Název: |
Tenis Cibulka Cup 2020 |
Datum: |
05.-07.09. |
Pořadatel: |
Tenis Cibulka (C - 300) |
Kódové číslo: |
716232 |
Dvorců + povrch: |
8 antuka |
Míče: |
Wilson US Open |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
48 |
Prezentace v |
Pá do 18:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Písecký Jan |
V Stráni 11 | |
150 00 Praha 5 | |
Tel. (1): |
774995021 |
E-mail: |
turnaje@teniscibulka.cz |
Internet: |
Teniscibulka.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Krška Tomáš | 29.04.2009 | TJ Žďár nad Sázavou | 310 |
12 |
02.09.2020 08:44:04 |
||
2. |
Votava Lukáš | 05.03.2009 | Lokomotiva Zdice | 335 |
12 |
09.07.2020 11:34:17 |
||
3. |
Loucký Mark | 30.03.2009 | Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. | 427 |
12 |
04.09.2020 11:25:13 |
||
4. |
Krejčík David | 03.07.2009 | TC Tachlovice | 448 |
9 |
02.09.2020 20:52:04 |
||
5. |
Šupáček Čeněk | 01.05.2009 | Sportclub Řevnice, z.s. | 489 |
9 |
03.09.2020 18:37:37 |
||
6. |
Pecka Miroslav | 12.07.2009 | TK Škoda Plzeň z.s. | 513 |
9 |
25.08.2020 20:44:13 |
||
7. |
Kodada Jan | 23.06.2009 | Pála Vízner Tennis z.s. | 605 |
9 |
20.05.2020 22:06:36 |
||
8. |
Poslušný Adam | 30.10.2008 | LTC Modřany 2005 | 691 |
6 |
26.08.2020 09:26:38 |
||
9. |
Kottink Nicolas | 01.12.2009 | Sokol Říčany | 767 |
6 |
03.09.2020 19:34:05 |
||
10. |
Hůrka Martin | 14.05.2009 | TK Škoda Plzeň z.s. | 905 |
6 |
02.09.2020 08:44:29 |
||
11. |
ĎARMEK JOSEF | 09.06.2008 | TK Ruzyně Praha | 973 |
6 |
03.09.2020 22:17:30 |
||
12. |
Hnátek Marek | 09.02.2010 | Pliskova Tennis Academy-Říčany | 1939 |
1 |
26.07.2020 12:11:24 |
||
13. |
Manhart Jakub | 18.08.2010 | TJ Sokol Vysočany | 1939 |
1 |
27.07.2020 00:04:04 |
||
14. |
Klika Adam | 02.08.2010 | Lokomotiva Zdice | 1939 |
1 |
06.08.2020 13:25:20 |
||
15. |
Šikola Adam | 24.06.2010 | SK Aritma Praha | 1939 |
1 |
23.08.2020 08:19:36 |
||
16. |
Růčka Josef | 26.04.2008 | TO Bohemians Praha | 1939 |
1 |
29.08.2020 13:29:46 |
||
17. |
Homola Matyáš | 21.09.2010 | Slavoj Český Brod | 1939 |
1 |
30.08.2020 10:19:34 |
||
18. |
Svoboda David | 26.06.2010 | LTK Klatovy | 1939 |
1 |
30.08.2020 16:20:47 |
||
19. |
Tůma Matouš | 18.08.2008 | TJ Tatran Střešovice | 1939 |
1 |
31.08.2020 19:50:37 |
||
20. |
Švec Daniel | 26.01.2010 | TK Sokol Horní Počernice,p.s. | 1939 |
1 |
02.09.2020 19:51:03 |
||
21. |
Petrla Adam | 24.07.2008 | TK Hovorčovice | 1939 |
1 |
04.09.2020 11:24:55 |
||
22. |
Cízner Maxim | 10.10.2009 | SK HAMR, z.s. | 1939 |
1 |
04.09.2020 13:01:25 |
||
23. |
Tybus Filip | 23.07.2009 | TJ Břevnov | 1939 |
1 |
04.09.2020 14:36:14 |
||
24. |
volná karta | volná karta |
||||||
25. |
volná karta | volná karta |
||||||
26. |
volná karta | volná karta |
||||||
27. |
volná karta | volná karta |
||||||
28. |
volná karta | volná karta |
||||||
29. |
volná karta | volná karta |
||||||
30. |
volná karta | volná karta |
||||||
31. |
volná karta | volná karta |
||||||
32. |
volná karta | volná karta |
||||||
33. |
volná karta | volná karta |
||||||
34. |
volná karta | volná karta |
||||||
35. |
volná karta | volná karta |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Dufek Pavel Oliver | 24.05.2010 | TK AGROFERT Prostějov | 1939 |
1 |
odhlášeno hráčem | 13.07.2020 22:02:50 |
|
2. |
Mikeš Marek | 07.07.2010 | TK SB Světlá n.Sáz. | 1939 |
1 |
odhlášeno hráčem | 23.07.2020 06:43:58 |
|
3. |
Koňařík Ivo | 15.03.2010 | TCEN Hrádek nad Nisou | 1939 |
1 |
odhlášeno hráčem | 25.07.2020 10:05:45 |
|
4. |
Mairich Michal | 15.08.2009 | SK OAZA Praha | 1272 |
4 |
odhlášeno hráčem | 29.07.2020 09:53:47 |
|
5. |
Hendrych Alex | 07.03.2010 | TK Čelákovice | 1939 |
1 |
odhlášeno hráčem | 17.08.2020 16:25:57 |
|
6. |
Elsnic Petr | 17.06.2010 | TK Most | 1939 |
1 |
odhlášeno hráčem | 18.08.2020 21:50:19 |
|
7. |
Šimek Kristián | 20.08.2010 | TK Sparta Praha | 1939 |
1 |
odhlášeno hráčem | 21.08.2020 08:23:48 |
|
8. |
Maršík Matyáš | 31.12.2010 | TK AGROFERT Prostějov | 1939 |
1 |
odhlášeno hráčem | 27.08.2020 10:13:59 |
|
9. |
Pugner Robin | 28.07.2010 | SK Aritma Praha | 1939 |
1 |
odhlášeno hráčem | 27.08.2020 10:21:16 |
|
10. |
Kovář Josef | 21.10.2010 | SK Meteor Praha | 1939 |
1 |
odhlášeno hráčem | 27.08.2020 12:10:06 |
|
11. |
Baštýř Jakub | 05.04.2010 | TK Pelhřimov | 1939 |
1 |
odhlášeno hráčem | 28.08.2020 06:22:48 |
|
12. |
Šmíd Martin | 02.10.2009 | TK Pernštýn 1897 Pardubice | 261 |
15 |
odhlášeno hráčem | 28.08.2020 16:11:25 |
|
13. |
Michel Maxim | 25.07.2010 | I.ČLTK Praha | 1939 |
1 |
IS: kolizní přihláška | 29.08.2020 12:00:20 |
|
14. |
Turek Ondřej | 08.07.2010 | TK Olymp Praha | 1939 |
1 |
IS: kolizní přihláška | 29.08.2020 12:00:21 |
|
15. |
Kotiš Martin | 20.11.2009 | SK OAZA Praha | 957 |
6 |
odhlášeno hráčem | 30.08.2020 10:20:24 |
|
16. |
Drlík Štěpán | 14.10.2009 | TJ Sokol Vysočany | 603 |
9 |
odhlášeno hráčem | 30.08.2020 11:15:25 |
|
17. |
Růžička David | 26.02.2010 | Sport club Na Zámečku | 1939 |
1 |
IS: kolizní přihláška | 30.08.2020 12:00:27 |
|
18. |
Bílek Dominik | 22.11.2010 | TO Sokol Nehvizdy | 1939 |
1 |
IS: kolizní přihláška | 30.08.2020 12:00:31 |