4 | | | |
| | | | | |
Tybus Filip | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Poslušný Adam | | | 6:2, 6:1 | | |
| | | | | |
Šikola Adam | 6:1, 6:4 | | | | |
| | | | | |
Kodada Jan | | 0:6, 6:2, 1:0 | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Šupáček Čeněk | | | | | 6:0, 2:6, 1:0 |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Homola Matyáš | | 6:1, 6:3 | | | |
| | | | | |
Hůrka Martin | 3:6, 6:4, 1:0 | | | | |
| | | | | |
ĎARMEK JOSEF | | | 6:1, 6:0 | | |
| | | | | |
Pšeničný Dmitrij | 1:0, scr. | | | | |
| | | | | |
Loucký Mark | | 6:0, 6:0 | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Pecka Miroslav | | | | 6:2, 6:3 | |
| | | | | |
Manhart Jakub | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Svoboda David | | 3:6, 6:2, 1:0 | | | |
| | | | | |
Švec Daniel | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Turek Ondřej | | | 6:3, 6:2 | | |
| | | | | |
Cízner Maxim | 6:2, 6:1 | | | | |
| | | | | |
| | 6:4, 3:6, 1:0 | | | |
| | | | | |
Votava Lukáš | | | | | |
| | | | | |
Rozhodčí turnaje: Jakovec Lukáš (platná licence B do 31.12.2021) |
Poznámka pořadatele: 8:15 Klika-Tůma, Hnátek-Kottink, Růčka-Krejčík, Petrla-Tybus, Poslušný-Šikola, Homola-Hůrka, Darmek-Pšenicnyi
10:00 Pecka-Manhart, Svoboda-Švec, Turek-Cízner,
11:15 Vokroj-???, Kodada-???, Šupáček-???, Loucký-???, Krška-???
12:00 Votava-??? |
| Počet účastníků | 26 | Nasazení | CŽ | BH | Krška Tomáš | 310 | 12 | Votava Lukáš | 335 | 12 | Vokroj Marek | 343 | 12 | Loucký Mark | 427 | 12 | Krejčík David | 448 | 9 | Šupáček Čeněk | 489 | 9 | Pecka Miroslav | 513 | 9 | Kodada Jan | 605 | 9 |
Kategorie : 5 | Součet BH: 84 |
Kódové číslo akce: 712232 |
|
|